Filter
کارشناسی حقوق
قبرس Paphos نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ 2019‏ سیدنی ، قبرس درجه های LLB جستجو کنید حقوق میان رشته ای

با شرکت در برنامه کارشناسی حقوق (LLB)، اصول حقوق را خواهید آموخت و درک خوبی از تفکر استرتژیک، تحلیلی و انتقادی که لازمه این حرفه است، خواهید یافت. این درجه تحصیلی به همراه مجوز رسمی خاص آن به شما امکان می دهد تا در سطح بین الملل به این حرفه اشتغال ورزید.

قانون بین رشته ای مطالعه چندین موضوع است که مربوط به قانون است. محققانی که این مسیر را انتخاب می کنند، اغلب ترکیبی از مباحث به ظاهر غیر مرتبط، مانند مالی و قانون، برای ورود به بخش نیروی کار متخصص در مالیات مطالعه می کنند.

قبرس دارای آموزش عالی یارانه و دانش آموزان پسند. این سه عمومی و چهار دانشگاه های خصوصی. دانشگاه های دولتی دانشگاه ها دانشگاه قبرس، دانشگاه آزاد قبرس و دانشگاه قبرس از فناوری. این کشور دارای جامعه بین المللی از این رو مانع زبان ممکن است یک چالش به دانش آموزان نیست.

‏ حقوق میان رشته ای ، با مدارس عالی به طور مستقیم تماس بگیرید LLBs 2019‏ سیدنی قبرس

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درحقوق میان رشته ای, Paphos

درجه های تحصیلی
محل
قبرس
Paphos
نوع تحصیل
سرعت
Neapolis University Pafos

کارشناسی پیشگامان قانون با نوآوری های مفید، ارائه مطالعات جامع حقوقی در قانون قبرس و یونان در ارتباط مداوم با قضایی و تمرین وکلا. ... [+]

کارشناسی پیشگامان قانون با نوآوری های مفید، ارائه مطالعات جامع حقوقی در قانون قبرس و یونان در ارتباط مداوم با قضایی و تمرین وکلا.

کارشناسی قانون (LLB) از دانشکده حقوق دانشگاه نیاپولیس در قبرس فراهم می کند آموزش لازم و آموزش عملی به دانش آموزان به طوری که آنها می توانید یک حرفه ای در رشته های حرفه ای حقوقی (وکلا، قضات، اسناد رسمی، مشاوره حقوقی و غیره) است. کارشناسی قانون است در راه ساخت یافته به ارائه فارغ التحصیلان ما با مهارت های لازم برای یک کار موفق در سازمان های عمومی و بین المللی. آموزش در گروه های کوچک توسط اساتید دانشگاه و حقوقدانان ارائه شده در عمل و علم حقوق مشخص شده است.... [-]

قبرس Paphos Cyprus Online
September 2019
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی