Filter
کارشناسی حقوق
استرالیا Northern Territory Darwin نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ 2019‏ سیدنی ، استرالیا کارشناسی های حقوق (LLB) مقایسه کنید حقوق میان رشته ای

با اخذ مجوز رسمی کار در این زمینه، درجه کارشناسی حقوق (LLB) به شما امکان می دهد تا در بیشتر کشورها به حرفه حقوق اشتغال ورزید. این برنامه های دانشگاهی به شما درک قوی از حقوق و مهارت های تفکر که در این حوزه لازم است را می دهد.

قانون بین رشته ای حوزه مطالعات حقوقی است که قانون و دیگر موضوعات را همراه با هدف درک متقابل چند گانه ترکیب می کند. دانش آموزان ممکن است تصمیم بگیرند که بر روی هر کدام از ترکیب های موضوعی، مانند روانشناسی و قانون برای یک دوره حقوق قانونی، تمرکز کنند.

استرالیا یک کشور جزیره ای و قاره از نیمکره جنوبی، در SW اقیانوس آرام، یک دولت عضو مشترک المنافع است.

این سرزمین دارای یک دانشگاه اصلی، اما دیگر کالج سوم در راه است. دانشگاه چارلز داروین است اینجا نیز به عنوان معروف موسسه کارشناسی بومی سوم آموزش و پرورش قرار گرفته است.

‏ حقوق میان رشته ای ، با مدارس عالی به طور مستقیم تماس بگیرید LLBs 2019‏ سیدنی استرالیا

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درحقوق میان رشته ای, Darwin

درجه های تحصیلی
محل
استرالیا
Northern Territory
Darwin
نوع تحصیل
سرعت
Charles Darwin University

هدف اصلی از این دوره است که به ارائه آموزش و پرورش قانونی برای اعمال قانون. در این زمینه، البته با هدف ارائه دانش از سیستم قانونی و اصول حقوقی، و به پرورش ظرفیت ... [+]

کارشناسی قوانین (BLAWS)

موقعیت ها:

پردیس Casuarina مطالعات خارجی

هدف اصلی از این دوره است که به ارائه آموزش و پرورش قانونی برای اعمال قانون. در این زمینه، البته با هدف ارائه دانش از سیستم قانونی و اصول حقوقی، و به پرورش ظرفیت برای پژوهش های حقوقی، تجزیه و تحلیل و ارتباطات. این دوره همچنین با دیدگاه های نظری در قانون می پردازد و تشویق می کند قدردانی از مسائل حقوقی از اهمیت ویژه ای به قلمرو شمالی، از جمله مسائل حقوقی بومی.... [-]

استرالیا Darwin Sydney Melbourne
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
4 - 8 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی