HOGHOOGHTAHSILAT.COM

‏ بیابید کارشناسی های حقوق آموزش از راه دور را مطالعات حقوق جزا 2019/2020‏

کارشناسی های حقوق، LLB، نشان می دهند که فرد درک کاملی از مفاهیم حقوق دارد و می تواند در این حوزه فعالیت نماید. آنچه یک نفر فارغ التحصیل این رشته به آن نیاز دارد یک مجوز رسمی است تا بتواند به حرفه ای در این حوزه اشتغال ورزد.  

حتی اگر شرکت در کلاس آموزش از راه دور من آنلاین، چندین دانشگاه نگه شروع در چندین محل. شما حتی می تواند قطع مصرف کلاس برای هفته ها در طول سال بدون خروج و بدون پرتاب وام های دانشجویی خود را به بازپرداخت. این یک استدلال قوی بسیاری از مردم در هنگام ثبت نام در کلاس های آموزش از راه دور نگاه است.

‏ آموزش از راه دور 2019/2020‏ LL.Bs با دانشگاه ها تماس بگیرید ، مطالعات حقوق جزا

2نتایج درمطالعات حقوق جزا, آموزش از راه دور Filter

LLB (Hons) قانون با جرم شناسی

University of Essex Online
آنلاین پاره وقت 48 ماهها زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK آنلاین

دانش و قابلیت های استخدامی خود را با دستیابی به درجه تحصیلی حقوقی بهبود بخشیده و در عین حال توسعه دانش از رفتار جنایی و ریشه های آن. در این برنامه ترکیبی، شما می توانید پایه محکمی در هر دو اصول قانونی و جرم شناختی از جمله توانایی های خاص موضوع، مهارت های فکری، مهارت های حرفه ای حرفه ای و مهارت های قابل انتقال عمومی به دست آورید.

قانون LLB (Hons) آنلاین با جرم شناسی

University of Law Online
آنلاین تمام وقت پاره وقت 3 - 6 سال ها سپتامبر 2020 بریتانیا UK آنلاین + {تعداد} بیشتر

قانون ما با جرم شناسی مدرک تحصیلی واجد شرایط حقوق است. این دوره به مباحث اصلی حقوقی و جنبه های مختلف جنایت ، از جمله جرم ، عدالت کیفری و رفتار مجرمانه می پردازد. ماژول های این قانون عمدتاً توسط وکلای حرفه ای ارائه می شود.