بررسی اجمالی

درجه LLB ما (Hons) به شما ابزار قانونی شما را برای حرفه ای به عنوان یک وکیل یا وکلای دادگستری، و همچنین تجهیز شما برای اشتغال در مناطق دیگر، اگر شما تصمیم به رفتن به یک حرفه حرفه ای در قانون نیست.

برنامه توسط ترکیبی از کارشناسان دانشگاهی و وکلای مدافع آموزش داده شده است، که تجربه حقوقی بالینی دنیای واقعی را در قلب برنامه قرار داده است. شما درک مفهومی از قانون و شرایط سیاسی، اجتماعی و اقتصادی آن خواهید داشت.

این LLB مناسب دانشجویانی است که علاقه خاصی به مطالعات قانونی و حقوقی دارند و نمیخواهند در این مرحله اولیه متمرکز بر یک حوزه خاص قانون شوند.

برنامه های LLB ما در ساختار انعطاف پذیر هستند و سال اول و دوم مشترک را به اشتراک می گذارند، که به شما امکان می دهد تا در سال آخر سال به LLB متخصص تبدیل شوید و مطالعه خود را به یک جنبه خاص از قانون بسپارید. این به شما اجازه می دهد زمانی که تصور می کنید که کدام جنبه قانون برای شما مناسب است، وقت بگذارید.

پس از اتمام موفقیت آمیز حقوق دانشگاه برادفورد LLB، شما می توانید به دوره های حقوقی (برای وکلای مشتاق) و یا دوره آموزش حرفه ای بار (برای مربیان مشتاق) بروید.

مجوز حرفه ای

اداره مقررات وکلای دادگستری و هیئت استانداردهای بارسا برادفورد LLB را به عنوان مدرک تحصیلی ثبت نام کرده اند.

این بدان معنی است که اگر شما موفق به انجام ارزیابی ها و امتحانات در هفت بنیاد دانش حقوقی و آموزش مهارت های حقوقی، واجد شرایط برای تمدید از مراحل تحصیلی آموزش باشید و بتوانید به تحصیلات تکمیلی و آموزش مبتنی بر عملی ادامه دهید مراحل لازم برای تبدیل شدن به یک وکیل یا دادگستری در انگلستان و ولز.

شرایط ورود

112 امتیاز UCAS تعرفه.

سطوح: هیچ مورد خاص مورد نیاز وجود ندارد.

دیپلم توسعه یافته BTEC: DMM - هیچ الزامات خاصی وجود ندارد.

متقاضیان برنامه های دسترسی: هیچ مورد خاصی وجود ندارد.

الزامات مدرک لیسانس بین المللی: 112 امتیاز شامل حداقل 2 نفر HL به همراه HL 3 یا SL 4 در ریاضیات.

به علاوه حداقل: GCSE انگلیسی و ریاضیات در کلاس C یا 4 (معادل پذیرفته).

الزامات زبان انگلیسی: حداقل IELTS در 6.0 یا معادل آن.

اگر نیازهای آیلتس را برآورده نکنید، می توانید دوره پیش University of Bradford بخوانید.

چه چیزی را مطالعه خواهی کرد

این برنامه LLB قانون و Pathways آن به طور خاص طراحی شده اند تا به شما یک آموزش جامع حقوقی بدهند در حالی که در عین حال به شما اجازه می دهد تا در یک منطقه خاص از مطالعه قانونی تخصص بگیرید.

لطفا توجه داشته باشید که برای ورود به سال 2019 اطلاعات ماژول قابل تغییر است.

سال اول

هسته

 • منابع روابط حقوقی و موسسات (LAW4001-D)
 • قانون قرارداد (LAW4002-C)
 • قانون، عدالت اجتماعی و پایداری (LAW4003-C)
 • قانون کسب و کار و اخلاق (LAW4004-B)

سال دوم

هسته

 • قانون جرم (LAW5003-B)
 • قانون محرمانه (LAW5004-B)
 • حقوق بشر (LAW5005-B)
 • قانون در یک زمینه جهانی (LAW5006-C)
 • قانون در جامعه 1 (LAW5007-C)

سال آخر

هسته

 • قانون زمین (LAW6001-B)
 • سهم و اعتماد (LAW6002-B)

گزینه

 • رشته حقوق (LAW6003-B)
 • قانون در جامعه 2 (LAW6004-B)
 • قانون در جامعه 2 (LAW6005-D)
 • قانون جرایم بین المللی (LAW6007-B)
 • جنایت و جامعه (LAW6009-B)
 • قانون شواهد (LAW6010-B)
 • قانون خانواده (LAW6011-B)
 • قانون مهاجرت و پناهندگی (LAW6013-B)
 • قانون مهاجرت (LAW6014-B)
 • قانون تجاری (LAW6015-B)
 • قانون شرکت (LAW6016-B)
 • قانون بانکداری و مالی (LAW6019-B)
 • قانون کار (LAW6025-B)

ساندویچ سال

این برنامه 4 ساله به شما این امکان را می دهد تا سال تحصیلی کار خود را در کسب و کار در سال سوم خود بگذرانید.

محل های شغل واقعی و مشاغل پرداخت می شوند در انواع مختلف سازمان ها در بخش های خصوصی، عمومی و غیر انتفاعی و به شما فرصتی ارزشمند برای تجربه از دست رفته به نحوی که مفاهیم کسب و کار و مدیریت در عمل اعمال می شود و به شما مستقیم قرار گرفتن در معرض مسائل واقعی در محل کار. همچنین می تواند در خارج از کشور انجام شود.

سالن اجرایی بخش مهمی از یادگیری شماست و به طور قابل توجهی به پیشرفت فردی، اعتماد به نفس، برنامه ریزی، ارتباطات و مهارت های ذهنی کسب و کار شما افزوده خواهد شد. آمارها نشان می دهند که دانش آموزانی که سال تحصیلی را در بر می گرفتند، از تحصیلات عالی بالاتر، حقوق بازنشستگی بالاتر و تحصیلات بالاتر برخوردار می شوند. در یک بازار فارغ التحصیل رقابتی، تجربه با ارزش و مهارت های استخدامی به دست آمده از یک سال کار، شما را از هزاران نفر دیگر از فارغ التحصیلان به دنبال کار متمایز خواهد کرد.

محل های تضمین شده تضمین نمی شود و دانشجویان باید در سال دوم خود برای تأمین امنیت یکی با حمایت از تیم حرفه ای اختصاص داده سرمایه گذاری کنند.

ما با تعدادی از سازمان های برتر در برادفورد و مناطق اطراف آن پیوند داریم. علاوه بر این، دانشکده مدیریت و قانون شبکه ای عالی از سازمان هایی ارائه می دهد که از جمله:

 • آی بی ام
 • Vauxhall
 • NHS
 • GE Money
 • ARRIS (قبلا Pace)
 • پروژه اجاره ماشین
 • کامینز
 • پژو

از طریق قرار دادن شما، می توانید دانش خود را در عمل اعمال کنید و تأثیر مثبت و واقعی بر کسب و کار داشته باشید. تجربه شما به عنوان بخشی از مدرک تحصیلی شما نظارت خواهد شد.

ما دریافتیم که دانش آموزان از سال تحصیلی خود با مهارت و اعتماد به نفس و مهارت های شخصی خود پیشرفت می کنند و آماده اجرای برنامه متمرکز برای آینده هستند.

یادگیری و ارزیابی

این برنامه از طریق ترکیبی از سخنرانی های تعاملی، آموزش ها و کارگاه های آموزشی با استفاده از فناوری پیشرفته فناوری اطلاعات، کار گروهی و مطالعه فردی تحویل داده می شود.

ارزیابی تا حد زیادی شامل ترکیبی از ارزیابی دوره های کارشناسی و امتحانات رسمی در پایان هر ترم است.

هزینه ها، مالیات و بورس تحصیلی

هزینه تحصیل 2019

خانه: 9،250 پوند (ساندویچ سال: 925 پوند)

بین المللی: 15،320 پوند

بورس تحصیلی

هر ساله دانشجویان بریتانیا، اتحادیه اروپا و دانشجویان بین المللی بر اساس برتری تحصیلی، شرایط شخصی و یا مشکلات اقتصادی اعطای بورس تحصیلی غیرقابل پرداخت می شود. برای جزئیات کامل، به وب سایت بورس تحصیلی ما مراجعه کنید.

افزایش اشتغال شما

درمانگاه قانون

کلینیک حقوقی ما دانش آموزان فرصت را برای تئوری در عمل فراهم می کند. به عنوان بخشی از مدرک تحصیلی، دانش آموزان در کلینیک حقوقی ما مشغول مشاوره به اعضای عمومی در رابطه با دفتر مشاوره شهروندان و CHAS @ StVincent هستند.

دانش آموزان برای مصاحبه و مشاوره از اعضای عمومی در هر جنبه ای از قانون آموزش دیده اند. دانشجویان به عنوان بخشی از یک تیم، پرونده را مورد بحث قرار می دهند و تصمیم می گیرند که آیا مشتری نیاز به مشاوره حقوقی دارد. تحت هدایت مدیر کلینیک، دانش آموزان برای مشتری خود مشاوره می دهند.

دانش آموزان نیز فرصت دریافت آموزش رسمی در مورد قانون مهاجرت را دارند که منجر به اعطای OISC (دفتر کمسیون خدمات مهاجرت) سطح 1 و 2 از طریق همکاری با CHAS @ StVincent است. این به دانشجویان فرصتی می دهد تا در ارائه توصیه های مهاجرت در حالی که درآمد مدارک شناخته شده را درگیر می کنند.

تیراندازی

دانش آموزان ما این فرصت را دارند تا در طیف وسیعی از مسابقات مونتاژ داخلی و خارجی شرکت کنند.

تطبیق مکمل آموزش های قانونی دانش آموزان است و راهی عالی برای یادگیری نحوه استفاده از قانون برای ایجاد استدلال قانونی قانع کننده است. دانش آموزان باید مشکلات را تجزیه و تحلیل کنند، قانون را تحقیق کنند، مدارک ارائه شده را تهیه کنند و استدلال های خود را به یک وکیل یا قاضی آموزش ببینند.

این مسابقه تقلید رویه هایی را که در دادگاه های تجدید نظر انجام می شود تقسیم می کند و فرصتی عالی برای دانش آموزان برای اعمال مهارت و دانش خود در عمل است.

حمایت شغلی

این دانشگاه متعهد به کمک به دانش آموزان در توسعه و ارتقاء قابلیت های استخدام است و این بخش جدایی ناپذیر از بسیاری از برنامه ها است. پشتیبانی تخصصی در سراسر دوره از خدمات حرفه ای و مشاغل خدماتی از جمله کمک به پیدا کردن کار نیمه وقت در هنگام تحصیل، تسهیلات، کار تعطیلات و جای خالی فارغ التحصیل در دسترس است. دانش آموزان تشویق می شوند برای دسترسی به این حمایت در مراحل اولیه و استفاده از منابع گسترده در وب سایت Careers.

بحث در مورد گزینه ها با مشاوران متخصص کمک می کند تا برنامه های خود را با کشف گزینه ها و شفاف سازی شغل شغلی توضیح دهند. در اکثر برنامه های ما، مشاوران توسعه حرفه ای به برنامه های درسی و یا از طریق کارگاه های تخصصی تنظیم شده است.

تقویت کننده شغلی

در طول زمان تحصیل در دانشکده مدیریت و حقوق، شما می توانید در طول دوره دوره خود در برنامه کارآفرینی متمایز حرفه ای شرکت کنید. برنامه طراحی شده است تا شما را با مهارت های لازم و ویژگی های فارغ التحصیل آماده کند تا در هنگام جستجوی کار با سازمان های نوآورانه پیشرو آماده شغل باشد. برنامه تقویت شغلی (PDF، 2.8 مگابایت) به شما امکان می دهد تا گواهی ها را در:

 • مجوز رانندگی اروپا (ECDL) - معیار سواد دیجیتالی است
 • Sage 50 Accounting and Sage 50 حقوق و دستمزد - آموزش هایی که به شما امکان می دهد مهارت های نرم افزار حسابداری و حقوق و دستمزد را افزایش دهید
 • مدیر پروژه گواهینامه های حرفه ای - به شما لبه هنگام تلاش برای تبدیل شدن به مدیر پروژه خبره
 • تجزیه و تحلیل داده های بزرگ و مهارت های گزارش دهی - استفاده از نرم افزار و خدمات (SAS) که منجر به صدور گواهینامه می شود.

علاوه بر این، این برنامه همچنین فعالیت هایی را برای ارتقاء کار گروهی، اعتماد به نفس، ارتباطات و بسیاری از مهارت های دیگر که توسط کارفرمایان دنبال می شود، شامل می شود.

توسعه مجموعه ای از گواهینامه های مداوم حرفه ای (CPD) به کارفرمایان نشان می دهد که شما نه تنها بلندپرواز هستید، بلکه مسئولیت توسعه حرفه ای خود را نیز بر عهده دارید.

چشم انداز شغلی

مدرک لیسانس LLB شما را قادر می سازد تا مرحله دوم آموزش را برای تبدیل شدن به یک وکیل یا وکلای دادگستری ادامه دهید.

این طراحی شده است که به شما ابزار قانونی که برای حرفه ای به عنوان وکیل یا وکلای دادگستری نیاز دارید و همچنین در زمینه های دیگر در زمینه استخدام در سایر نقاط، اگر تصمیم به رفتن به یک حرفه ای حرفه ای در قانون نداشته باشید، طراحی شده است.

در هر صورت، دوره LLB ما به احتمال زیاد به افزایش قابلیت اشتغال و فرصت های شغلی شما در طیف وسیعی از حرفه های دیگر مانند مدیریت عمومی، موقعیت های اجرایی قانونی، خدمات آزمایشی، پلیس و یا آموزش می پردازد.

آمار اشتغال

86٪ از فارغ التحصیلان مدرسه حقوق 2017 ما استخدام شده اند و در شش ماه پس از فارغ التحصیلی به تحصیل ادامه می دهند.

انتظارات از دستمزد

متوسط حقوق بازنشستگی برای فارغ التحصیلان مدرسه حقوق 2017 ما 18،333 پوند بود. *

* این آمار DLHE از داده های سالانه منتشر شده توسط آژانس آمار مربوط به تحصیلات عالی (HESA) بر اساس فارغ التحصیلان مهاجرت انگلستان که برای اشتغال یا تحصیل بیشتر در دسترس هستند و اهداف آنها شناخته شده است، مشتق شده است.

تحصیل خارج از کشور

به عنوان یک دانش آموز در دانشکده مدیریت و حقوق University of Bradford ، شما می توانید فرصتی برای تحصیل در خارج از کشور در یکی از موسسات شریک زندگی تان در سراسر جهان داشته باشید.

شما می توانید برای یک ترم یا یک سال تحصیل در خارج از کشور تحصیل کنید.

این به شما تجربه بین المللی، قرار گرفتن در معرض یک فرهنگ متفاوت و فرصت ها برای شبکه کردن با دانش آموزان و دانشگاهیان در سایر مدارس تجاری پیشرو است.

پشتیبانی تحصیلی

شما یک معلم خصوصی آکادمیک اختصاص خواهید داد که شما را راهنمایی و پشتیبانی شخصی می کند.

رهبران و معلمان ماژول در دسترس هستند، ساعت های اداری و قرار ملاقات ها را در اختیار شما قرار می دهند تا از یادگیری خود فراتر از کلاس تماس بگیرید.

استفاده از یک محیط یادگیری مجازی به عنوان بخشی از برنامه بیشتر دسترسی به تیم آموزش تان را افزایش می دهد، به شما این امکان را می دهد تا زمانی که شما خارج از محوطه دانشگاه هستید ارتباط برقرار کنید.

خدمات آموزش موثر (ELS) یک مرکز تخصصی در دانشکده مدیریت و حقوق است که برای حمایت از دانش آموزان ما برای به حداکثر رساندن یادگیری تحصیلی خود (به عنوان مثال تکالیف و امتحانات) و همچنین کمک به دانش آموزان خارج از کشور به سرعت به شرایط دانشگاهی انگلستان سازگار است.

ELS طیف گسترده ای از خدمات را فراهم می کند، از جمله کارگاه های آموزشی مختلف در طول دوره زمانی، مشاوره 1-1 و منابع گسترده و چاپ شده و آنلاین برای تهیه هر منطقه توسعه ممکن است.

این علاوه بر طیف گسترده ای از دانش آموزان پشتیبانی است که توسط University of Bradford در پردیس شهر ارائه شده است.

پژوهش

بسیاری از کارکنان تدریس شما فعال هستند.

شما از تدریس آگاهانه پژوهشی بهره مند خواهید شد و فرصتی برای توسعه و استفاده از مهارت های تحقیقاتی عملی و به دست آوردن درک متدولوژی های پژوهشی خواهید داشت.

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Bradford »

آخرین به روز رسانی ژانویه 19, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
9,250 GBP
خانه: 9،250 پوند (ساندویچ سال: 925 پوند) / بین المللی: 15،320 پوند
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019