توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بازی مشهور

این که آیا به گروه جدیدی کمک می کند که یک قرارداد ضبط، یک ستاره ورزشی در مورد حقوق تصویرشان یا دادخواهی علیه دزدان دریایی رسانه ها را مورد مذاکره قرار دهند، زندگی به عنوان یک وکیل سرگرمی و رسانه، به ندرت کسل کننده است. ارائه مقدماتی گسترده ای از دانش حقوقی و فراوانی دانش تخصصی، این مقطع حقوقی عالی راه خوبی برای شروع کار شما است. شما مناطق شامل قراردادها و نقض قانون، اصول قانونی، قانون شرکت، قانون ورزش، قانون استخدام و مالکیت معنوی را پوشش می دهید.


چرا قانون در LSBU؟

 • دانش آموزان مبارک: شماره 1 در انگلیس برای رضایت کامل در دوره قانون (جدول لیگ گاردین، 2018) با جامعه قانون پرستاری دانشجویی که برگزار می کند مذاکرات، بازدید و مسابقات.

 • آموزش عالی - ما برای آموزش، پشتیبانی علمی، ارزیابی و بازخورد (Study Student Survey 2016) در نیویورک 1 در لندن نیستیم.

 • آکادمی های کارشناسی - معلمان ما وکلای وکلا و مدافعان واجد شرایط هستند، با گذراندن بینش، تجربه موردی در دنیای واقعی و اشتیاق به قانون.

 • امکانات فوق العاده - ما شما را با اپل مینی، پشتیبانی آنلاین کامل و دسترسی به یک قانون شخصی کتابخانه الکترونیکی به ارزش 6000 پوند را تجهیز خواهید کرد.

 • تجربه کاری - شما می توانید داوطلب شوید در دفتر دادگاه شهرستان دادگاه Lambeth، با شرکت های حقوقی محلی، و یا یک مشاور حقوقی در درمان رایگان LSBU در درمانگاه مشاوره حقوقی.

 • مسیر جایگزین - ما تنها دانشگاه در لندن هستیم تا مدرک لیسانس را از طریق موسسه مؤسسات حقوقی مجاز (CILEx) ارائه دهیم. گزینه های لازم را تکمیل کنید و واجد شرایط برای تبدیل شدن به یک عضو فارغ التحصیل CILEx خواهید بود.


اطلاعات دوره کلیدی - مرتب شده بر اساس حالت

حالت


ماژول ها

تمام مدارک تحصیلی ما حق اشتراک یک سال اول مشترک است، بنابراین شما می توانید خود را در درک حقوقی گسترده از خاموش. در سال دوم، شروع به تخصص کردن کنید، شروع به توسعه مهارت های کاری خود کنید. سال سوم، تمرکز بر یادگیری مستقل را در بر می گیرد، بنابراین انتظار می رود که مقدار زیادی از کار پروژه باشد.

در طول دوره، شما به روشهای مختلفی ارزیابی خواهید شد، که هر کدام به طور خاص به مهارتهایی که انتظار می رود برای نشان دادن آنها انتخاب شوند، انتخاب شده اند. این شامل دوره های آموزشی، ارائه دهی، آزمون های چند گزینه ای، یادداشت های موردی، مقالات در کلاس و امتحانات می باشد.

سال 1

نیمه اول

 • مهارت های حقوقی، مطالعه حقوقی، سیستم حقوقی (از جمله پایه)
 • مبانی قانون عمومی
 • معرفی قرارداد و جریمه

نیمه دوم

 • مقدمه ای بر قانون عمومی و اتحادیه اروپا
 • قانون قرارداد
 • قانون شکنی

سال 2

نیمه اول

 • کار در قانون (از جمله پایه)
 • قانون کیفری 1
 • حقوق اتحادیه اروپا

نیمه دوم

 • قانون کیفری و قانون شواهد کیفری
 • اموال، عدالت و اعتماد 1

به علاوه ماژول متخصص از پایین تر برای ترم 2:

 • اصول مقررات قانون سرگرمی و رسانه

سال 3

نیمه اول

 • اموال، عدالت و اعتماد 2
 • قانون سرگرمی و رسانه

نیمه دوم

 • قانون زمین
 • قانون استخدام

در هر ترم 1 یا 2

 • پروژه (این یک ماژول اجباری است که دانش آموزان می توانند در هر ترم 1 یا 2 را تکمیل کنند)

به علاوه دو ماژول اختیاری (لطفا توجه داشته باشید که دانش آموزان باید سه واحد در هر ترم تکمیل کنند. اگرچه بیشتر ماژول های اختیاری اجرا می شود، ما هر ساله هر ماژول را اجرا نمی کنیم):

نیمه اول گزینه 1

 • قانون کسب و کار
 • قانون شرکت
 • مهارت های میانجی و مذاکره

نیمه دوم گزینه

 • دعوی مدنی
 • حقوق بشر در اروپا
 • قانون ورزش


قابلیت کارکرد

لندن پایتخت کشور و سرمایه فرهنگی است. با مطالعه در اینجا شما می توانید زندگی کنید و نفس کشیدن فرهنگ - و دسترسی به طیف گسترده ای از قرار دادن و فرصت های شغلی از طریق 220 شرکای صنعت ما.

این درجه باز می شود به آموزش، بازاریابی، روزنامه نگاری، انتشارات، نوشتن و دیگر بخش های صنایع خلاق. این نیز یک درجه مفید برای مشاغل در کسب و کار، دولت محلی و سازمان های داوطلبانه است، که در آن مهارت تجزیه و تحلیل، ارتباطات روشن و متقاعد شدن استدلال ارزیابی می شود.

شما همچنین می توانید در سطح تحصیلات تکمیلی تحصیل کنید. به خاطر داشته باشید که شما با نمونه کارهایی که استعداد خلاقانه خود را نشان می دهد، با اعتماد به نفس در عمل نوشتن خود و آماده کردن مراحل بعدی در صنایع خلاق، فارغ التحصیل خواهید شد.


سرویس کارآفرینی

با داشتن مدرک تحصیلی حقوقی، می توانید به دوره ی دوره ی حقوقی یا دوره ی حرفه ای یاری رسانید تا بتواند به عنوان وکیل یا وکیل مدافع شناخته شود. شما همچنین می توانید درجه خود را به سایر حرفه هایی که ارزش مهارت های تحلیلی و قانع کننده ای دارند، اعمال کنید.

یک مدرک قانونی انتخاب های مختلف حرفه ای را در یکی از بخش هایی که به خوبی و به لحاظ اجتماعی مورد توجه قرار گرفته است ارائه می دهد. نوع حرفه ای در ارائه می تواند به نوع شرکت حقوقی که می خواهید برای آن کار، و احتمالا حوزه قانونی که در آن تخصص دارید، بستگی دارد. همچنین گزینه ها به بخش خدمات حقوقی محدود نمی شود، به دلیل طیف وسیعی از مهارت های قابل انتقال از دوره


مشارکت مشاغل DAC

DAC Beachcroft با LSBU مشارکت کرده است تا یک برنامه کارآفرینی ایجاد کند که هدف آن کمک به افزایش تنوع در شرکت است. این پروژه با توجه به نیک یانگ (شریک منطقه ای در DAC Beachcroft) وابستگی قوی به LSBU به عنوان یکی از فارغ التحصیلان دانشگاه به وجود آمد.

نیک یانگ فارغ التحصیل اینجا در LSBU است، و این برنامه اشتغال را برای کمک به افزایش تنوع در شرکت خود، DAC Beachcroft، که در آن او یک شریک منطقه ای است.

DAC Beachcroft با حمایت از توسعه دانشجویان حقوق در LSBU با مهارت های استخدام، از طریق آموزش و آمادگی برای یک قرارداد آموزش و مراحل مربوط به تأمین قرارداد حمایت می کند.


کار در قانون ماژول

کار در قانون یک واحد اجباری برای دانشجویان سال دوم LLB است. این ماژول جلساتی را در زمینه توانمندسازی فارغ التحصیلان، نوشتن برنامه های کاربردی قانون، ایجاد برنامه درسی Curriculum Vitae و ارائه سخنرانی فراهم می کند. شما به طور فعال از مواد آنلاین ایجاد شده توسط خدمات حرفه ای دانشگاه استفاده کنید تا شما را تشویق کند که در مورد دانش، مهارت ها و ویژگی های خود در هنگام انتخاب گزینه های حرفه ای فکر کنید. تست شخصیتی و روان سنجی برای شما انجام می شود تا بتوانید بیشتر به عنوان بخشی از برنامه توسعه شخصی (PDP)، فرصت را برای توسعه بیشتر فراهم کنید. این ماژول بیشتر برای معرفی شما به حوزه های متضاد و غیر متضاد عمل می کند، که فرصتی برای درک کاربرد قانون در عمل است.

ما تاکید زیادی بر قابلیت های استخدامی می دهیم: شما در کسب تجربه های کاری حمایت می کنید و جلسات اضافی در جلسات برای تمرینکنندگان برای گفتگو با شما در مورد زندگی در عمل برگزار می شود. ما به طور منظم جلسات آموزش مداوم حرفه ای را که برای شما برای حضور و برقراری ارتباط با تمرینکنندگان آماده شده است، ترتیب می دهیم.


مجله تحریریه دانشجویی حقوق

علاوه بر این برنامه ها، دانش آموزان فرصت خواهند کرد تا به عنوان مجری قانون اساسی دانشجویان حقوقدان شیطان همکاری و ویراستار شوند.


سرویس کارآفرینی

ما سال تحصیلی برای تحصیلات تکمیلی دانشگاه - The Times and Sunday Times Good University Guide 2018 هستیم.

در LSBU، ما می خواهیم شما را برای موفقیت حرفه ای آماده کنیم. در طول تحصیلاتتان - و برای دو سال پس از فارغ التحصیلی - به خدمات مشروط خدمات ما که شامل موارد زیر است دسترسی خواهید داشت:

 • هیئت مدیره آنلاین که در آن شما می توانید طیف گسترده ای از محل های در حال اجرا: پاره وقت، تمام وقت یا داوطلبانه. شما همچنین می توانید به مشاوران شغل ما مراجعه کنید، که همیشه در دسترس هستند تا به شما در قدم بعدی در جستجوی خود کمک کنند.
 • باشگاه های حرفه ای ما ارائه کارگاه های گروهی در مورد CV ها، تکنیک های مصاحبه و پیدا کردن تجربه کار، و همچنین ارائه برنامه های منظم از کارفرمایان در سرتاسر بخش های مختلف.

تیم کارآفرینی دانشجویی نیز می تواند به شما در ایجاد کسب و کار خود و ایجاد مهارت های کارآفرینی ارزشمند کمک کند.


آموزش دادن و یادگیری


رایگان اپل و کتاب الکترونیکی اصلی

ما شما را با یک اپل رایگان از جمله کتاب الکترونیکی اصلی به علاوه شما همچنین برخی از نسخه های کپی از کتاب دریافت خواهید کرد. شما همچنین می توانید به VLE (محیط یادگیری مجازی) دسترسی داشته باشید تا بتوانید از پشتیبانی آموزشی آنلاین در هر هفته استفاده کنید. این شامل آزمونها با بازخورد فوری و ارائه های صوتی است که خلاصه سخنرانی ها. این علاوه بر آموزش به صورت چهره در سخنرانی ها و سمینارها است.


آموزش شخصی

به عنوان یک دانشجوی کارشناسی حقوق و علوم اجتماعی، در طول ترم اول خود در LSBU یک معلم نامیده می شود. نقش معلم شما، تماس اولیه شما برای حمایت آموزشی و حرفه ای است.

معلم شما از شما حمایت می کند تا بهترین وقت خود را در LSBU به دست بیاورد، مشاوره و نشانه های دیگر منابع پشتیبانی در دانشگاه را ارائه می دهد. آنها باید اولین فردی در دانشگاه باشند که شما با آن صحبت می کنید اگر مشکلی دارید که بر کار شما تأثیر می گذارد. این می تواند علمی، مالی، بهداشتی و یا نوع دیگری از مشکل باشد.

شما حداقل یک بار در یک ترم به مدت 30 دقیقه در طول دوره خود، ملاقات های خود را با مربی شخصی خود قرار می دهید. شما می توانید با پشتیبانی خود از طریق ایمیل یا شخصی در طول ساعات کار با معلم خود تماس بگیرید.


شرایط ورود

 • سطح ABB یا
 • دیپلم BTCE ملی DDM یا
 • دسترسی به دیپلم HED با 33D 3M 9P یا
 • معادل سطح 3 معدل به ارزش 128 امتیاز UCAS.
 • متقاضیان باید 5 GCSEs AC شامل ریاضی و انگلیسی و یا معادل آن (GCSEs اصلاح شده درجه 4 یا بالاتر) داشته باشند.
 • ما از مدارک تحصیلی از سراسر جهان می خواهیم. مدارک تحصیلی انگلیسی برای دانشجویان بین المللی: نمره آیلتس 6.0 یا مهارت کمبریج یا درجه پیشرفته C.

تجربه کاری در شرکت حقوقی قبل از ثبت نام لازم نیست. با این حال، اگر بتوانید هر کدام را امن کنید، نقطه ورودی خوب را فراهم می کند و خود توسعه خود را به قانون متصل می کند.

همه ماژول ها در دانشگاه تغییر می کنند و ممکن است از ماژول هایی که در طول تحصیل شما ارائه می شود متفاوت باشد.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 11 برنامه دیگر ارائه شده توسط London South Bank University »

آخرین به روز رسانی June 10, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
9,250 GBP
هزینه تمام وقت UK / EU: £ 9250؛ هزینه بین المللی: 13125 پوند. سال 1 هزینه ناتوانی UK / EU: £ 6166.67؛ هزینه بین المللی: 8750 پوند
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019