HOGHOOGHTAHSILAT.COM

‏ 2019‏ سیدنی ، بریتانیا کارشناسی های حقوق (LLB) بیابید حقوق میان رشته ای

بیشتر دوره های کارشناسی حقوق (LLB) سه الی چهار سال به طول می انجامند. برخی از مدارس عالی برنامه هایی دارند که با توجه به علاقمندی;rsquo& دانشجویان به یک حوزه خاص از حقوق طرح ریزی گردیده اند، مانند حقوق اروپا و دانشجویان پیش از اشتغال در این حوزه به مطالعه آن می پردازند.

قانون بین رشته ای زمینه تحصیلی است که به شرکت کنندگان اجازه می دهد تا با توجه به اهداف شغلی خود در عرصه حقوقی، مدرک تحصیلی را در نظر بگیرند. برای مثال، دانش آموزان ممکن است در کنار قوانین مالی برای کسب موقعیت در کسب و کار مطالعه اقتصادی کنند.

پادشاهی متحده از بریتانیا و ایرلند شمالی، معمولا به عنوان پادشاهی متحده و بریتانیا شناخته شده است، یک کشور مستقل واقع در سواحل شمال غربی قاره اروپا است.دو دانشگاه معروف ترین (و قدیمی ترین) هستند آکسفورد و کمبریج (که اغلب به عنوان آکسبریج توسط بسیاری از انگلیسی ها نامیده می شود) انگلستان همچنین دارای چندین موسسه در سطح جهانی دیگر، از جمله چند در لندن (به ویژه امپریال کالج، دانشکده اقتصاد لندن، کالج دانشگاه لندن و پادشاه 'بازدید کنندگان کالج لندن، همه بخشی از دانشگاه لندن است)

‏ حقوق میان رشته ای ، با مدارس عالی به طور مستقیم تماس بگیرید LLBs 2019‏ سیدنی بریتانیا

24نتایج درحقوق میان رشته ای, England Filter

LLB (Hons)

BPP University
پردیس دانشگاهی آنلاین تمام وقت پاره وقت 2 - 3 سال ها آگوست 2019 بریتانیا Manchester London + {تعداد} بیشتر

This practical law degree is designed to make you 'career-ready' by giving you the skills you need to succeed in legal practice. It's perfect whether you want to move on to the Legal Practice Course (LPC) to be a solicitor, or take the Bar Professional Training Course (BPTC) if you aim to be a barrister.

لیسانس حقوق

University of Gloucestershire
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 - 3 سال ها درخواست اطلاعات بریتانیا Cheltenham

اصول اساسی حقوق را در انگلستان و ولز بر اساس یک مقطع حقوقی که به واسطه اداره مقررات وکالت و هیئت استانداردهای وکلا شناخته شده است، بررسی کنید. شما پایه محکمی در زمینه های کلیدی مانند روش های قانونی و مهارت ها، قانون اساسی، قانون کیفری و قانون مالکیت کسب خواهید کرد. شما همچنین می توانید در مجموعه ای از موضوعات مختلف از قبیل قوانین خانواده، رسانه ها و قانون سرگرمی، قوانین شرکت و حقوق بشر، بسته به منطقه مورد علاقه خود تخصص داشته باشید.

LLB (لیسانس) قانون

University of Greenwich
پردیس دانشگاهی آنلاین تمام وقت 3 سال ها درخواست اطلاعات بریتانیا London + {تعداد} بیشتر

برنامه LLB قانون لیسانس سه سال مدرک حقوق مقدماتی است. اتمام موفقیت آمیز درجه اجازه خواهد داد که فارغ التحصیلان برای رفتن به انجام آموزش های بیشتری مورد نیاز به منظور واجد شرایط برای تمرین، در انگلستان و ولز، به عنوان یک مشاور حقوقی یا وکیل مدافع ...

LLB (لیسانس) قانون وضعیت ارشد

University of Greenwich
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها درخواست اطلاعات بریتانیا London

LLB لیسانس ارشد برنامه وضعیت جدید است گرینویچ - مصرف برای اولین بار از دانش آموزان در سپتامبر 2015 آغاز شده - و آن را با هدف ساخت در موفقیت برنامه LLB قانون لیسانس خوب خود. برنامه ارشد وضعیت دو سال مدرک حقوق مقدماتی به طور خاص برای دانش آموزان که در حال حاضر نگه داشتن مدرک کارشناسی در رشته دیگر طراحی شده است. اتمام موفقیت آمیز این برنامه ...

قانون LLB

University of Cumbria
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 3 - 5 سال ها درخواست اطلاعات بریتانیا City of Carlisle Whitehaven London Lancashire + {تعداد} بیشتر

است تاکید قوی به ایجاد مهارت های عملی در کنار ماژول قانون دقیق تر و گروه ما کوچک نگه داشته به طوری که ما می توانیم به شما می دانید و شما را با حمایت شخصی ارائه وجود دارد.

کارشناسی در قانون (LLB)

Middlesex University London
پردیس دانشگاهی آنلاین تمام وقت پاره وقت 3 - 5 سال ها آگوست 2019 بریتانیا London UK Online + {تعداد} بیشتر

گل سرسبد درجه LLB قانون افتخارات ما کمک خواهد کرد پایه برای یک کار موفق به عنوان یک وکیل، وکیل مدافع، و یا دیگر اشتغال مربوط به قانون ...

وضعیت ارشد LLB

SOAS University of London
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها درخواست اطلاعات بریتانیا London سنگاپور Singapore + {تعداد} بیشتر

قانون (وضعیت ارشد) یک سال تحصیلی LLB برای دانش آموزان پیشرفته است (کسانی که دارای مدرک تحصیلی دیگر هستند). این در درجه اول برای فارغ التحصیلانی که مایل به تحصیل در مقطع لیسانس (QLD) هستند، طراحی شده است، بلکه برای کسانی که فارغ التحصیلان غیر قانونی هستند که علاقه مند به خواندن قانون هستند به عنوان مدرک تحصیلی دوم.

LLB Law Single Honours

SOAS University of London
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 سال ها درخواست اطلاعات بریتانیا London سنگاپور Singapore + {تعداد} بیشتر

قانون LLB

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 سال ها درخواست اطلاعات بریتانیا Nottingham

این مقطع حقوق مقدماتی، پایه های قانون انگلیسی را پوشش می دهد و به شما اجازه می دهد تا با توجه به منافع خود در حوزه های موضوع تخصص داشته باشید.

LLB (Hons) در قانون (عدالت اجتماعی)

University of Bradford
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 سال ها سپتامبر 2019 بریتانیا Bradford

اولین قدم به سمت حرفه ای به عنوان یک وکیل حقوق بشر با درجه حقوقی ما LLB (Hons) بروید، دارای تخصص در عدالت اجتماعی و یک سال ساندویچ در صنعت است.

LLB (Hons)

UWL University of West London
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 سال ها سپتامبر 2019 بریتانیا London

این قانون در حال تغییر است، زمینه پیچیده مطالعه، و حرفه ای در قانون است که در میان چالش برانگیز ترین و پاداش است. ما شما را برای کسب اطلاعات در مورد حرفه خود در قانون آماده خواهیم کرد تا اطلاعات، ابزار، تکنیک ها و تجربه مورد نیاز برای حل مشکلات قانونی با اطمینان و دانش فراهم شود.

وضعیت ارشد LLB

Lancashire Law School - University of Central Lancashire
پردیس دانشگاهی آنلاین تمام وقت پاره وقت 2 - 3 سال ها سپتامبر 2019 بریتانیا Lancashire + {تعداد} بیشتر

اگر دارای مدرک غیر قانونی هستید و مایل به داشتن وکیل یا وکیل هستید، این دوره دو ساله که شما نیز می توانید بخشی از آن را آنلاین مطالعه کنید، به شما آموزش های علمی نیاز دارد تا به مرحله آموزش حرفه ای بروید آموزش حقوقی این مخصوصا برای کسانی که دانشجویان خارج از کشور هستند که سازمان های حرفه ای خانه آنها نیاز به یک LLB سنتی دارند. شما با طیف وسیعی از مهارت های حقوقی و آموزشی قابل انتقال و درک نهادهای اصلی، فرایندها و آموزه های قانون انگلیسی خواهید آموخت.

LLB در قانون

Lancashire Law School - University of Central Lancashire
پردیس دانشگاهی آنلاین تمام وقت پاره وقت 3 - 5 سال ها سپتامبر 2019 بریتانیا Lancashire + {تعداد} بیشتر

این فراهم می کند آموزش های ضروری - توسط دانشگاهیان حرفه ای واجد شرایط - که شما نیاز به رفتن و تبدیل شدن به یک وکیل مدافع موفق - و واقعا جذاب است. شما در مورد موضوعات سرچشمه های تحقیقاتی مانند دادگاه های جنایات جنگی و زنان در زندان از دانش پژوهان برجسته می آموزید - و به دلیل تجربه خود در این زمینه، شما همچنین می توانید زمینه عملی خوبی در نحوه عمل قانون و نحوه عمل کردن شیوه های قانونی .

LLB (Hons) قانون با روانشناسی

University of Essex Online
آنلاین پاره وقت 48 ماهها درخواست اطلاعات بریتانیا Colchester UK Online + {تعداد} بیشتر

ما اولین ارائه دهندگان آموزش عالی انگلستان برای ارائه LLB (Hons) قانون با روانشناسی در قالب 100٪ آنلاین و نیمه وقت است.

LLB (Hons) قانون

University of Essex Online
آنلاین پاره وقت 4 سال ها زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online Colchester + {تعداد} بیشتر

لیسانس حقوق مدرک لیسانس (Hons) ما به شما آموزش کامل تحصیلی در رشته حقوق می دهد.