Filter
کارشناسی حقوق
آلمان نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ ببینید کارشناسی های حقوق را حقوق میان رشته ای در آلمان 2019‏

پس از اتمام تحصیلات کارشناسی ;rsquo& دانشجو می بایست LLB را نیز تکمیل نماید تا بتواند عملاً در حوزه حقوق مشغول به کار شود. این برنامه تحصیلی به طور معمول سه الی چهار سال به طول می انجامد.  

قانون بین رشته ای زمینه تحصیلی است که به شرکت کنندگان اجازه می دهد تا با توجه به اهداف شغلی خود در عرصه حقوقی، مدرک تحصیلی را در نظر بگیرند. برای مثال، دانش آموزان ممکن است در کنار قوانین مالی برای کسب موقعیت در کسب و کار مطالعه اقتصادی کنند.

آلمان، رسما به جمهوری فدرال آلمان، یک جمهوری پارلمانی فدرال در غرب اروپا مرکزی است. این کشور شامل 16 ایالت و پایتخت آن و بزرگترین شهرستان برلین است.

‏ برترین برنامه های کارشناسی حقوق را حقوق میان رشته ای در آلمان 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درحقوق میان رشته ای, آلمان

Ostfalia University of Applied Science

دوره های مطالعه برای تکالیف در اقتصاد به شیوه ای عملی واجد شرایط فارغ التحصیلان. دانش آموزان به دست آوردن مدرک تحصیلی برای موقعیت های مدیریتی، بالاتر از همه در اندازه متو ... [+]

درجه تمام دوره های کارشناسی کارشناسی مطالعه قوانین (LL.B.) دوره مطالعه واجد شرایط فارغ التحصیلان برای تکالیف در اقتصاد را به شیوه ای عملی است. دانش آموزان به دست آوردن مدرک تحصیلی برای موقعیت های مدیریتی، بالاتر از همه در اندازه متوسط ​​شرکت، که نیاز به ترکیبی از حقوقی و همچنین صلاحیت های اقتصادی در همان زمان و از تنها یک نفر.

همکاری با شرکت های در منطقه در طول پروژه ها و قرار دادن عملی آن را ممکن است برای فارغ التحصیلان برای شروع به کار در سطح مدیریتی بدون اقدامات آموزش بیشتر است. اتصال نزدیک از مطالب حقوقی و اقتصادی را تضمین سطح بالایی از دانش مربوط به عمل اقتصادی است که علاوه بر این با کمک کلید مدارک (به عنوان مثال با زبان های خارجی، آموزش ارتباطاات، تکنولوژی اطلاعات) غنی شده است. دانش حقوقی سیستماتیک اساسی است در اوایل قانون مدنی و عمومی به دست آورد، و بالاتر از همه و اساسا به دوره های سطح دانشگاه برابر است. نسبت، البته مطالعه است شدیدا سازمان یافته است.... [-]

آلمان Wolfenbüttel Wolfsburg
October 2019
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی