LLB (Hons) قانون

عمومی

شرح برنامه

قانون آنلاین LLB (Hons)

با مدرک حقوق آنلاین LLB (Hons) ما در هر زمان و هر مکان و هر کجا بخوانید که به عنوان یک دوره 3 ، 4 ، 4.5 * یا 6 ساله در دسترس است. اگر می خواهید در بخش حقوقی یا تجارت گسترده تری شغل خود را دنبال کنید ، اما نیاز به انعطاف پذیری بیشتری در الگوهای تحصیل دارید و می خواهید 100٪ به صورت آنلاین تحصیل کنید ، این می تواند درجه شما باشد. این یک درجه حقوق واجد شرایط است ، با تمرکز عملی ، با قابلیت اشتغال در دوره. این دوره از سطح تعامل بالایی برخوردار خواهد بود و شما یک معلم خصوصی حرفه ای و یک به یک خواهید دید ، با بیش از 90 t از مدرسان ما وکلای دادگستری و وکالت دادگستری هستند. در نظرسنجی دانشجویی ملی 2020 ، دانشگاه حقوق برای رضایت کلی دانشجویان در انگلیس در میان دانشگاه ها رتبه اول را کسب کرده است. در سال 2019 ، به دانشگاه قانون در چارچوب آموزش تعالی و نتایج دانشجویان (TEF) یک امتیاز نقره ای اعطا شد. مشخص شد که ما برای دانشجویان ما از آموزش ، یادگیری و نتایج با کیفیت بالا استفاده می کنیم و به طور مداوم از الزامات دقیق کیفیت ملی برای آموزش عالی انگلستان فراتر می رویم.

* بودجه SLC برای دوره 4.5 ساله صدق نمی کند.

الزامات دوره

BBB در سطح A و درجه C / 4 یا بالاتر در زبان انگلیسی GCSE یا مدارک تحصیلی معادل. دانشجویانی که زیر 18 سال سن داشته باشند اما کمتر از 17 سال در این دوره شرکت کنند مجاز هستند. فقط به مدت 4 سال ، 4.5 سال یا 6 سال دوره های آنلاین: دانشجویانی که مایلند از طریق مسیر غیر استاندارد ما با استفاده از تجربه کاری مربوطه اقدام کنند ، دعوت می شوند. شرایط ورود بین المللی: سطح زبان انگلیسی معادل آیلتس 6.5 یا بالاتر با حداقل 6.0 در هر مؤلفه.

مدت زمان

3، 4، 4.5 یا 6 سال

هزینه ها

هزینه های 2021 (دوره های ژانویه 2021 یا سپتامبر 2021): 3 سال دوره آنلاین 9،250 پوند در سال است. دوره 4 ساله آنلاین 6،935 پوند در سال است. دوره 4.5 ساله بصورت سالانه 6،935 پوند است. دوره 6 ساله آنلاین 4،625 پوند در سال است. هزینه ها برای سالهای تحصیل آینده قفل شده است ، یعنی دانشجو هر سال همان قیمت را پرداخت می کند. مبلغ واریزی 250 پوندی برای این دوره های آنلاین قابل استفاده است.

* لطفا توجه داشته باشید: دوره 4.5 ساله آنلاین برای بودجه SLC تأیید نشده است.

مصرف

  • ژانویه 2021 برای دوره 3 ساله و دوره 4.5 ساله
  • سپتامبر 2021 برای دوره های 3 ، 4 یا 6 ساله
آخرین به روز رسانی نوامبر 2020

درباره این دانشگاه

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. We can trace our origins to 1876 with the formation of leading tutorial firm Gibson & Weldon. ... اطلاعات بیشتر

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. We can trace our origins to 1876 with the formation of leading tutorial firm Gibson & Weldon. With a rich heritage and a reputation for innovation and contemporary teaching practices, we continuously focus on developing the best legal minds. اطلاعات محدود