LLB (Hons) قانون

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

  • مدت زمان: 3 سال
  • جایزه صلاحیت: مدرک حقوق LLB (Hons)
  • بدن جایزه: دانشگاه کلیسای مسیحی کانتربری ، انگلیس
  • زبان آموزش: انگلیسی
  • حالت مطالعه: تمام وقت
  • اعتبار ECTS: 180

بینش دوره

قانون موضوعی فوق العاده متنوع و چند وجهی است که بر هر قسمت از زندگی انسان تأثیر می گذارد ، از هوای نفس می کشد ، روابط و آموزش های ما گرفته تا کار ، مسافرت ، اموال و سلامتی ما. صنعت حقوق پویا و رقابتی است و متناسب با نیازهای اجتماعی تغییر می کند. مدرک حقوقی Pathways شغلی متنوعی را ارائه می دهد و مهارت شما را برای موفقیت در تعدادی از مشاغل فراهم می کند. این دوره طراحی شده است تا ضمن مطالعه حقوق ، تجربه جامعی را به شما ارائه دهد. شما پیشینه های نظری و همچنین جنبه های عملی حقوق را مطالعه خواهید کرد. با اتمام موفقیت آمیز این دوره ، شما یک مدرک حقوق کیفی عملی و معاصر را دریافت می کنید ، که توسط کارفرمایان و سازمان تنظیم وکالت مددجویان به رسمیت شناخته شده است. در صورت انتخاب شغل حقوقی ، پایه و اساس محکم در قانون ، تأکید بر توسعه مهارتها ، بینش عملی در دنیای واقعی به دست آمده از طریق مشارکت کارفرمایان و کار طرفدار پاداش ، تضمین می کند که شما برای مرحله بعدی آموزش قانونی خود فارغ التحصیل شوید.

آموزش دادن و یادگیری

از طریق ترکیبی از سخنرانی ها ، سمینارها و کارگاه های عملی به شما آموزش داده می شود. این به مدت 12 ساعت تماس با ما در هفته تماس با ما در هفته خواهد بود و شما حداقل همان زمان را دوباره در مطالعه مستقل ضروری از جمله تحقیق ، کار آنلاین و آمادگی برای ارزیابی صرف خواهید کرد. سمینارهای گروه های کوچکتر به شما امکان می دهد تا درک خود را در مورد موضوعات تحت پوشش سخنرانی ها مورد بحث و توسعه قرار دهید. علاوه بر این ، با مربی شخصی دانشگاهی خود ملاقات خواهید کرد. استراتژی های متنوعی که هدف آنها تقویت یادگیری مستقل و انتقادی است در اشکال مختلف مورد استفاده قرار می گیرد ، متفاوت از ماژول به ماژول. تقریباً در همه ماژول ها سخنرانی می شود ، در کنار مباحث ، سمینارهای دانشجویی به رهبری ، آموزش های فردی و گروهی ، شعارها ، مذاکرات و نقش های بازی. همچنین به شما فرصت داده می شود و به کار در گروه ها تشویق می شوید. یک بعد عملی برای یادگیری شما نیز وجود خواهد داشت.

ارزیابی

یک ارزیابی رسمی یا «جمع بندی» در انتهای هر ماژول وجود دارد. روشهای ارزیابی شامل امتحانات کتبی و طیف وسیعی از ارزیابی دروس مانند مقاله ، گزارش ، پرتفوی ، عملکرد و ارائه می باشد. نمرات ارزیابی های رسمی به علامت ماژول شما محاسبه می شود.

روشهای ارزیابی برای کمک به شما در پیشرفت مهارتهای مورد نیاز کارفرمایان و اهداف حرفه ای بدن طراحی شده است. اینها شامل ارزیابی شخصی ، همسالان و معلمان ، تمرینهای مکتوب از جمله فعالیتهای "خانه" است که به منظور تکرار تمرین ، دوره های درسی ، حرکات (آزمایش های مسخره) ، یادگیری اوراق بهادار ، فعالیتهای درون کلاس و امتحانات طراحی شده اند.

ثبت نام و مدت زمان

این یک برنامه سه ساله تمام وقت است. هر سال تحصیلی معمولاً در هفته اول اکتبر و در برخی موارد هفته آخر شهریور آغاز می شود. سال تحصیلی به مدت 32 هفته می گذرد. دانش آموزان می توانند تا دو هفته قبل از تاریخ شروع دوره ثبت نام کنند ، اما به دلیل محدود بودن مکان ، ثبت نام اولیه توصیه می شود.

شرایط ورود

داوطلبان باید حداکثر 17 سال سن داشته باشند تا تاریخ 1 سپتامبر سال که مایل به شرکت در دوره هستند و باید مدرک دیپلم متوسطه یا دیپلم بنیاد / گواهی یا معادل آن را داشته باشند. همچنین از شما خواسته می شود شواهدی از مهارت در زبان انگلیسی ارائه دهید.

شرایط فارغ التحصیلی

کل دوره شامل 18 ماژول بیش از 3 سال است. برای دستیابی به مدرک LLB (Hons) در رشته حقوق ، باید کلیه ماژول ها را تکمیل کنید تا به 180 اعتبار ECTS لازم برسید. اگر به هر دلیلی نتوانید دوره کامل را پشت سر بگذارید ، ممکن است واجد شرایط دریافت یک جایزه موقت باشید به شرط آنکه حداقل اعتبارات لازم را کسب کرده باشید. ممکن است برای دانشجویانی که قبل از قطع تحصیل بیش از 120 اعتبار کسب کرده اند ، به دانشجویانی که بیش از 60 اعتبار یا دیپلم دریافت کرده اند ، اهدا شود.

بعد کجاست؟

ما این درجه را با مشورت با ذینفعان خارجی ، مانند پزشکان قانون محلی و همچنین طیف وسیعی از سازمانهای محلی طراحی کرده ایم. این تضمین می کند که ما به شما در پیشرفت مهارت هایی که توسط کارفرمایان بسیار ارزشمند است ، با مثال هایی از جمله کمک کنید. ارتباط کتبی و کلامی ، ابتکار عمل ، مدیریت زمان ، انعطاف پذیری و کار تیمی. بسیاری از فارغ التحصیلان از این مهارت ها برای تبدیل شدن به یک وکیل یا وکیل استفاده می کنند ، اما برخی دیگر مشاغل در آموزش ، خدمات عمومی ، مدیریت منابع انسانی ، مدیریت ، را به عنوان سرنشینان ، دبیران منشی یا در خدمات مالی ایجاد می کنند. این مدارک تحصیلی همچنین می تواند برای پیشرفت به تحصیلات تکمیلی در رشته حقوق مانند LLM یا در زمینه های مرتبط مانند مدیریت ، بازاریابی و حسابداری مورد استفاده قرار گیرد.

خوب است بدانید

این مدرک حقوقی توسط سازمان تنظیم وکالت (SRA) شناخته می شود.

آخرین به روز رسانی ژانویه 2020

درباره این دانشگاه

Alexander College has a long-standing history of educational excellence and this is owed, in no small part, to our established UK connections and collaborations with accredited UK Universities and awa ... اطلاعات بیشتر

Alexander College has a long-standing history of educational excellence and this is owed, in no small part, to our established UK connections and collaborations with accredited UK Universities and awarding bodies. Over the years we have established a number of close links and in addition to our own recognised programmes, we currently offer UK undergraduate and postgraduate degrees in collaboration with Canterbury Christ Church University (CCCU). Deciding to study for a degree is not an easy choice; it requires a high level of commitment and dedication in order to succeed. At Alexander, we understand this and strive to make your time with us an enjoyable, rewarding and worthwhile experience. اطلاعات محدود
لارناکا , پافوس + 1 بیشتر کمتر