LLM، دیپلم کارشناسی ارشد یا گواهینامه تحصیلات تکمیلی در زمینه فناوری، رسانه و ارتباطات از طریق آموزش از راه دور (دانشگاه Queen Mary London)

عمومی

شرح برنامه

کسب مدرک تحصیلی از دانشکده حقوق 3 ساله در انگلستان توسط راهنمای دانشگاه گاردین در سال 2018 رتبه بندی شده است

بررسی دوره

  • انجام یک راه حل انعطاف پذیر، مطالعه جایگزین برای برنامه های سنتی در برنامه های دانشگاه، مناسب برای کار حرفه ای در مناطق ذکر شده در زیر و مطالعه 100٪ آنلاین .
  • بهبود چشم انداز حرفه خود را با به دست آوردن سطح بالاتری از صلاحیت بدون به خطر انداختن تعهدات کاری خود و به دست آوردن مهارت های حرفه ای و تجربه عملی است که کسب و کار به دنبال امروز.
  • مزایای آموزش که شامل تجربه صنعت می شود و از طریق تحقیقات پیشرو در دنیا مطلع می شود.
  • ماژول ها و پایان نامه را انتخاب کنید تا برنامه را دقیقا به نیازهای شما و نیازهای کسب و کارتان بسپارید و مطمئن شوید که بهترین فرصت ها را در پیشرفت حرفه ای خود داشته باشید.

با برنامه ای که در سطوح مختلف تحویل داده می شود، نیازها با یک دانشجوی کاملا متفاوت متفاوت است. رقابت بالا برای شغل به این معنی است که آموزش بیشتر و آموزش عالی می تواند یک مزیت واقعی باشد، آیا شما در بازار برای یک حرفه جدید هستید یا می خواهید در وضعیت فعلی خود پیشرفت کنید.

ساختار دوره

این برنامه یادگیری از راه دور منحصر به فرد بر پایهی نقاط قوت تدریس و شناختن شهرت تحقیقاتی CCLS در زمینه حقوق دیجیتال IP، قانون رسانه، قانون مخابرات و قانون فناوری اطلاعات متکی است.

با مطالعه در مورد LLM، دیپلم یا گواهینامه تحصیلات تکمیلی شما می توانید:

  • کسب مهارت در رژیم های قانونی که بر تامین و استفاده از فناوری رایانه و ارتباطات حاکم است.
  • بررسی مسائل پیچیده مربوط به حقوق و سیاست های ملی و بین المللی مربوط به فن آوری کامپیوتر و ارتباطات.
  • تجزیه و تحلیل چگونگی استفاده از فن آوری های کامپیوتری و ارتباطات در استفاده از اصول قانونی سنتی.

برنامه برای فارغ التحصیلان غیر قانونی

ما یک Pathway برای فارغ التحصیلان غیر قانونی برای شرکت در قانون فناوری، رسانه و مخابرات ما ایجاد کرده ایم.

این فارغ التحصیلان دوره های قبل از جلسه سیستم های حقوقی، مهارت های تحقیقاتی و نوشتن قانون فناوری اطلاعات (دوره های ژانویه تا می 2020 را بررسی خواهند کرد) (ژانویه 2020 تنها در مورد مصرف) تکمیل خواهد شد. پس از پیوستن به قانون موجود در زمینه فناوری، رسانه و مخابرات ماژول اجباری در اصول قانونی و مفاهیم در قانون کامپیوتر.

سپس اعتبارات اضافی از طریق ترکیبی از ماژول های سفارشی آموزش داده شده، پایان نامه ها (10،000 یا 20،000 کلمه) و نمایش های سمینار بدست می آید.

هدف این است که فارغ التحصیلان غیر قانون را با پایه و اساس در نوشتن حقوقی، مهارت های تحقیقاتی و سیستم های حقوقی بکار ببرند و آنها را قادر به دسترسی و درک منابع قانونی و اعمال تمامی این دانش به برنامه قانون کامپیوتر و ارتباطات قرار دهند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

We are born out of Informa’s rich history in enhancing individuals and businesses with knowledge. Our learning solutions equip professionals with the capabilities and network they need to progress and ... اطلاعات بیشتر

We are born out of Informa’s rich history in enhancing individuals and businesses with knowledge. Our learning solutions equip professionals with the capabilities and network they need to progress and drive performance. اطلاعات محدود