Filter
کارشناسی حقوق
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ را جرم شناسی LLB مرور کنید 2‏

برای کسانی که به دنبال حرفه ای در قانون هستند، یک لیسانس حقوق (LLB) به اکثر فارغ التحصیلان اجازه می دهد که قانون را بسته به نوع کشور اجرا کنند. دوره های آموزشی علمی پایه ای برای درک قانون و ایجاد مهارت های لازم برای اجرای قانون است.

LLB در جرم شناسی چیست؟ دوره ها با یک برنامه دنیای واقعی متمرکز بر قانون می شوند. دانش آموزان پایه های کلیدی قانون و جرم شناسی و همچنین اخلاق، مفاهیم حقوقی و نظام های حقوقی را یاد خواهند گرفت. دوره کار نیز روانشناسان، حقوق بشر و جامعه شناسی را به دانشجویان آموزش می دهد تا آنها را برای زندگی کاری با ذهنیت جنایی آماده سازد. برخی برنامه ها توانایی تحصیل در خارج از کشور را دارند. برنامه ها به اندازه سه سال و حداکثر تا شش سال تکمیل می شود.

مهارتهای تفکر تحلیلی و انتقادی معتبر، اجزای ضروری درجه است، اما همچنین می توانند به دانش آموزان خارج از نیروی کار در روابط بین فردی و تصمیمات زندگی مشترک کمک کنند. درک عمیق از قانون به شرکت کنندگان برنامه کمک می کند تا دیدگاه کلی سیاسی را درک کنند و یک درک کلی از دیگران را درک کنند.

دانش آموزان باید هزینه تحقیق در مورد هزینه های هر دو را در برنامه انتخابی LLB و اقلام اضافی، از جمله اتاق و هیئت مدیره، صرف کنند. هزینه ها بسته به مؤسسه و مکان متفاوت است.

فارغ التحصیلان با یک لیبرال در جرم شناسی به وکیل جنایی تبدیل شده اند، اما بسیاری نیز به دنبال کار حرفه ای با اجرای قانون برای گرفتن مجرمان و حل پرونده ها هستند. برخی از کارهای بالقوه عبارتند از: تبدیل شدن به یک جرم شناس، مأمور آزادی یا آزادی، کارشناس پلیس و متخصص علوم قانونی. فارغ التحصیلان حتی ترجیح می دهند حرفه های خود را در خارج از کشور دنبال کنند، از همه آنچه که جامعه بین المللی می تواند ارائه دهد. اکثر فرصت های شغلی فارغ التحصیلان فرصتی برای حفظ جوامع و کمک به دیگران دارند.

دانشجویان می توانند بین تحصیلات دانشگاهی یا انعطاف پذیری یک کلاس درس آنلاین برای تکمیل مطالعات خود انتخاب کنند. مراحل بعدی خود را با جستجو برای برنامه خود در زیر شروع کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

2نتایج درجرم شناسی

The University of Law Undergraduate Programmes

قانون LLB (Hons) ما با جرم شناسی با سال تحصیلی پایه تحصیلی چهار ساله است. این دوره بر موضوعات کلیدی قانونی و انواع جنبه های مختلف جنایی، از جمله جنایت، عدالت کیفری و رفتا ... [+]

LLB (Hons) قانون با جرم شناسی با سال تاسیس

قانون LLB (Hons) ما با جرم شناسی با سال پایه یک مدرک تحصیلی واجد شرایط چهار ساله است. این دوره به مباحث اصلی حقوقی و جنبه های مختلف جنایت ، از جمله جرم ، عدالت کیفری و رفتار مجرمانه می پردازد. ماژول های این قانون عمدتاً توسط وکلای حرفه ای و دارای سطح بالایی از شهریه چهره به چهره ارائه می شود. این دوره با استفاده از قانون و جرم شناسی در دنیای واقعی دارای تمرکز عملی است. قابلیت اشتغال در این دوره به شما می دهد تا دانش علمی و مهارتهای کلیدی قابل انتقال را در اختیار کارفرمایان امروزی قرار دهید. این دوره برای دانشجویانی که به دنبال ادامه کار در بخش حقوقی یا به طور خاص در سیستم دادرسی کیفری هستند ایده آل است. سال اول یک سال بنیادین است ، که تمرکز آن بر توسعه درک بخش حقوقی و مهارتهای اصلی مورد نیاز برای انجام دوره کامل است. در ژوئن سال 2019 در چارچوب تعالیم تعالی و پیامدهای دانشجویی (TEF) به دانشگاه حقوقی رتبه نقره داده شد. ما پیدا شدیم که برای دانش آموزان خود تدریس ، یادگیری و نتایج با کیفیت بالا ارائه دهیم و به طور مداوم از الزامات سختگیرانه ملی برای انگلیس بالاتر می بریم. تحصیلات.... [-]

بریتانیا London Manchester Bristol Birmingham Leeds Nottingham  + 3 بیشتر
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Law Undergraduate Programmes

قانون ما با جرم شناسی یک دوره حقوق سه ماهه است. این دوره بر موضوعات کلیدی قانونی و انواع جنبه های مختلف جنایی، از جمله جنایت، عدالت کیفری و رفتار جنایی تمرکز دارد. ... [+]

LLB (Hons) قانون با جرم شناسی

قانون ما با جرم شناسی یک مدرک تحصیلی حقوق سه ساله است. این دوره به مباحث اصلی حقوقی و جنبه های مختلف جنایت ، از جمله جرم ، عدالت کیفری و رفتار مجرمانه می پردازد. ماژول های این قانون عمدتاً توسط وکلای حرفه ای و دارای سطح بالایی از شهریه چهره به چهره ارائه می شود. این دوره با استفاده از قانون و جرم شناسی در دنیای واقعی دارای تمرکز عملی است. قابلیت اشتغال در این دوره به شما می دهد تا دانش علمی و مهارتهای کلیدی قابل انتقال را در اختیار کارفرمایان امروزی قرار دهید. این دوره برای دانشجویانی که به دنبال ادامه کار در بخش حقوقی یا به طور خاص در سیستم دادرسی کیفری هستند ایده آل است.... [-]

بریتانیا London Manchester Bristol Birmingham Leeds Nottingham  + 3 بیشتر
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی