$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ را حقوق اداری LLB مروری بر تمامی ‏

بسته به کشوری که در آن درجه ارائه شده است، مدرک حقوق اداری LLB ممکن است به عنوان یک "LL.B "، مخفف کارشناسی قوانین و یا لاتین Legum Baccalaureus تعیین شده است. این نظر گرفته شده است برای اولین بار از درجه حرفه ای در اکثر حوزه های قضایی قا… اطلاعات بیشتر

بسته به کشوری که در آن درجه ارائه شده است، مدرک حقوق اداری LLB ممکن است به عنوان یک "LL.B "، مخفف کارشناسی قوانین و یا لاتین Legum Baccalaureus تعیین شده است. این نظر گرفته شده است برای اولین بار از درجه حرفه ای در اکثر حوزه های قضایی قانون مشترک و چند صد سال پیش در انگلستان سرچشمه گرفته است.

چه LLB در قانون اداری تشکیل شده است؟

نیز نامیده می شود "نظارتی قانون "، معاملات حقوق اداری با قوانین و مقررات کنترل سازمان های دولتی. نمونه هایی از واحدهای دولتی موضوع به حقوق اداری شامل امنیت اجتماعی / ناتوانی، مهاجرت، مالیات، سازمان های محیط زیست و تجارت بین المللی است. حقوق اداری بسیار پیچیده است مجموعه ای از قوانین اساسا در نظر گرفته شده برای جلوگیری از بوروکراسی از انحصار حقوق فرد، خانواده و جامعه است.

موارد مربوط به حقوق اداری در یک دادگاه سنتی شنیده نمی شود. آنها در ابتدا به یک قاضی اداری که هر دو طرف در مورد شنود قبل از او فراهم می کند قضاوت معرفی شده اند. در بسیاری از کشورها قانون مشترک، طرفین دعوا که توسط قضاوت ناراضی هستند می توانند پرونده خود دوباره در دادگاه بالاتر است.

مزایای LLB در قانون اداری چیست؟

حقوق اداری یک منطقه بسیار تخصصی از قانون است که با قوانین حقوقی، مقررات دولتی، قوانین آژانس و سوابق معاملات است. دانش آموزان به دست آوردن یک درجه LLB ممکن است انتظار برای کسب بیش از یک وکیل جنایی یا مدنی به دلیل مقدار از اطلاعات پیچیده است که با وکیل انتظار می رود آشنا.

چقدر هزینه را به LLB در قانون اداری؟

هزینه های اخذ درجه LL.B است نزدیک به همان مدرک حقوق سنتی است. پس از گذشت امتحان نوار مورد نیاز است و کارآموزی گاهی اجباری قبل از وکیل اداری می توانید شروع کار به طور مستقل و یا با یک شرکت حقوق اداری.

چگونه به ثبت نام در LLB در قانون اداری؟

جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
  • توصیه‌شده آخرین سمت
  • توصیه‌شده
  • آخرین
  • سمت
International University of Struga
استروگا, مقدونیه

شور و شوق و میل به کمک به توسعه آموزش عالی تنها انگیزه ما به شکل گیری حق کالج یورو منجر شد - Struga.اولین گام با صداقت دانشگاهی آغاز شد، راه ما را انتخاب سخت تر است، اما ما قص ... +

شور و شوق و میل به کمک به توسعه آموزش عالی تنها انگیزه ما به شکل گیری حق کالج یورو منجر شد - Struga.اولین گام با صداقت دانشگاهی آغاز شد، راه ما را انتخاب سخت تر است، اما ما قصد داریم به اصرار -
LLB
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی