دانش و قابلیت های استخدامی خود را با دستیابی به درجه تحصیلی حقوقی بهبود بخشیده و در عین حال توسعه دانش از رفتار جنایی و ریشه های آن. در این برنامه ترکیبی، شما می توانید پایه محکمی در هر دو اصول قانونی و جرم شناختی از جمله توانایی های خاص موضوع، مهارت های فکری، مهارت های حرفه ای حرفه ای و مهارت های قابل انتقال عمومی به دست آورید.

بررسی اجمالی

این دوره جذاب و به طور گسترده ای شناخته شده در مقطع کارشناسی در مقطع کارشناسی با امکان تحصیل در جرم و جنایت شناسی به دانشجویان آینده نگر که مایل به تحصیل در مقطع لیسانس (QLD) هستند، در حال توسعه دانش در مورد رفتار جنایی و ریشه های آن است.

این دوره طیف وسیعی از موضوعات حقوقی چالش انگیز و فکری را شامل می شود، از جمله قانون قرارداد، قانون جریمه، قانون زمین، سرمایه و اعتماد و تعدادی از ماژول های قانونی قانونی و حقوقی. علاوه بر این، ماژول ها در جرم شناسی، این برنامه را واقعا منحصر به فرد می سازد، این فرصت را برای توسعه مهارت ها و دانش علمی اجتماعی فراهم می کند. موضوعاتی مانند جنایت و جامعه، عدالت و مجازات و تحقیقات جنایی نظریه های جامعه شناختی، قانونی و اقتصادی را معرفی می کند که دانش قانونی شما را به دست می دهد.

مطالعه هر دو قانون و جرم شناسی به درک متقابل این دو رشته چالش برانگیز امکان می دهد، دانش خود را گسترش می دهد و همچنین طیف وسیعی از مهارت های قابل انتقال که شما توسعه می دهید.

این دوره به وسیله متخصصان موضوع در هر دو رشته طراحی شده و آموزش داده می شود، این دوره فرصت خوبی برای ارتقاء شغلی شما و بهبود اشتغال است. شما برای اشتغال در زمینه های مختلفی آماده خواهید شد زیرا شما پایه های جامع را در اصول قانونی و جرم شناختی خواهید گرفت در حالی که تمام توانایی های موضوع خاص، مهارت های فکری، مهارت های حرفه ای حرفه ای و مهارت های قابل انتقال عمومی را که توسط موضوع QAA مشخص شده است، معیارهای

* تاریخ شروع و جزئیات این دوره هنوز مورد تایید دانشگاه است. در صورتی که تایید توسط تاریخ شروع دوره شما ارائه نشود، یک تاریخ جایگزین ارائه خواهد شد یا بازپرداخت کامل داده خواهد شد. اگر ما نیاز به تغییر در این برنامه به عنوان بخشی از فرآیند اعتبار دانشگاه اسکس، ما این را در اولین فرصت ممکن در اختیار شما قرار می دهیم.

یادگیری و ارزیابی

مطالعه در اینترنت به شما آزادی می دهد برای مطالعه زمانی و جایی که برای شما مناسب است - در خانه، در طول ناهار یا هر مکان دیگر که شما دسترسی به اینترنت دارید.

همه دوره های آنلاین ما یک دوره تحصیلی توصیفی است که راهنمای آن است که دوره شما برای تکمیل دوره چه مدت باشد. مدت زمان واقعی ممکن است بسته به سرعت مطالعه شما، طول دوره کوتاهتر یا کوتاهتر باشد، گزینه های مطالعه انتخاب شده و دسترسی به ماژول. ممکن است مطالعات خود را سریعتر از دوره دوره توصیفی انجام دهید با دو برابر شدن در ماژول ها در زمان مشخص؛ با این حال، حداقل دوره تحصیلات اعمال می شود.

همه دوره های ما به طور منظم شروع می شود در طول سال. سال تحصیلی ما به ماژول ها، معمولا با یک یا دو هفته تعطیل بین ماژول ها و یک دوره سه هفته ای ساختاری برای دوره کریسمس سازماندهی شده است. دانش آموزان در طول فرآیند درخواست یک دوره زمانی آموزشی دریافت خواهند کرد.

روش های آموزشی و سبک

همانطور که ما یک دانشگاه آنلاین 100٪ هستیم، ما از یک محیط یادگیری مجازی به جای یک پردیس سنتی استفاده می کنیم. این سیستم فرایند یادگیری را در زمان واقعی پیگیری و مدیریت می کند و دسترسی سریع به مواد یادگیری شما را فراهم می کند.

این پلت فرم یادگیری اجازه می دهد تا هر دو دانش آموزان و معلمان به طور فعال در مکالمات در زمان واقعی شرکت کنند و شما می توانید به سخنرانی ها و سمینارهای زنده در اینترنت گوش دهید و مشاهده کنید. تمام دوره ها فقط به زبان انگلیسی ارائه می شوند.

شما در طول دوره خود توسط یک مشاور دانش آموز اختصاصی پشتیبانی می کنید و این فرصت را دارید تا به طور مرتب با دانش آموزان و معلم خود ارتباط برقرار کنید. برای حصول اطمینان از پشتیبانی مورد نیاز خود را از معلم خود دریافت می کنید، ما اندازه کلاس ها را در 20 دانش آموز محدود می کنیم.

ارزیابی

ما بر مبنای رویکرد مبتنی بر انتساب به ارزیابی به جای امتحانات اتخاذ میکنیم. LLB (Hons) قانون با معیارهای جرم شناسی مبتنی بر تجربه کاری واقعی است و توسط معلمین به صورت مستمر ارزیابی می شود.

شما همیشه از شروع برنامه فعلی خود از مقدماتی فعلی مطلع هستید، به شما این امکان را می دهد که موفقیت روش های فعلی مطالعه خود را ارزیابی کرده و مناطق را بهبود بخشید.

ما بر این باوریم که این شفافیت اطلاعاتی را که شما نیاز دارید تا بیشتر از دوره خود استفاده کنید، به شما ارائه می دهد. ما این کار را با:

 • نشان دادن علائم خود را به وضوح در کتاب درجه خود را، که می تواند مشاهده شود هر زمان که شما به سیستم وارد شوید
 • چرخش سریع کار برآورده شده برای اطمینان از اینکه کتاب درجه شما همیشه به روز است
 • ارزیابی کار خود را در سراسر ماژول به جای انتظار برای پایان سال امتحانات
 • اطمینان از داشتن تماس منظم با مشاور دانشجویی شما
 • سادگی و شفافیت در طراحی معیارهای ارزیابی ما

ما همچنین داریم که اطمینان حاصل کنیم که کار ارائه شده توسط دانش آموزان معتبر است. علاوه بر این واقعیت که اغلب کارها اغلب ارزیابی می شوند، از یک سیستم نظارت الکترونیک معتبر برای بررسی سرقت ادبی استفاده می کنیم.

در صورت موفقیت آمیز بودن قانون LLB (Hons) شما با درجه جرم شناسی، از شما دعوت می شود تا مراسم فارغ التحصیلی در دانشگاه اسکس، پردیس کالچستر برگزار شود.

چشم انداز شغلی

ما برای بهبود اشتغال در میان فارغ التحصیلان ما اختصاص داده ایم. دوره های آنلاین ما به شما فرصتی برای بهبود چشم انداز حرفه شما و به دست آوردن بالقوه با ترکیبی از مهارت های کلیدی است که به طور مستقیم قابل انتقال به محل کار است.

افرادی که در طیف وسیعی از حرفه ها کار می کنند مانند منابع انسانی، خدمات عمرانی، حسابداری، عدالت کیفری، خدمات حقوقی، پلیس، پرونده، و خدمات زندان قادر به استفاده از مهارت ها و دانش هایی است که از طریق مطالعه این برنامه به دست می آید، تمرین کار

این درجه شامل هفت بنیاد دانش حقوقی است که توسط اداره نظارتی دادسرای (SRA) مورد نیاز است تا قانون را اجرا کند، از جمله قانون قرارداد، قانون جرم، قانون زمین، سهام و اعتماد، قانون عمومی، قانون اتحادیه اروپا "و" قانون قرارداد و جریمه ".

شرایط ورود

1. مسیر ورود آکادمیک

به منظور رعایت الزامات ورودی تحصیلی برای قانون LLB (Hons) با درجه جرمشناسی، باید حداقل شرایط زیر را داشته باشید:

 • سه سطح A یا معادل آن؛ به علاوه
 • اگر انگلیسی زبان اول شما نیست، IELTS (Academic) 6.0 یا معادل آن.
 • شما برای تکمیل مطالعات خود، مجددا تسلط اولیه خود را در طول 21 روز اول دوره انجام داده اید

2. مسیر ورود به محل کار

برای درخواست قانون LLB (Hons) با درجه جرم شناسی از طریق مسیر ورود به سیستم تجربه کاری ما باید معیارهای زیر را داشته باشید:

 • GCSE ریاضی و انگلیسی در کلاس C یا بالاتر یا معادل آن
 • تجربه کاری سه ساله؛ به علاوه
 • اگر انگلیسی زبان اول شما نیست، IELTS (Academic) 6.0 یا معادل آن
 • اگر شما IELTS یا معادل آن را نپردازید، ما نیاز به دانش آموزان برای آزادی آزمون آنلاین آنلاین انگلیسی.
 • شما برای تکمیل مطالعات خود، مجاز به انجام اولین تکالیف اولیه خود در طول 21 روز اول دوره خواهید بود.

تضمین بازگشت پول 21 روزه

ما می خواهیم فرصتی برای تجربه ی یک دوره ی University of Essex Online برای یک دوره آزمایشی 21 روزه به شما بدهیم. به همین دلیل ما تضمین بازگشت پولمان را معرفی کردیم. اگر شما شروع به درس و تصمیم گیری در سه هفته اول برای شما نیست، شما یک بازپرداخت کامل دریافت خواهید کرد.

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 7 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Essex Online »

این دوره آنلاین
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
48 
پاره وقت
Price
18,500 GBP
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است