Read the Official Description

در مورد

ما بیش از 30 سال تجربه وکلا را تجربه کرده ایم. و این نشان می دهد: ما دانشگاه لندن در لندن برای تجربه دانشجویی و تدریس در قانون است (جدول لیگ یکشنبه لیگ 2017). دوره حقوقی حرفه ای ما معتبر LLB به شما یک پایه اساسی در تمام مسائل مهم مربوط به قانون و دادخواهی می دهد و اولین قدم برای تبدیل شدن به یک وکیل، وکیل مدافع یا مدیر اجرایی قانونی است.

تمرکز بر قانون تجاری، شما کشف نحوه استفاده از قراردادها در محیط کسب و کار، از جمله اطمینان از قراردادهایی که در برابر شکست کسب و کار هستند، بررسی خواهید کرد.

ما در حال حاضر 13 بار در بریتانیا در جدول لیگ سالانه گاردین برای دوره های حقوقی رتبه بندی شده است.


چرا قانون در LSBU؟

 • دانش آموزان مبارک: شماره 1 در انگلیس برای رضایت کامل در دوره قانون (جدول لیگ گاردین، 2018) با جامعه قانون پرستاری دانشجویی که برگزار می کند مذاکرات، بازدید و مسابقات.

 • آموزش عالی - ما برای آموزش، پشتیبانی علمی، ارزیابی و بازخورد (Study Student Survey 2016) در نیویورک 1 در لندن نیستیم.

 • آکادمی های کارشناسی - معلمان ما وکلای وکلا و مدافعان واجد شرایط هستند، با گذراندن بینش، تجربه موردی در دنیای واقعی و اشتیاق به قانون.

 • امکانات فوق العاده - ما شما را با اپل مینی، پشتیبانی آنلاین کامل و دسترسی به یک قانون شخصی کتابخانه الکترونیکی به ارزش 6000 پوند را تجهیز خواهید کرد.

 • تجربه کاری - شما می توانید داوطلب شوید در دفتر دادگاه شهرستان دادگاه Lambeth، با شرکت های حقوقی محلی، و یا یک مشاور حقوقی در درمان رایگان LSBU در درمانگاه مشاوره حقوقی.

 • مسیر جایگزین - ما تنها دانشگاه در لندن هستیم تا مدرک لیسانس را از طریق موسسه مؤسسات حقوقی مجاز (CILEx) ارائه دهیم. گزینه های لازم را تکمیل کنید و واجد شرایط برای تبدیل شدن به یک عضو فارغ التحصیل CILEx خواهید بود.اطلاعات دوره کلیدی - مرتب شده بر اساس حالت

حالت


ماژول ها

LLB (Hons) مدرک لیسانس کسب و کار در سراسر سه موضوع تشکیل شده است. سال اول تمرکز بر ایجاد مهارت های قانونی اصلی است؛ سال دوم تمرکز بر قابلیت های اشتغال، و سال سوم تمرکز بر یادگیری مستقل (کار پروژه). روش های ارزیابی برای این دوره به طور کلی: 22٪ دوره کارشناسی ارشد

ارزیابی از طریق دوره های آموزشی، ارائه دهی، آزمون چند گزینه ای، یادداشت مورد، مقالات در کلاس و امتحانات است.

سال 1

نیمه اول

 • مهارت های حقوقی، مطالعه قانونی، نظام حقوقی (از جمله پایه)
 • مبانی قانون عمومی
 • معرفی قرارداد و جریمه

نیمه دوم

 • مقدمه ای بر قانون عمومی و اتحادیه اروپا
 • قانون قرارداد
 • قانون شکنی

سال 2

نیمه اول

 • کار در قانون (از جمله پایه)
 • قانون کیفری 1
 • حقوق اتحادیه اروپا

نیمه دوم

 • قانون کیفری و قانون شواهد کیفری
 • املاک، دارایی و اعتماد 1

به علاوه ماژول متخصص از پایین تر برای ترم 2:

 • حمایت از مصرف کننده و قانون

سال 3

نیمه اول

 • اموال، عدالت و اعتماد 2
 • قانون کسب و کار
 • قانون شرکت

نیمه دوم

 • قانون زمین
 • پروژه (این یک ماژول اجباری است که دانشجویان در هر دو ترم 2 تکمیل می کنند)
 • قانون استخدام


قابلیت کارکرد

با داشتن مدرک تحصیلی حقوقی، می توانید به دوره ی دوره ی حقوقی یا دوره ی حرفه ای یاری رسانید تا بتواند به عنوان وکیل یا وکیل مدافع شناخته شود. شما همچنین می توانید درجه خود را به سایر حرفه هایی که ارزش مهارت های تحلیلی و قانع کننده ای دارند، اعمال کنید.

یک مدرک قانونی انتخاب های مختلف حرفه ای را در یکی از بخش هایی که به خوبی و به لحاظ اجتماعی مورد توجه قرار گرفته است ارائه می دهد. نوع حرفه ای در ارائه می تواند به نوع شرکت حقوقی که می خواهید برای آن کار، و احتمالا حوزه قانونی که در آن تخصص دارید، بستگی دارد. همچنین گزینه ها به بخش خدمات حقوقی محدود نمی شود، به دلیل طیف وسیعی از مهارت های قابل انتقال از دوره


مشارکت مشاغل DAC

DAC Beachcroft با LSBU مشارکت کرده است تا یک برنامه کارآفرینی ایجاد کند که هدف آن کمک به افزایش تنوع در شرکت است. این پروژه با توجه به نیک یانگ (شریک منطقه ای در DAC Beachcroft) وابستگی قوی به LSBU به عنوان یکی از فارغ التحصیلان دانشگاه به وجود آمد.

نیک یانگ فارغ التحصیل اینجا در LSBU است و این برنامه مشغول به کار را برای کمک به افزایش تنوع در شرکت خود، DAC Beachcroft، که در آن او یک شریک منطقه ای است.

DAC Beachcroft با حمایت از توسعه دانشجویان حقوق در LSBU با مهارت های استخدام، از طریق آموزش و آمادگی برای یک قرارداد آموزش و مراحل مربوط به تأمین قرارداد حمایت می کند.


کار در قانون ماژول

کار در قانون یک واحد اجباری برای دانشجویان سال دوم LLB است. این ماژول جلساتی را در زمینه توانمندسازی فارغ التحصیلان، نوشتن برنامه های کاربردی قانون، ایجاد برنامه درسی Curriculum Vitae و ارائه سخنرانی فراهم می کند. شما به طور فعال از مواد آنلاین ایجاد شده توسط خدمات حرفه ای دانشگاه استفاده کنید تا شما را تشویق کند که در مورد دانش، مهارت ها و ویژگی های خود در هنگام انتخاب گزینه های حرفه ای فکر کنید. تست شخصیتی و روان سنجی برای شما انجام می شود تا بتوانید بیشتر به عنوان بخشی از برنامه توسعه شخصی (PDP)، فرصت را برای توسعه بیشتر فراهم کنید. این ماژول بیشتر برای معرفی شما به حوزه های متضاد و غیر متضاد عمل می کند، که فرصتی برای درک کاربرد قانون در عمل است.

ما تاکید زیادی بر قابلیت های استخدامی می دهیم: شما در کسب تجربه های کاری حمایت می کنید و جلسات اضافی در جلسات برای تمرینکنندگان برای گفتگو با شما در مورد زندگی در عمل برگزار می شود. ما به طور منظم جلسات آموزش مداوم حرفه ای را که برای شما برای حضور و برقراری ارتباط با تمرینکنندگان آماده شده است، ترتیب می دهیم.


مجله تحریریه دانشجویی حقوق

علاوه بر این برنامه ها، دانش آموزان فرصت خواهند کرد تا به عنوان مجری قانون اساسی دانشجویان حقوقدان شیطان همکاری و ویراستار شوند.


ما سال تحصیلی برای تحصیلات تکمیلی دانشگاه - The Times and Sunday Times Good University Guide 2018 هستیم.

در LSBU، ما می خواهیم شما را برای موفقیت حرفه ای آماده کنیم. در طول تحصیلاتتان - و برای دو سال پس از فارغ التحصیلی - به خدمات مشروط خدمات ما که شامل موارد زیر است دسترسی خواهید داشت:

 • هیئت مدیره آنلاین که در آن شما می توانید طیف گسترده ای از محل های در حال اجرا: پاره وقت، تمام وقت یا داوطلبانه. شما همچنین می توانید به مشاوران شغل ما مراجعه کنید، که همیشه در دسترس هستند تا به شما در قدم بعدی در جستجوی خود کمک کنند.
 • باشگاه های حرفه ای ما ارائه کارگاه های گروهی در مورد CV ها، تکنیک های مصاحبه و پیدا کردن تجربه کار، و همچنین ارائه برنامه های منظم از کارفرمایان در سرتاسر بخش های مختلف.

تیم کارآفرینی دانشجویی نیز می تواند به شما در ایجاد کسب و کار خود و ایجاد مهارت های کارآفرینی ارزشمند کمک کند.


آموزش دادن و یادگیری

رایگان اپل و کتاب الکترونیکی اصلی

ما شما را با یک اپل رایگان از جمله کتاب الکترونیکی اصلی به علاوه شما همچنین برخی از نسخه های کپی از کتاب دریافت خواهید کرد. شما همچنین می توانید به VLE (محیط یادگیری مجازی) دسترسی داشته باشید تا بتوانید از پشتیبانی آموزشی آنلاین در هر هفته استفاده کنید. این شامل آزمونها با بازخورد فوری و ارائه های صوتی است که خلاصه سخنرانی ها. این علاوه بر آموزش به صورت چهره در سخنرانی ها و سمینارها است.


آموزش شخصی

ما برای حمایت از دانش آموزان سال اول، کمک های عالی دانشجویی همراه با آموزش خصوصی اجباری برای هر دانشجوی سال اول ارائه می دهیم. سیستم آموزش شخصی ما بر پیشرفت شخصی و حرفهای دانشجویان ما تمرکز دارد و برای دانش آموزان ما برای کمک به دانش آموزان موثرتر هدایت می کند.

ما مجموعه ای از منابع یادگیری آنلاین را برای تکمیل و حمایت از سخنرانی ها و سمینارها ارائه می کنیم. امتحانات آنلاین و فعالیت های یادگیری الکترونیکی به شما یک فرصت ارزشمند برای تست دانش خود را از آنچه که در سخنرانی ها و سمینارها پوشش داده شده است، با بازخورد فوری در دسترس است.

اگر میخواهید علاقه خود را در یک حوزه خاص از قانون در حال تحصیل در مقطع لیسانس حقوق بگنجانید، سپس نگاهی به نمونه کارهای قانون بردارید.


شرایط ورود

 • سطح ABB یا
 • دیپلم BTCE ملی DDM یا
 • دسترسی به دیپلم HED با 33D 3M 9P یا
 • معادل سطح 3 معدل به ارزش 128 امتیاز UCAS.
 • متقاضیان باید 5 GCSEs AC شامل ریاضی و انگلیسی و یا معادل آن (GCSEs اصلاح شده درجه 4 یا بالاتر) داشته باشند.
 • ما از مدارک تحصیلی از سراسر جهان می خواهیم. مدارک تحصیلی انگلیسی برای دانشجویان بین المللی: نمره آیلتس 6.0 یا مهارت کمبریج یا درجه پیشرفته C.

تجربه کاری در شرکت حقوقی قبل از ثبت نام لازم نیست. با این حال، اگر بتوانید هر کدام را امن کنید، نقطه ورودی خوب را فراهم می کند و خود توسعه خود را به قانون متصل می کند.

همه ماژول ها در دانشگاه تغییر می کنند و ممکن است از ماژول هایی که در طول تحصیل شما ارائه می شود متفاوت باشد.

Program taught in:
انگلیسی

See 11 more programs offered by London South Bank University »

Last updated June 10, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
9,250 GBP
سال 1 هزینه تمام وقت UK / EU هزینه: 9250 پوند؛ هزینه بین المللی: 16500 پوند.
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019