دسته بندی های پرطرفدار

برنامه های LLB

LLB برنامه LLB، و یا کارشناسی قوانین، مدرک حقوق حرفه ای و پس از اتمام آموزش و پرورش در مقطع کارشناسی اعطا شده است. در بسیاری از کشورها، برگزاری LLB با مجوز رسمی اضافی، اجازه می دهد تا برای اعمال قانون. برنامه های LLB به دانش آموزان یک درک قوی از قانون، و همچنین به عنوان مهارت های تفکر انتقادی، تحلیلی و استراتژیک لازم برای درست قانون. برخی از نمونه های برنامه LLB در بخش قانون مانند قانون کسب و کار، قانون اروپایی، قوانین بین المللی، و قانون جنایی هستند. برخی از دانشگاه ها نیز اجازه می دهد دانش آموزان به توسعه خود برنامه LLB تخصصی خود خاص به منافع حرفه ای خود را. برنامه های LLB معمولا می تواند در 3 یا 4 سال تکمیل شود. انواع برنامه های LLB مختلف می تواند قریب به اتفاق - دون 'تی اجازه آن را به شما را متوقف کند! شروع جستجوی خود را با نگاه کردن به LLB محبوب ترین و از برنامه های کارشناسی قانون ذکر شده در زیر.

LLBs تازه اضافه شده

University of Law Online

لیسانس حقوق آنلاین با کسب و کار

ژوئن 4, 2018
به عنوان یک دانشجوی آنلاین، شما موضوعات قانونی و تجاری را مطالعه خواهید کرد و مهارت های انتقادی را در تجزیه و تحلیل، تحقیق، حل مسئله و ارتباطات ایجاد خواهید کرد.

London South Bank University

LLB (Hons) در قانون کسب و کار

ژوئن 10, 2018
مقطع کارشناسی کسب و کار معتبر توسط سازمان های حرفه ای که نماینده وکیل و دادگستری هستند، تأیید می شود. تجربه کار قانونی را در درمانگاه قانونی LSBU کسب کنید. پیشنهاد تمام وقت

College of Law & Business

LL.B.

آوریل 9, 2018
کالج قانون و کسب و کار ارائه می دهد جهانی LL.B. لیسانس حقوق در اسرائیل برای سخنرانان انگلیسی. این برنامه فرصتی برای دانش آموزانی است که به دنبال کسب تجربه بین المللی هستند و خود را حرفه ای برای حرفه ای موفق در قانون آماده می کنند. دانش آموزان در اسرائیل زندگی می کنند، عبری را می آموزند، هر دو زبان انگلیسی و عبری را مطالعه می کنند و همه چیز را که لاز… [+]م است قانون را در هر دو زبان اجرا کنند، یاد بگیرند. [-]

LLB چیست؟

درجه حقوق به شکلی جدایی ناپذیر با تاریخ تحصیلات عالی گره خورده است و در میان نخستین درجه های تحصیلی دانشگاهی است که به دانشوران و فضلای دانشگاه اعطا می شده است. امروزه برنامه های تحصیلی متنوعی در مقطع کارشناسی حقوق ارائه می شود.

تفاوت میان LLB، حقوق BA، و حقوق BSc چیست؟

LLB از ریشه واژگان لاتین Legum Baccalaureus ، یک درجه کارشناسی حقوق است که از سوی اغلب کشورهای مشترک المنافع به عنوان نخستین درجه تخصصی در رشته حقوق ارائه می شود. کارشناسی حقوق (BA) نیز درجه حقوق در مقطع کارشناسی است که به دانشجویان امکان می دهد تا تحصیلات در رشته حقوق خود را با رشته دیگری مانند علوم سیاسی، ارتباطات یا بازرگانی ادغام کنند. کارشناسی علوم (BSc) در حقوق نیز به طور عمده رشته تحصیلی دیگری مانند اقتصاد، بازرگانی، جرم شناسی یا مدیریت را با حقوق ترکیب می نماید.

تحصیل در رشته LLB چه مزایایی در بر دارد؟

فارغ التحصیلان هر یک از دوره های سه تا چهار ساله برنامه های تحصیلی کارشناسی حقوق، چه در رشته LLB، BA یا BSc در حقوق ، برای کار یا ادامه تحصیل بسیار مستعد و واجد صلاحیت می باشند. LLB، BA در حقوق یا برنامه های BSc حقوق می تواند پیشنیاز تحصیلات دکترا در حقوق، کارشناسی ارشد حقوق یا حقوق شناسی باشد. بعضی دانشگاهها برنامه های تحصیلی آنلاین حقوق را نیز ارائه می نمایند که می تواند برای کسانی که علاقمند به تغییر شغل یا احراز صلاحیت های حرفه ای هستند، انتخاب خوبی باشد.

در دوره کارشناسی حقوق چه نوع دروسی تدریس می شود؟

برنامه های LLB دانشجویان را برای کار به عنوان مشاور حقوقی، وکیل دعاوی و یا وکیل دادگستری آماده می کند و بدین منظور در این برنامه ها صرف نظر از دانشگاه دروس پایه ( مانند قانون قرارداد ها، قانون اساسی، قانون جزا و غیره) معمولاً یکسان است. برنامه های کارشناسی (BA) در حقوق و کارشناسی علوم (BSc) در حقوق می توانند با سایر رشته های تحصیلی همراه گردند تا دانشجو درکی حقوقی در این حوزه ها نیز بیاید. به عنوان مثال، دانشجویان کارشناسی حقوق می توانند دوره هایی در حوزه حقوق شرکت ها، قانون مهاجرت، قانون مالکیت معنوی، حقوق بشر، سیاست بین الملل، رسانه ها، بازرگانی و غیره نیز بگذرانند.

الزامات اخذ درجه LLB چیست؟

یکی از پیشنیازهای عمده هر یک از برنامه های کارشناسی حقوق تکمیل دوره متوسطه دبیرستان است. در برنامه LLB یا برنامه کارشناسی حقوق، دانشجویان می بایست دروس عملی پایه که سوی کانون وکلا یا انجمن حقوقدانان تعیین می شود را بگذرانند. این همان نهادی است که بعدها نیز امتحاناتی که فارغ التحصیل می بایست بگذراند تا بتواند در منطقه خود به مشاغل حقوقی اشتغال یابد را برگزار و هدایت می نمایند. دانشجویانی که در برنامه های مقطع BSc در حقوق و BA در حقوق ثبت نام می نمایند این گزینه را نیز دارند که در دوره هایی که آنها را برای آزمون تخصصی حرفه ای حقوق آماده می سازد ( و اغلب "آزمون وکلا" نامیده می شود) ثبت نام نمایند.

اخذ درجه کارشناسی در حقوق چه میزان هزینه در بر دارد؟

هزینه تحصیل در برنامه LLB، BA در حقوق یا BSc در حقوق ممکن است از یک دانشگاه به دانشگاه دیگر بسیار متفاوت باشد. هزینه دوره کارشناسی سه یا چهار ساله بستگی به کشور یا منطقه ای که دانشجو در آنجا تحصیل می نماید نیز دارد. شیوه تحصیل -مانند تحصیل آنلاین، آموزش از راه دور یا حضوری- می تواند بر توان دانشجو جهت کار و تحصیل به طور همزمان تاثیرگذار باشد.

چرا تحصیل LLB آنلاین را برگزینیم؟

برنامه های مقطع کارشناسی حقوق آنلاین این فرصت را دراختیار دانشجویان مستعد قرار می دهد تا ضمن کار و با وجود یک برنامه کاری شلوغ در مقطع کارشناسی تحصیل کنند. کارشناسی حقوق آنلاین از سوی شماری از موسسات دانشگاهی ارائه می شود و می توان آن را در هر نقطه و یا در هر زمان اخذ نمود. می توانید چندین دانشگاه در آسیا، اروپا، امریکای شمالی و اقیانوسیه بیابید که برنامه های مقطع کارشناسی حقوق آنلاین را ارائه می نمایند.

برنامه های کارشناسی حقوق در کجا ارائه می شود؟

برنامه های LLB در بیشتر دانشگاههای کشورهای مشترک المنافع از جمله استرالیا، بنگلادش، کانادا، هند، مالزی، پاکستان، سنگاپور، افریقای جنوبی و انگلستان ارائه می شود. برنامه های BA در حقق و BSc در حقوق در دانشگاههای سرتاسر جهان مانند برزیل، آلمان، ایتالیا، لیتوانی، نروژ، ایالات متحده و بسیاری دیگر نیز ارائه می شود. در قسمت های پائین می توانید بیشتر درباره برنامه های کارشناسی حقوق بخوانید. می توانید در عرض چند دقیقه اطلاعات لازم را از دانشگاههای مورد نظر خود درخواست کنید.