Filter
کارشناسی حقوق
آفریقای جنوبی نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ ملاحظه کنید کارشناسی های حقوق را حقوق میان رشته ای در آفریقای جنوبی 2019‏

کارشناسی های حقوق، LLB، نشان می دهند که فرد درک کاملی از مفاهیم حقوق دارد و می تواند در این حوزه فعالیت نماید. آنچه یک نفر فارغ التحصیل این رشته به آن نیاز دارد یک مجوز رسمی است تا بتواند به حرفه ای در این حوزه اشتغال ورزد.  

قانون بین رشته ای زمینه تحصیلی است که به شرکت کنندگان اجازه می دهد تا با توجه به اهداف شغلی خود در عرصه حقوقی، مدرک تحصیلی را در نظر بگیرند. برای مثال، دانش آموزان ممکن است در کنار قوانین مالی برای کسب موقعیت در کسب و کار مطالعه اقتصادی کنند.

کشور واقع به نوک جنوبی آفریقا، آفریقای جنوبی، دارای فرهنگ غنی است که شما هرگز به اندازه کافی از در حالی که تور و یا تحصیل در اینجا خواهد شد. زبان اینجا شامل آفریقایی و انگلیسی و همچنین هلندی. زندگی در محوطه از قریب به اتفاق دانشگاه آفریقای جنوبی، دانشگاه ژوهانسبورگ و یا هر دانشگاه دیگر خواهد بود ذهن دمیدن. شما در تعامل با Bantus اینجا و آب و هوای گرمسیری منطقه خواهد شد عشق.

‏ بهترین برنامه های کارشناسی حقوق را حقوق میان رشته ای در آفریقای جنوبی 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

2نتایج درحقوق میان رشته ای, آفریقای جنوبی

University of Fort Hare

تمام مدارک ما توسط شورای عالی آموزش و پرورش (CHE) معتبر و به رسمیت شناخته شده توسط انجمن قانون آفریقای جنوبی بوجود آمد و، شورای عمومی از نوار (GCB) و تمام کارفرمایان محلی ... [+]

تمام مدارک ما توسط شورای عالی آموزش و پرورش (CHE) معتبر و به رسمیت شناخته شده توسط انجمن قانون آفریقای جنوبی بوجود آمد و، شورای عمومی از نوار (GCB) و تمام کارفرمایان محلی و بین المللی فارغ التحصیلان قانون و یا حرفه ای قانونی است. هیات علمی ما با تجربه هستند، پویا، و پرشور در مورد اطمینان از برتری در تلاش تدریس، تحقیق، و تعامل اجتماعی است.

که شهادت به کیفیت آموزش و پرورش قانونی آنها در حال دریافت در فورت خرگوش - دانش آموزان ما به طور مداوم عملکرد خوب در مسخره کردن دادگاه / های تمثیلی منطقه ای و بین المللی ثبت شده است.... [-]

آفریقای جنوبی Alice
فوریه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Johannesburg

اهداف مدرک LLB تجهیز دانشجو به درک منعکس کننده قانون است تا دانش آموز بتواند از قانون در ارائه صلاحیت و مؤثر خدمات حقوقی به جامعه استفاده کند. ... [+]

اهداف مدرک LLB تجهیز دانشجو به درک منعکس کننده قانون است تا دانش آموز بتواند از قانون در ارائه صلاحیت و مؤثر خدمات حقوقی به جامعه استفاده کند.

حداقل دوره تحصیل برای مدرک تحصیلی چهار (4) سال است (اگرچه قبلاً تکمیل مدرک BCom (قانون) یا BA (Law)) به دو (2) سال کاهش یابد).

تکمیل موفقیت آمیز مدرک LLB ممکن است امکان دسترسی به مطالعات LLM را فراهم کند.

فرصت های شغلیوکیل بخش خصوصیمدافع در بخش خصوصیدادستان (دادگاه های دادرس) ، دادستان امور خارجه (دادگاه های عالی)دادستان دولتمشاور حقوقی شرکتمشاور حقوقی دولتپرسنل دادگاهاستاد دیوان عالی کشورثبت کننده موسسات مختلف (شرکتها و کمیسیون مالکیت معنوی ، دفتر اعمال ، ثبت اختراعات و علائم تجاری)دفتر مشاور خانوادهمواضع در کمیسیون حقوق آفریقای جنوبیمدافع عمومی / محافظمواضع در کمیسیون حقوق بشردانشگاهی حقوقیمواضع در سازمان های بین المللی به عنوان مثال سازمان ملل / سازمان بین المللی کار و غیرهنوار نقالهدفتر اسناد رسمی.... [-]
آفریقای جنوبی Johannesburg
فوریه 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 - 4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی