Filter
کارشناسی حقوق
بوقلمون نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ جستجو کنید کارشناسی های حقوق را حقوق میان رشته ای در ترکیه 2019‏

با شرکت در برنامه کارشناسی حقوق (LLB)، اصول حقوق را خواهید آموخت و درک خوبی از تفکر استرتژیک، تحلیلی و انتقادی که لازمه این حرفه است، خواهید یافت. این درجه تحصیلی به همراه مجوز رسمی خاص آن به شما امکان می دهد تا در سطح بین الملل به این حرفه اشتغال ورزید.

قانون بین رشته ای مطالعه چندین موضوع است که مربوط به قانون است. محققانی که این مسیر را انتخاب می کنند، اغلب ترکیبی از مباحث به ظاهر غیر مرتبط، مانند مالی و قانون، برای ورود به بخش نیروی کار متخصص در مالیات مطالعه می کنند.

دانشگاه در ترکیه ارائه یا دو یا چهار سال از آموزش و پرورش برای مطالعات کارشناسی، در حالی که برنامه های تحصیلات تکمیلی آخرین حداقل دو سال. حدود 820 موسسات آموزش عالی در ترکیه از جمله 76 دانشگاه با ثبت نام در کل دانش آموز بیش از 1 میلیون وجود دارد. کیفیت آموزش در دانشگاه های ترکیه تا حد زیادی متفاوت است، برخی از ارائه آموزش ها و امکانات در تاریخ همتراز با مدارس بین المللی شناخته شده.

‏ برتر برنامه های کارشناسی حقوق را حقوق میان رشته ای در ترکیه 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

2نتایج درحقوق میان رشته ای, بوقلمون

Antalya Bilim University

... [+]

‏ برتر برنامه های کارشناسی حقوق را حقوق میان رشته ای در ترکیه 2019‏. [-]
بوقلمون Antalya
Yasar University

فلسفه اصلی دانشکده این است که یک شخصیت از یک انجمن داشته باشیم که دانش آموزان علاوه بر دانش حرفه ای پایه، یک روش قانونی علمی برای پیروی و ... [+]

تحصیل در ترکیه

فلسفه اصلی دانشکده این است که شخصیت یک انجمن را داشته باشیم که دانش آموزان علاوه بر دانش حرفه ای پایه، یک روش قانونی علمی برای پیروی و مشارکت در توسعه دائم جهان در برابر چالش جهانی شدن خواهند بود. دانشکده از این واقعیت آگاه است و برنامه تحصیلات تکمیلی به گونه ای شکل گرفته است که دانش آموزان باید فرصت کسب و توسعه توانایی برای تعیین، جستجو و دستیابی به اطلاعات مناسب آنها را داشته باشند.... [-]

بوقلمون Izmir
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی