Filter
کارشناسی حقوق
آلمان Wolfsburg نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ 2019‏ سیدنی ، آلمان کارشناسی های حقوق ملاحظه کنید حقوق میان رشته ای

بیشتر دوره های کارشناسی حقوق (LLB) سه الی چهار سال به طول می انجامند. برخی از مدارس عالی برنامه هایی دارند که با توجه به علاقمندی;rsquo& دانشجویان به یک حوزه خاص از حقوق طرح ریزی گردیده اند، مانند حقوق اروپا و دانشجویان پیش از اشتغال در این حوزه به مطالعه آن می پردازند.

قانون بین رشته ای زمینه تحصیلی است که به شرکت کنندگان اجازه می دهد تا با توجه به اهداف شغلی خود در عرصه حقوقی، مدرک تحصیلی را در نظر بگیرند. برای مثال، دانش آموزان ممکن است در کنار قوانین مالی برای کسب موقعیت در کسب و کار مطالعه اقتصادی کنند.

آلمان است یک قسمت بزرگ برای scholarsand بین المللی دارای کیفیت بالا سیستم آموزش عالی. ارزش این سطح از آموزش و پرورش شده است آلمان 'اقتصاد قوی بهبود یافته است. دانشجویان خارجی لذت بردن از استانداردهای زندگی بسیار عالی در یک محیط امن و امن است. برلین پایتخت است.

‏ حقوق میان رشته ای ، با مدارس عالی به طور مستقیم تماس بگیرید LLBs 2019‏ سیدنی آلمان

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درحقوق میان رشته ای, Wolfsburg

درجه های تحصیلی
محل
آلمان
Wolfsburg
نوع تحصیل
سرعت
Ostfalia University of Applied Science

دوره های مطالعه برای تکالیف در اقتصاد به شیوه ای عملی واجد شرایط فارغ التحصیلان. دانش آموزان به دست آوردن مدرک تحصیلی برای موقعیت های مدیریتی، بالاتر از همه در اندازه متو ... [+]

درجه تمام دوره های کارشناسی کارشناسی مطالعه قوانین (LL.B.) دوره مطالعه واجد شرایط فارغ التحصیلان برای تکالیف در اقتصاد را به شیوه ای عملی است. دانش آموزان به دست آوردن مدرک تحصیلی برای موقعیت های مدیریتی، بالاتر از همه در اندازه متوسط ​​شرکت، که نیاز به ترکیبی از حقوقی و همچنین صلاحیت های اقتصادی در همان زمان و از تنها یک نفر.

همکاری با شرکت های در منطقه در طول پروژه ها و قرار دادن عملی آن را ممکن است برای فارغ التحصیلان برای شروع به کار در سطح مدیریتی بدون اقدامات آموزش بیشتر است. اتصال نزدیک از مطالب حقوقی و اقتصادی را تضمین سطح بالایی از دانش مربوط به عمل اقتصادی است که علاوه بر این با کمک کلید مدارک (به عنوان مثال با زبان های خارجی، آموزش ارتباطاات، تکنولوژی اطلاعات) غنی شده است. دانش حقوقی سیستماتیک اساسی است در اوایل قانون مدنی و عمومی به دست آورد، و بالاتر از همه و اساسا به دوره های سطح دانشگاه برابر است. نسبت، البته مطالعه است شدیدا سازمان یافته است.... [-]

آلمان Wolfenbüttel Wolfsburg
October 2019
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی