Filter
کارشناسی حقوق
عربستان سعودی نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ ببینید کارشناسی های حقوق را حقوق میان رشته ای در عربستان سعودی 2019‏

بیشتر دوره های کارشناسی حقوق (LLB) سه الی چهار سال به طول می انجامند. برخی از مدارس عالی برنامه هایی دارند که با توجه به علاقمندی;rsquo& دانشجویان به یک حوزه خاص از حقوق طرح ریزی گردیده اند، مانند حقوق اروپا و دانشجویان پیش از اشتغال در این حوزه به مطالعه آن می پردازند.

قانون بین رشته ای حوزه مطالعات حقوقی است که قانون و دیگر موضوعات را همراه با هدف درک متقابل چند گانه ترکیب می کند. دانش آموزان ممکن است تصمیم بگیرند که بر روی هر کدام از ترکیب های موضوعی، مانند روانشناسی و قانون برای یک دوره حقوق قانونی، تمرکز کنند.

عربستان سعودی، رسما به عنوان پادشاهی عربستان سعودی شناخته شده است، بزرگترین کشور عربی در غرب آسیا از نظر مساحت و دومین در جهان عرب است. عربستان سعودی است که توسط شرکت هواپیمایی ملی هواپیمایی عربستان سعودی خدمت کرده است، اغلب به نام عربی آن عربستان نامیده می شود.

‏ بیشترین مرور بر برنامه های کارشناسی حقوق را حقوق میان رشته ای در عربستان سعودی 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درحقوق میان رشته ای, عربستان سعودی

Al Yamamah University

تحت دانشکده مدیریت کسب و کار، گروه دانشگاه AL YAMAMAH از قانون ارائه می دهد برنامه درجه LLB، منجر به مدرک حقوق مقدماتی برای اهداف علمی و حرفه ای. ... [+]

تحت دانشکده مدیریت کسب و کار، گروه دانشگاه AL YAMAMAH از قانون ارائه می دهد برنامه درجه LLB، منجر به مدرک حقوق مقدماتی برای اهداف علمی و حرفه ای. این برنامه طراحی شده است به اطمینان حاصل شود که فارغ التحصیلان هر دو دست آوردن دانش و مهارت های مورد نیاز برای اعمال قانون در عمل قانونی است. این مجهز به دانش آموزان با قابلیت های اساسی و حرفه ای و مقدمه ای برای محیط کار قانونی است. پس از اتمام آنها از این دوره آموزشی هسته مشترک، دانش آموزان انتخاب کنید به دنبال یکی از دو تخصص اصلی:... [-]

عربستان سعودی Riyadh
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
8 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی