LLM اجرایی

عمومی

شرح برنامه

قبل از یادگیری نحوه استفاده از آن به یک زمینه کسب و کار، موارد زیر را بررسی کنید. شرکتکنندگان با تخصص دو موسسه بین المللی پیشرو (دانشکده حقوق و IE Law School شمال غربی پریتزکر و دانشکده حقوق بین الملل شمال غربی) دیدگاه جامعی در مورد قانون تجارت دارند.

مدیر اجرایی LL.M. برنامه تحصیلی مشترک بر دانش دو دانشکده بین المللی حقوق بین الملل متشکل است: دانشکده حقوق و IE Law School شمال غربی پریتزکر. این LL.M. نگاهی عمیق به قوانین مشترک آنگلو-آمریكا می زند و برنامه های بین المللی آن را پوشش می دهد و مهارت های مدیریت اساسی مربوط به قانون تجارت را شامل می شود.

مدیر اجرایی LL.M. برنامه مطالعه طراحی شده است برای به چالش کشیدن حرفه ای در حال حاضر ثابت شده به مهارت خود را به سطح بعدی. در برنامه، شما تعدادی از زمینه های کلیدی را کشف خواهید کرد که درک کلی شما از پیشرفت های حقوقی در حال حاضر و مهارت های بخش خاصی را به همراه خواهد داشت و همچنین یک بررسی عمیق از شیوه های کسب و کار شما مشتریان است.

آمار سریع

 • فرمت: دوره های فشرده در پردیس جلسات آنلاین
 • مصرف: سپتامبر
 • پردیس: آنلاین مادرید شیکاگو
 • زبان انگلیسی
 • طول: 9 ماه
 • دوره پذیرش: روند پذیرش رولینگ

مدیر اجرایی LL.M. برای ... متخصصان با تجربه با زمینه قانونی قوی در یک سیستم غیر قانونی ایالات متحده است. این برنامه طیف گسترده ای از افراد بسیار واجد شرایط را با دیدگاه های متنوع و دیدگاه های جهانی به ارمغان می آورد.

به دنبال ... گسترش شبکه خود را در میان گروهی از دست اندرکاران همفکر. شرکت کنندگان باید به منظور پیشبرد در بخش خود، آماده باشند تا سیستم حقوقی انگلی-آمریکایی و کاربرد فراملی خود را بررسی کنند.

برای تبدیل شدن ... آیا پیشرفت در نقش فعلی شما و یا گرفتن یک چالش جدید، فرصت های شغلی زیادی وجود دارد، از جمله:

 • قانونی
 • وکیل داخلی
 • مشاور حقوقی
 • مدیر ارشد اجرایی توسعه کسب و کار
 • رئیس استراتژی شرکت و پژوهش
 • مشاور قانونی
 • استراتژی جهانی m

گزینه های مسکونی در شیکاگو

دانش آموزانی که می توانند زمان بیشتری را از کار بیرون ببرند و بیشتر وقت را در یک محیط کلاس درس سنتی می خواهند، ممکن است بخواهند گزینه ی اقامت در شیکاگو را در نظر بگیرند. این گزینه ترکیبی از ترم اول برنامه اجرایی سنتی با کل ترم پاییز (ژانویه تا می) در محل اقامت در قانون Northwestern است. تحت این گزینه، شرکت کنندگان می توانند از میان انواع مختلفی از دوره های ارائه شده به دانشجویان مسکونی JD و LLM در قانون Northwestern انتخاب شوند.

یک برنامه زمان بندی منحصر به فرد

این LLM اجرایی منحصر به فرد برای شرکت کنندگان از سراسر جهان انعطاف پذیر است، بنابراین آنها می توانند با تعهدات حرفه ای و شخصی خود را در حالی که کسب مدرک لیسانس و مدرک MBA خود را ادامه دهند. این برنامه دوره های فشرده دانشگاهی را در شیکاگو و مادرید، تقریبا دو هفته طول می کشد، با استفاده از خط مشی های آنلاین، با استفاده از پلت فرم دوره های پیشرفته ما متناوب می شود.

دوره اول: تابستان در مادرید (2.5 هفته)

برنامه اجرایی LLM در ماه سپتامبر با معرفی کوتاهی از قانون مشترک آغاز می شود و سپس به سمت افرادی که به وکیل تجاری پایبند هستند، حق دارد.

دوره دوم: سقوط در مادرید (2 هفته)

شرکت کنندگان در پاییز به مادرید می روند تا مطالعات خود را در مورد زمینه های پیشرفته تر دیگری که علاقه مند به پزشک متخصص و دو بخش دیگر مدیریت و مدیریت تجاری است، ادامه دهند.

دوره سوم: بهار در شیکاگو (2.5 هفته)

این برنامه در شیکاگو به پایان می رسد، جایی که شرکت کنندگان در اواسط ماه مه به مراسم تقدیم مجلس برمی گردند.

شغل

برنامه اجرایی LLM، وکیل حرفه ای امروز را با ابزار لازم برای پیشرفت به سطح بعدی موفقیت حرفه ای فراهم می کند.

این برنامه فرصتی بی نظیر برای ایجاد ارتباطات تجاری و دوستی با دانش آموزان و فارغ التحصیلان حرفه ای مشابه خود را از سراسر جهان ارائه می دهد. دانشجویان تحصیلات تکمیلی LLM، بخشی از انجمن فارغ التحصیل موسسات IE و Northwestern را تشکیل می دهند. در طول برنامه، شرکت کنندگان با اعضای بالای اعضای هیات علمی ارتباط برقرار می کنند که اطلاعات مربوط به آخرین تحولات در زمینه های خود را ارائه می دهند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Explore a different way of understanding law that prepares you for the world, whatever it may be.

Explore a different way of understanding law that prepares you for the world, whatever it may be. اطلاعات محدود
مادرید , سوگویا + 1 بیشتر کمتر