LLB (Hons) قانون با کسب و کار

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

چشم انداز های حرفه ای خود را با قانون و برنامه ی کسب و کار منحصر به فرد خود ارتقا دهید. به دست آوردن مدرک معتبر و همچنین توسعه مهارت ها در مدیریت، ارتباطات و امور مالی. در این برنامه ترکیبی، شما می توانید از مفاهیم قانونی و کسب و کار مطلع شوید، در حالی که همچنین مهارت های قابل انتقال کار در محل کار را بهبود می بخشید.

بررسی اجمالی

با توجه به قانون LLB (Hons) ما با دوره کسب و کار، خود را برای اشتغال در زمینه های مختلف آماده کنید. این برنامه مناسب دانشجویانی است که مایل به کسب درجه حقوقی حقوقی هستند و در عین حال توسعه دانش و مهارت های مرتبط با کسب و کار * را گسترش می دهند.

محتوای دوره شامل طیف گسترده ای از ماژول های قانونی از جمله قانون کیفری، قانون زمین، قانون قرارداد و تعدادی از ماژول های قانون اساسی و اختیاری است. ماژول های کسب و کار ما به شما این فرصت را برای توسعه مهارت های کسب و کار کلیدی با ماژول های پوشش استراتژی کسب و کار، مدیریت عملیات و بیشتر را به شما ارائه می دهد.

سطح 5 و 6 دانش آموزان همچنین فرصتی برای توسعه دانش خود را از یک منطقه از کسب و کار است که مربوط به حرفه و یا منافع خود را از طریق تعدادی از ماژول های اختیاری فکر هیجان انگیز است. این شامل رفتار مصرف کننده، کسب و کار الکترونیکی و بازاریابی، رهبری و مدیریت تیم ها و بسیاری دیگر است.

این دوره به وسیله متخصصان موضوع در هر دو رشته، توسط این دوره به شما امکان می دهد تا دانش در مورد نهادهای بزرگ و روند در محیط کسب و کار را علاوه بر درک کامل از ابعاد اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، تاریخی و اخلاقی در قانون، توسعه دهید.

* تاریخ شروع و جزئیات این دوره همچنان مورد تایید دانشگاه است. در صورتی که تایید توسط تاریخ شروع دوره شما داده نشود، یک تاریخ جایگزین ارائه خواهد شد یا بازپرداخت کامل داده می شود. اگر ما نیاز به تغییر در این برنامه به عنوان بخشی از فرآیند اعتبار دانشگاه اسکس، ما این را در اولین فرصت ممکن در اختیار شما قرار می دهیم.

یادگیری و ارزیابی

مطالعه در اینترنت به شما آزادی می دهد برای مطالعه زمانی و جایی که برای شما مناسب است - در خانه، در طول ناهار یا هر مکان دیگر که شما دسترسی به اینترنت دارید.

همه دوره های آنلاین ما یک دوره تحصیلی توصیفی است که راهنمای آن است که دوره شما برای تکمیل دوره چه مدت باشد. مدت زمان واقعی ممکن است بسته به سرعت مطالعه شما، طول دوره کوتاهتر یا کوتاهتر باشد، گزینه های مطالعه انتخاب شده و دسترسی به ماژول. ممکن است مطالعات خود را سریعتر از دوره دوره توصیفی انجام دهید با دو برابر شدن در ماژول ها در زمان مشخص؛ با این حال، حداقل دوره تحصیلات اعمال می شود.

همه دوره های ما به طور منظم شروع می شود در طول سال. سال تحصیلی ما به ماژول ها، معمولا با یک یا دو هفته تعطیل بین ماژول ها و یک دوره سه هفته ای ساختاری برای دوره کریسمس سازماندهی شده است. دانش آموزان در طول فرآیند درخواست یک دوره زمانی آموزشی دریافت خواهند کرد.

روش های آموزشی و سبک

همانطور که ما یک دانشگاه آنلاین 100٪ هستیم، ما از یک محیط یادگیری مجازی به جای یک پردیس سنتی استفاده می کنیم. این سیستم فرایند یادگیری را در زمان واقعی پیگیری و مدیریت می کند و دسترسی سریع به مواد یادگیری شما را فراهم می کند.

این پلت فرم یادگیری اجازه می دهد تا هر دو دانش آموزان و معلمان به طور فعال در مکالمات در زمان واقعی شرکت کنند و شما می توانید به سخنرانی ها و سمینارهای زنده در اینترنت گوش دهید و مشاهده کنید. تمام دوره ها فقط به زبان انگلیسی ارائه می شوند.

شما در طول دوره خود توسط یک مشاور دانش آموز اختصاصی پشتیبانی می کنید و این فرصت را دارید تا به طور مرتب با دانش آموزان و معلم خود ارتباط برقرار کنید. برای حصول اطمینان از پشتیبانی مورد نیاز خود را از معلم خود دریافت می کنید، ما اندازه کلاس ها را در 20 دانش آموز محدود می کنیم.

ارزیابی

ما بر مبنای رویکرد مبتنی بر انتساب به ارزیابی به جای امتحانات اتخاذ میکنیم. LLB (Hons) Law با تکالیف تجاری مبتنی بر تجربه کاری واقعی است و توسط معلمان به طور مداوم ارزیابی می شود.

شما همیشه از شروع برنامه فعلی خود از مقدماتی فعلی مطلع هستید، به شما این امکان را می دهد که موفقیت روش های فعلی مطالعه خود را ارزیابی کرده و مناطق را بهبود بخشید.

ما بر این باوریم که این شفافیت اطلاعاتی را که شما نیاز دارید تا بیشتر از دوره خود استفاده کنید، به شما ارائه می دهد. ما این کار را با:

 • نشان دادن علائم خود را به وضوح در کتاب درجه خود را، که می تواند مشاهده شود هر زمان که شما به سیستم وارد شوید
 • چرخش سریع کار برآورده شده برای اطمینان از اینکه کتاب درجه شما همیشه به روز است
 • ارزیابی کار خود را در سراسر ماژول به جای انتظار برای پایان سال امتحانات
 • اطمینان از داشتن تماس منظم با مشاور دانشجویی شما
 • سادگی و شفافیت در طراحی معیارهای ارزیابی ما

ما همچنین داریم که اطمینان حاصل کنیم که کار ارائه شده توسط دانش آموزان معتبر است. علاوه بر این واقعیت که اغلب کارها اغلب ارزیابی می شوند، از یک سیستم نظارت الکترونیک معتبر برای بررسی سرقت ادبی استفاده می کنیم.

با تکمیل موفقیت آمیز LLB (Hons) قانون با درجه کسب و کار شما دعوت می شود برای شرکت در یک مراسم فارغ التحصیلی در دانشگاه Essex، Colchester Campus.

چشم انداز شغلی

ما برای بهبود اشتغال در میان فارغ التحصیلان ما اختصاص داده ایم. دوره های آنلاین ما به شما فرصتی برای بهبود چشم انداز حرفه شما و به دست آوردن بالقوه با ترکیبی از مهارت های کلیدی است که به طور مستقیم قابل انتقال به محل کار است.

این برنامه دانشجویان را برای طیف گسترده ای از حرفه های سطح بالا در هر دو صنعت و امور مربوط به قانون آماده خواهد کرد. دانش آموزانی که مایل به پیگیری حرفه ای در قانون هستند، قادر خواهند بود در این زمینه برای رسیدن به رسمیت شناختن حرفه ای از اداره تنظیم وکالت و شورای استانداردهای بار، پیشرفت کنند.

ماژول های کارآفرینی متنوع در این برنامه همچنین اطمینان حاصل می کنند که دانش آموزان با مدیریت، ارتباطات و مهارت های مالی مورد نیاز برای پیشرفت در محیط های تجاری حرفه ای و جهانی، مجهز شده اند.

شرایط ورود

1. مسیر ورود آکادمیک

برای رعایت الزامات ورودی تحصیلی برای قانون LLB (Hons) با درجه کارآموزی، حداقل باید شرایط زیر را داشته باشید:

 • سه سطح A یا معادل آن؛ به علاوه
 • اگر انگلیسی زبان اول شما نیست، IELTS (Academic) 6.0 یا معادل آن.

شما برای تکمیل مطالعات خود، مجددا تسلط اولیه خود را در طول 21 روز اول دوره انجام داده اید

2. مسیر ورود به محل کار

برای درخواست LLB (Hons) قانون با درجه کسب و کار از طریق مسیر ورود به سیستم تجربه کار ما باید معیارهای زیر را داشته باشید:

 • GCSE ریاضی و انگلیسی در کلاس C یا بالاتر یا معادل آن
 • تجربه کاری سه ساله؛ به علاوه
 • اگر انگلیسی زبان اول شما نیست، IELTS (Academic) 6.0 یا معادل آن
 • اگر شما IELTS یا معادل آن را نپردازید، ما نیاز به دانش آموزان برای آزادی آزمون آنلاین آنلاین انگلیسی.

شما برای تکمیل مطالعات خود، مجاز به انجام اولین تکالیف اولیه خود در طول 21 روز اول دوره خواهید بود.

تضمین بازگشت پول 21 روزه

ما می خواهیم فرصتی برای تجربه ی یک دوره ی University of Essex Online برای یک دوره آزمایشی 21 روزه به شما بدهیم. به همین دلیل ما تضمین بازگشت پولمان را معرفی کردیم. اگر شما شروع به درس و تصمیم گیری در سه هفته اول برای شما نیست، شما یک بازپرداخت کامل دریافت خواهید کرد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenie ... اطلاعات بیشتر

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenient and flexible ways to do it. Enhance both your education and your career regardless of geographical location, work or personal commitments. By studying a University of Essex Online course, you will receive your qualification from a... اطلاعات محدود
کلشستر , UK آنلاین + 1 بیشتر کمتر