توضیحات رسمی را مطالعه کنید

اگر دارای مدرک غیر قانونی هستید و مایل به داشتن وکیل یا وکیل هستید، این دوره دو ساله که شما نیز می توانید بخشی از آن را آنلاین مطالعه کنید، به شما آموزش های علمی نیاز دارد تا به مرحله آموزش حرفه ای بروید آموزش حقوقی این مخصوصا برای کسانی که دانشجویان خارج از کشور هستند که سازمان های حرفه ای خانه آنها نیاز به یک LLB سنتی دارند. شما با طیف وسیعی از مهارت های حقوقی و آموزشی قابل انتقال و درک نهادهای اصلی، فرایندها و آموزه های قانون انگلیسی خواهید آموخت.

وضعیت ارشد LLB (Hons) به شما اجازه می دهد که یک مدرک معتبر حرفه ای را فقط دو سال بگذرانید.

شما می توانید دوره ای را در محوطه دانشگاه یا با آموزش از راه دور کامل کنید. اگر شما از گزینه یادگیری از راه دور استفاده می کنید، پشتیبانی آنلاین توسط تیم آموزش آنلاین آنلاین نوآورانه و بسیار محبوب UCLan ارائه می شود.

مهارت های حقوقی و دانش در سطح کاربردی مناسب برای افرادی که قبلا مهارت های تحصیلی را از طریق مقطع قبلی یا معادل آن به دست آورده اند، توسعه یافته است. اگر قبلا دیپلم فارغ التحصیل در حقوق (GDL) را کسب کرده اید، برای یادگیری قبلی به شما اعتبار داده می شود.

شما موضوع های حقوقی پایه را مطالعه خواهید کرد که برای مدارک تحصیلی اجباری هستند و همچنین می توانید از طیف وسیعی از ماژول های اختیاری ارائه شده توسط مدرسه حقوق Lancashire انتخاب کنید. شما چهار گزینه از انتخاب خود را، از جمله یک واحد تحقیقاتی که می توانید از منافع خود پیروی کنید، انجام دهید.

استادان ما از هر دو زمینه علمی و حرفه ای تضمین می کنند که تعهد ما به تدریس آگاهانه تحقیق حداکثر می شود.

رویکرد ما به آموزش و یادگیری "دانش آموز محور" است، به این معنی که مسئولیت دستیابی به نتایج یادگیری بر روی ابتکار دانش آموزان در خود مدیریت برنامه مطالعه قرار می گیرد. این فرایند توسط کارکنان فراهم می شود که مواد آموزشی مناسب و پشتیبانی از جمله کتابچه های راهنمای ماژول، خطوط سخنرانی، لیست خواندن و مواد آنلاین را فراهم می کند.

شما بخشی از هم گروهی از دانشجویان داخلی و بین المللی خواهید بود و توسط آکادمی های برجسته تدریس خواهید شد. شما همچنین از تدریس کارکنانی که وکلا و متخصصین حرفه ای صلاحیت دارند، بهره مند خواهید شد.

با استفاده از شبکه ما از فارغ التحصیلان ، که در سازمان های بزرگ شمال غرب کار می کنند، ما به شما کمک می کنیم که در محل های قانونی قرار گیرید و فرصت های فراوانی برای بازدید از مراکز حقوقی مربوطه از طریق محلی و فرامرزی خواهید داشت، برای مثال دادگاه های ملی و بسیاری از موسسات اروپایی یعنی اتحادیه اروپا، از جمله کمیسیون، شورای وزیران، پارلمان اروپا و دادگاه اروپایی در طول یک دوره تحصیلی در بروکسل در طول هفته.

دانشکده حقوق Lancashire در لایه های مختلف تحقیق در تعدادی از زمینه های قانونی تخصصی مانند تحقیق در مورد جرم و عدالت کیفری است. پروژه های مالی خارجی ما شامل بررسی سیاست های الکل برای اروپا، جنایت های نفرت در اروپا و جنایات جنگی بین المللی است.

شما از طريق اين فرآيند از طريق اين پروسه توسط آکادميک مسئوليت مدولهاي مورد مطالعه و همچنين يک معلم شخصي که از اعضاي آکادميک کارکنان مسئوليت خاصي براي مراقبت از شما در طول تحصيل شما در UCLan دارد، از طريق اين روند توسط آکادميک و پاستورالي مورد حمايت قرار خواهد گرفت.

هر ساله من یک منصفۀ کار حرفه ای قانون سازماندهی می شود که توسط طیف وسیعی از کارفرمایان از خدمات دادستانی تاج (CPS) به شرکت های شوراها و وکیل های شهرستان پشتیبانی می شود.

فرصت هایی برای دانش آموزان برای کمک به پروژه های تحقیقاتی از طریق برنامه های درسی وجود دارد.

شما می توانید انجمن جامعه دانشجویی را که توسط دانشجویان برای دانشجویان اداره می شود، بپیوندید و رویدادهایی مانند سفر به لندن را برای بازدید از دادگاه عالی، دادگاه های سلطنتی و قدیمی بیلی، یک سالنامه قانونی سالانه و سخنرانان مهمان متعدد، پیوست کنید.

شرایط ورود

 • 2: 2 در هر نظم و انضباط
 • سطح زبان انگلیسی مربوط به زبان انگلیسی. به عنوان مثال. GCSE انگلیسی کلاس C
 • IELTS کلاس 6.5 بدون زیرمجموعه کمتر از 6.0.

بررسی دوره

سال 1

سپتامبر تا ژانویه

 • قانون قرارداد
 • قانون زمین
 • مهارت های وکلا
 • مقاله حقوقی انگلیسی

ژانویه تا ژوئن

 • قانون اتحادیه اروپا
 • قانون عمومی
 • قانون کیفری
سال 2

سپتامبر تا ژانویه

 • قانون جریمه
 • و انتخاب شما از دو ماژول گزینه

ژانویه تا ژوئن

 • قانون عدالت
 • و انتخاب شما از دو ماژول گزینه

دانش آموزانی که در ماه ژانویه شروع به فعالیت می کنند، در نیمه ی اول ماه ژانویه تا ژوئن به پایان می رسند، و در نیمه ی دوم امسال ماژول های سپتامبر تا ژانویه به پایان می رسد.

محیط یادگیری و ارزیابی

مدارک تحصیلی 3 ساله معمولا شامل 360 اعتبار و هر 20 اعتبار (یک ماژول استاندارد) برابر با 200 ساعت مطالعه است که ترکیبی از سخنرانی ها، سمینارها، آموزش ها، جلسات عملی و مطالعه مستقل است. مستقل مطالعه جنبه مهمی از دوره درجه شما است. ترکیب دقیق زمان مطالعه در توصیفگرهای ماژول شما مفصل خواهد بود و به انتخاب گزینه شما بستگی دارد.

این یک دوره منحصر به فرد است که توسط حرفه ها برای رویکرد نوآورانه خود برای آموزش بسیار مورد ستایش قرار گرفته است. محيط تدريس مدرسه براي تحريک يادگيري طراحي شده است. تمام تئاترهای سخنرانی ما در سراسر محوطه دانشگاه و اتاق های آموزشی کوچک مدرن هستند و مجهز به پشتیبانی از پیشرفته ترین تکنولوژی های صوتی و تصویری برای افزایش و حمایت از تجربه یادگیری هستند.

همانطور که از یک دانشکده حقوق انتظار می رود که قصد افزایش اشتغال فارغ التحصیلان خود را داشته باشید، تعدادی از اتاق های توسعه مهارت های اختصاصی با امکانات ضبط و پخش در خود مدرسه وجود دارد. همچنین یک دادگاه عالی موتلفه وجود دارد که درست مثل یک دادگاه واقعی به نظر می رسد و دانش آموزان را با یک تجربه آموزشی ارزشمند در زندگی واقعی فراهم می کند. جلسه دادگاه موتلف نیز به طور گسترده ای برای فعالیت های فوق برنامه درسی مانند مسابقات تیراندازی، آموزش حمایت و سخنرانان بازدید می شود. کتابخانه ما دارای یک کتاب قانون اختصاصی با تعداد زیادی کتاب های درسی، گزارش های حقوقی و مجلات است و فضای آرام را برای دانشجویان فراهم می کند تا به صورت جداگانه و به عنوان بخشی از یک گروه مطالعه کنند. تسهیلات گسترده کتابخانه الکترونیکی قانون دانشکده حقوق به دسترسی بسیاری از منابع قانونی و علمی از انگلستان و فراتر از آن دسترسی پیدا می کند و در دسترس دانشجویان هر جا با دسترسی به کامپیوتر است.

یک صفحه Blackboard اختصاصی برای هر ماژول که پشتیبانی آنلاین گسترده ای را از طریق کتابچه های ماژول و طرح های سخنرانی به آزمون های خودآموزی و مواد تجدید نظر تعاملی ارائه می دهد وجود دارد.
دوره یادگیری از راه دور با استفاده از آخرین تکنولوژی آموزشی با متن های تعاملی، فایل های صوتی و تصویری و همچنین سوالات خود تست تحویل داده می شود. تعامل با معلمان و دانشجویان هم با استفاده از هر دو صفحه بحث و گفتگو همزمان و غیر همزمان و لینک های ویدئویی انجام می شود.

ارزیابی به روش های مختلف انجام می شود:

 • آزمون غیرقابل پیش بینی سنتی (یک الزام حرفه ای برای تمام مؤسسات پایه اصلی) و امتحانات دیده شده،
 • پایان دادن به یک ماژول و ارزیابی دوره های آموزشی،
 • ارزیابی های الکترونیکی: آزمون های الکترونیکی؛ مطالعات موردی،
 • سخنرانی گروهی و فردی،
 • نمونه کارها پادکست ها
 • خاطرات انعکاسی توسعه شخصی؛ فرش و بحث، و
 • عملکرد دهانی در سمینارها.

CJAM

دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد سال آخر، این فرصت را دارند تا در رویداد کارآموزی سالانه خود را درگیر کنند. کمپانی cJAM یک نمایشگاه حرفه ای عکاسی سنتی را متوقف می کند و دانشجویان UCLan را با چهره به چهره با 30 نفر از متخصصان حرفه ای صنعت، که همه آنها با ارائه فرصت های ارزشمندی در زمینه کار، به این رویداد می پردازند، به دانشجویان UCLan می دهد. فرمت رویداد cJAM شامل چهار جزء اصلی می شود:

 • دانش آموزان از سخنرانان اصلی سخنرانانی که به سفر حرفه ای شخصی خود و نحوه برخورد با آنها در جایی که در حال حاضر هستند، صحبت می کنند.
 • صنعت Q
 • فرصت های غیر رسمی شبکه در طول دوره های تعطیل و ناهار.
 • عنصر کلیدی cJAM جلسه غول پیکر سرعت است. دانش آموزان به مدت هشت دقیقه یک بار یک بار به مهمانی های انتخاب شده صنعت مراجعه می کنند تا بتوانند جایزه بگیرند. دانش آموزان می توانند انتخاب ایده هایی را برای خود ایجاد کنند، دلایل آنها برای تمایل به قرار دادن در آن شرکت قانون خاص و یا نشان دادن شور و شوق، مهارت و استعداد خود را. بلافاصله پس از جلسه پچینگ، تصمیم گیری در مورد مکان ها و رویداد بسته با تمام دانش آموزان برنده با ارائه جوایز جایزه خود را.

فرصت ها

برای مثال، شما می توانید فرصت های زیادی برای تجربه زندگی شخصی و توسعه مهارت های شخصی خود ببرید، برای مثال، شرکت در مسابقات ملی مسابقات ملی، مذاکره و میانجیگری، تدریس در محل کار، مینی اسیران و حضور در مدارس تابستانی. دانش آموزان ما با توجه به مهارت و مهارت های آنها به شدت با کارفرمایان ارزش گذاری می شوند. آنها دارای مدرک قابل توجهی برای به دست آوردن شغل در سطح تحصیلات تکمیلی یا قراردادهای آموزش حرفه ای هستند.

 • شما فرصتی برای تحصیل یا کار در خارج از کشور، از طریق طرح Erasmus یا از طریق تبادل و جایگذاری بین المللی، و از کمسیون اروپا در بروکسل، پارلمان اروپا و کمیسیون اروپا در لوکزامبورگ بازدید کنید.
 • تکمیل موفقیت آمیز LLB (Hons) شما را قادر می سازد تا به عناصر حرفه ای آموزش قانونی یا به عنوان یک وکیل (دوره آموزش حقوقی) یا به عنوان یک وکیل (دوره آموزش حرفه ای کاردانی) بروید.
 • تحصیلات تکمیلی تحصیلی می تواند توسط کارشناسی ارشد حقوق (LLM) یا دکترا، دکترا انجام شود.

در سال 2018، چهار رویداد cJAM وجود داشت و در مجموع 320 جایزه اعطا شد. همه اینها دانشجویان ما را برای ایجاد پیوندهای معتبری مطابق با آرمانهای شغلی خود فعال کردند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد cJAM: قانون، ویدیو را ببینید و مطبوعات را مطالعه کنید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
Lancashire Law School - University of Central Lancashire

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط Lancashire Law School - University of Central Lancashire »

آخرین به روز رسانی April 17, 2019
این دوره آنلاین, واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
2 - 3 
پاره وقت
تمام وقت
Price
6,750 GBP
تمام وقت، در سال، دانش آموزان بریتانیا / اتحادیه اروپا. نیمه وقت: 1،125 پوند در هر 20 اعتبار مورد مطالعه (UK / EU).
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
ژوئن 30, 2021
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
ژوئن 30, 2021