ما اولین ارائه دهندگان آموزش عالی انگلستان برای ارائه LLB (Hons) قانون با روانشناسی در قالب 100٪ آنلاین و نیمه وقت است. این دوره ترکیبی از افتخارات، دنیای هیجان انگیز قانون و روانشناسی را برای کسانی که علاقمند به این موضوعات متمرکز و حرفه ای هستند، به ارمغان می آورد.

ارائه دیدگاه های متعدد در طول دوره شما را تشویق خواهد کرد که تفکر انتقادی و مهارت های تحلیلی خود را در هنگام رویکرد به نظریه های مختلف روانشناختی و مسائل حقوقی، و اعتماد به نفس خود را افزایش دهید، زمانی که آنها را در شرایط واقعی زندگی کنید.

عناصر قانون این دوره، گستره وسیعی از مباحث قانونی ضروری شامل قانون قرارداد، قانون کیفری، قانون اتحادیه اروپا، سیستم حقوقی انگلیسی و موارد دیگر را پوشش می دهد. محتوای دوره همچنین دارای هفت پایه علمی قانونی مورد نیاز برای انجام قانون توسط مقامات نظارتی دادسرای (SRA) است.

ماژول هایی که روانشناسی را پوشش می دهند نیز به شما درک عمیق از زمینه های تخصصی اصلی را در رشته شامل روانشناسی اجتماعی، رشد روانی و بسیاری دیگر می دهد.

سرانجام، این برنامه همچنین به شما فرصتی میدهد تا دانش خود را در زمینه روانشناسی یا قانون مرتبط با حرفه یا منافع خود از طریق انواع مختلف ماژولهای اختیاری به اشتراک بگذارید. اینها عبارتند از روانشناسی تحقیقاتی، استدلال و تصمیم گیری، علم توسعه و بیشتر.

لطفا توجه داشته باشید: این دوره با انجمن روانشناسی بریتانیا (BPS) مجاز نیست.

* تاریخ شروع و جزئیات این دوره هنوز مورد تایید دانشگاه است. در صورتی که تایید توسط تاریخ شروع دوره شما داده نشود، یک تاریخ جایگزین ارائه خواهد شد یا یک بازپرداخت کامل داده می شود. اگر ما نیاز به تغییر در این برنامه به عنوان بخشی از فرآیند اعتبار دانشگاه اسکس، ما این را در اولین فرصت ممکن در اختیار شما قرار می دهیم.

چشم انداز شغلی

هر کدام از اهداف شغلی شما، این دوره ترکیبی متمرکز بین المللی مناسب است برای هر کسی که بخواهد درک خوبی از رشته های حقوق و روانشناسی در سطح مقطع کارشناسی دریافت کند.

سطح رقابت در بخش حقوقی بسیار زیاد است و این درجه غیرمعمول در هنگام تماشای در این زمینه بسیار سودمند است.

افرادی که در طیف گسترده ای از حرفه های دیگر مانند HR، خدمات مدنی، حسابداری، عدالت کیفری، خدمات بهداشتی و خدمات امنیتی و غیره کار می کنند، قادر به استفاده از مهارت ها و دانش هایی هستند که از طریق این برنامه به دست می آورند تا کار خود را به کار گیرند.

مهارت های توسعه یافته در این برنامه محدود به توانایی های خاص حرفه ای نیست؛ فارغ التحصیلان برنامه همچنین مهارت های قابل انتقال را در طراحی تحقیق، مدیریت زمان و هر دو ارتباط کلامی و نوشته ای که نقش ها در بخش حقوقی، علوم اجتماعی و یا دانشگاهی را تکمیل می کند، به دست خواهند آورد.

ما برای بهبود اشتغال در میان فارغ التحصیلان ما اختصاص داده ایم. دوره های آنلاین ما به شما فرصتی برای بهبود چشم انداز حرفه شما و به دست آوردن بالقوه با ترکیبی از مهارت های کلیدی است که به طور مستقیم قابل انتقال به محل کار است.

شرایط ورود1. مسیر ورود آکادمیک

برای رعایت الزامات ورودی تحصیلی برای قانون LLB (Hons) با رشته روانشناسی، حداقل باید شرایط زیر را داشته باشید:

 • سه سطح A یا معادل آن؛ به علاوه
 • اگر انگلیسی زبان اول شما نیست، IELTS (Academic) 6.0 یا معادل آن.
 • اگر شما IELTS یا معادل آن را نپردازید، ما نیاز به دانش آموزان برای آزادی آزمون آنلاین آنلاین انگلیسی.

شما ملزم نیستید که دانش خود را از زبان انگلیسی اثبات کنید یا اگر یک مدرک تحصیلی معادل درجه بالایی از انگلیس در هر یک از این کشورها داشته باشید.

شما برای تکمیل مطالعات خود، مجددا تسلط اولیه خود را در طول 21 روز اول دوره انجام داده اید2. مسیر ورود به محل کار

برای درخواست قانون LLB (Hons) با درجه روانشناسی از طریق مسیر ورود به سیستم تجربه کاری ما باید معیارهای زیر را داشته باشید:

 • GCSE ریاضی و انگلیسی در کلاس C یا بالاتر یا معادل آن
 • تجربه کاری سه ساله؛ به علاوه
 • اگر انگلیسی زبان اول شما نیست، IELTS (Academic) 6.0 یا معادل آن
 • اگر شما IELTS یا معادل آن را نپردازید، ما نیاز به دانش آموزان برای آزادی آزمون آنلاین آنلاین انگلیسی.

شما ملزم نیستید که دانش خود را از زبان انگلیسی اثبات کنید یا اگر یک مدرک تحصیلی معادل درجه بالایی از انگلیس در هر یک از این کشورها داشته باشید.

شما برای تکمیل مطالعات خود، مجاز به انجام اولین تکالیف اولیه خود در طول 21 روز اول دوره خواهید بود.

تضمین بازگشت پول 21 روزه

ما می خواهیم فرصتی برای تجربه ی یک دوره ی University of Essex Online برای یک دوره آزمایشی 21 روزه به شما بدهیم. به همین دلیل ما تضمین بازگشت پولمان را معرفی کردیم. اگر شما شروع به درس و تصمیم گیری در سه هفته اول برای شما نیست، شما یک بازپرداخت کامل دریافت خواهید کرد.

یادگیری و ارزیابی

مطالعه در اینترنت به شما آزادی می دهد برای مطالعه زمانی و جایی که برای شما مناسب است - در خانه، در طول ناهار یا هر مکان دیگر که شما دسترسی به اینترنت دارید.

همه دوره های آنلاین ما یک دوره تحصیلی توصیفی است که راهنمای آن است که دوره شما برای تکمیل دوره چه مدت باشد. مدت زمان واقعی ممکن است بسته به سرعت مطالعه شما، انتخاب گزینه های تحصیلی و دسترسی به ماژول، طولانی تر یا کوتاه تر باشد. ممکن است مطالعات خود را سریعتر از دوره دوره توصیفی انجام دهید با دو برابر شدن در ماژول ها در زمان مشخص؛ با این حال، حداقل دوره تحصیلات اعمال می شود.

همه دوره های ما به طور منظم شروع می شود در طول سال. سال تحصیلی ما به ماژول ها، معمولا با یک یا دو هفته تعطیل بین ماژول ها و یک دوره سه هفته ای ساختاری برای دوره کریسمس سازماندهی شده است. دانش آموزان در طول فرآیند درخواست یک دوره زمانی آموزشی دریافت خواهند کرد.

روش های آموزشی و سبک

همانطور که ما یک دانشگاه آنلاین 100٪ هستیم، ما از یک محیط یادگیری مجازی به جای یک پردیس سنتی استفاده می کنیم. این سیستم فرایند یادگیری را در زمان واقعی پیگیری و مدیریت می کند و دسترسی سریع به مواد یادگیری شما را فراهم می کند.

این پلت فرم یادگیری اجازه می دهد تا هر دو دانش آموزان و معلمان به طور فعال در مکالمات در زمان واقعی شرکت کنند و شما می توانید به سخنرانی ها و سمینارهای زنده در اینترنت گوش دهید و مشاهده کنید. تمام دوره ها فقط به زبان انگلیسی ارائه می شوند.

شما در طول دوره خود توسط یک مشاور دانش آموز اختصاصی پشتیبانی می کنید و این فرصت را دارید تا به طور مرتب با دانش آموزان و معلم خود ارتباط برقرار کنید. برای حصول اطمینان از پشتیبانی مورد نیاز خود را از معلم خود دریافت می کنید، ما اندازه کلاس ها را در 20 دانش آموز محدود می کنیم.

ارزیابی

ما بر مبنای رویکرد مبتنی بر انتساب به ارزیابی به جای امتحانات اتخاذ میکنیم. LLB (Hons) Law با تکالیف روانشناسی مبتنی بر تجربه کاری واقعی است و توسط معلمین به صورت مستمر ارزیابی می شود.

شما همیشه از شروع برنامه فعلی خود از مقدماتی فعلی مطلع هستید، به شما این امکان را می دهد که موفقیت روش های فعلی مطالعه خود را ارزیابی کرده و مناطق را بهبود بخشید.

ما بر این باوریم که این شفافیت اطلاعاتی را که شما نیاز دارید تا بیشتر از دوره خود استفاده کنید، به شما ارائه می دهد. ما این کار را با:

 • نشان دادن علائم خود را به وضوح در کتاب درجه خود را، که می تواند مشاهده شود هر زمان که شما به سیستم وارد شوید
 • چرخش سریع کار برآورده شده برای اطمینان از اینکه کتاب درجه شما همیشه به روز است
 • ارزیابی کار خود را در سراسر ماژول به جای انتظار برای پایان سال امتحانات
 • اطمینان از داشتن تماس منظم با مشاور دانشجویی شما
 • سادگی و شفافیت در طراحی معیارهای ارزیابی ما

ما همچنین داریم که اطمینان حاصل کنیم که کار ارائه شده توسط دانش آموزان معتبر است. علاوه بر این واقعیت که اغلب کارها اغلب ارزیابی می شوند، از یک سیستم نظارت الکترونیک معتبر برای بررسی سرقت ادبی استفاده می کنیم.

در صورت موفقیت آمیز بودن قانون LLB (Hons) شما با درجه روانشناسی ، شما را دعوت به مراسم فارغ التحصیلی در دانشگاه اسکس، کالجچستر کالج می کند.

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 7 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Essex Online »

این دوره آنلاین
Duration
48 
پاره وقت
Price
18,500 GBP