LLM آنلاین در قانون انرژی و محیط زیست

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

LLM آنلاین انرژی و قانون محیط زیست

این که آیا شما با مسئولیت روزافزون در مورد انرژی یا قانون محیط زیست ، یا یک وکیل دارای صلاحیت LLB که برای سرمایه گذاری بعدی شما آماده است ، نقش داشته باشید ، دانشگاه LLM آنلاین دانشگاه بیرمنگام در زمینه انرژی و قانون محیط زیست چارچوب قانونی را برای تحقق تعداد فزاینده ای از مشاغل فراهم می کند.

این LLM 100٪ آنلاین که توسط یک دانشگاه جهانی برتر ارائه شده است ، چارچوب فکری را برای درک پاسخ های حقوقی در یک رویکرد فراملی ، چند قضایی فراهم می کند. با پوشش سطوح مختلف مالکیت انرژی و حفاظت از محیط زیست ، شما دانش و تخصص حقوقی را برای پیگیری مشاغل در هر دو بخش انرژی و محیط زیست کسب خواهید کرد و به چالش های محلی و جهانی پاسخ می دهید ، در هر نقطه از جهان.

"آموختن در محیطی تحریک آمیز و مثبت از طرف متخصصان برجسته جهان در زمینه آنها دلیل مهمی برای انتخاب دانشگاه بیرمنگام برای مدرک تحصیلات تکمیلی من بود."

ماریا Pilavki - LLM حقوق جزا و عدالت کیفری

این LLM 100٪ آنلاین که توسط یک مدرس مجرب و باتجربه آموزش داده شده است ، تمام سخت افزارهای دانشگاهی و شخصیت جهانی را که از دانشگاه گروه راسل انتظار دارید ، با انعطاف پذیری برای تحصیل در هنگام مناسب بودن ، از هر نقطه دنیا ارائه می دهد. .

اطلاعات بیشتر

مقابله با بزرگترین چالش های جهان

دانشکده حقوق دانشگاه مشهور به دلیل تحصیلات حقوقی و اعتبارنامه های پژوهشی ، مدرسانی را در خط مقدم مقررات زیست محیطی دولت در اختیار دارد. تحت راهنمایی متخصص آنها ، LLM آنلاین انرژی و محیط زیست ، یک کیفیت تحلیلی ، محور تحقیق را به دست می آورد و محتوا را با جدیدترین تئوری ها و شیوه ها غنی می کند.

این برنامه با پوشش مباحث از جمله حفاظت از محیط زیست و تولید انرژی و موضوعات قانونی از قوانین مربوط به نفت و گاز گرفته تا انرژی تجدید پذیر و تغییرات آب و هوایی ، این برنامه 2.5 سال به طول می انجامد و به شش ماژول با محوریت شغلی (هر یک 20 اعتبار) و یک پایان نامه تقسیم می شود. . هر دو انرژی و مسائل زیست محیطی را به صورت عمیق کشف کنید ، در حالی که هنوز وقت زیادی برای تأمل و به کارگیری یادگیری خود دارید.

اطلاعات بیشتر

ماژول هسته:

  • تنظیم محیط زیست و انرژی
  • قانون مربوط به انرژی هسته ای
  • ارزیابی و تأمین اعتبار پروژه های انرژی
  • قانون نفت و گاز
  • حفاظت از محیط زیست و کنترل آلودگی
  • قانون انرژی های تجدید پذیر و قانون تغییر آب و هوا

حقایق کلیدی

LLM آنلاین دانشگاه بیرمنگام در زمینه انرژی و حقوق محیط زیست بطور خاص برای وكلايی دارای مجوز LLB یا كسانی كه از قبل در این بخش كار می كنند طراحی شده است و به دنبال تثبیت دانش خود در محیطی جهانی هستند.

سه بار در سال وجود دارد. دانشجویان می توانند در ماه مارس ، ژوئن یا اکتبر به برنامه بپیوندند.

اطلاعات بیشتر

مقررات پذیرش

برای پذیرش در این برنامه ، متقاضیان باید:

  • حداقل یک درجه کلاس درجه دوم یا معادل غیر انگلستان در قانون یا درجه درجه دوم فوق العاده یا معادل غیر انگلستان در یک درجه متفقین با تجربه کاری مرتبط در این بخش.
  • دو منبع
  • بیانیه ای از هدف.

برای دانشجویان بین المللی الزامات استاندارد زبان انگلیسی اعمال می شود. شما باید IELTS 7.0 با حداقل 5.5 در هر باند داشته باشید.

هزینه ها و بودجه

برای اطلاعات دقیق قیمت گذاری و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روش های پرداخت در دسترس، لطفا اطلاعات را درخواست کنید و یک عضو تیم پذیرش در تماس با شما خواهد بود تا در مورد درخواست شما بحث کند.

اطلاعات بیشتر

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University of Birmingham’s flexible online learning courses connect you with international faculty and peers, so you gain crucial career skills and an informed global perspective. As a member of t ... اطلاعات بیشتر

The University of Birmingham’s flexible online learning courses connect you with international faculty and peers, so you gain crucial career skills and an informed global perspective. As a member of the Russell Group, the University Birmingham also surrounds students with the top scholarly research and professional links in both the business and private sectors... اطلاعات محدود