LLM - استاد بین المللی حقوق بشر و حقوق بشردوستانه

عمومی

شرح برنامه

این برنامه فوق لیسانس مطالعات پیشرفته از حمایت بین المللی از حقوق اساسی بشر را فراهم می کند. برنامه درسی ادغام محافظت از حقوق بشر به طور کلی در زمان صلح و جنگ با حمایت ویژه از حقوق اساسی در شرایط درگیری های مسلحانه (تحت قوانین بین المللی بشردوستانه). چنین رویکردی به ویژه مهم است به عنوان مرز بین جنگ و صلح به طور فزاینده تاری شود.

چنین تاری از مرز نتیجه از بسیاری از شرایط مختلف از جمله: ظهور تروریسم، تنوع در علت و ماهیت و دامنه گسترده ای از واکنش های ممکن است به آن است؛ مرز بین اغلب نامشخص شرایط جنگ داخلی، تجاوز خارجی، عمل چریکی و پلیس حتی داخلی؛ تکیه بر هر دو رسمی (شورای امنیت تحریم) و غیر رسمی (گاهی اوقات دعوت) نیروهای حافظ صلح در طیف گسترده ای از شرایط جنگ است. سردرگمی در رسم یک خط روشن حتی ممکن است از مداخله نظامی بشردوستانه به نام دفاع از حقوق بشر خود را پدیدار شود. پاسخ به اشکال مختلف از ناآرامی های داخلی و یا حالات اضطراری (چه منشأ سیاسی و یا طبیعی) از جمله (که اغلب خود را با ادعای نقض حقوق بشر را برانگیخت)، برای مثال، ایجاد یک حکومت نظامی، و یا صرفا اتکا به داخلی یا حتی نیروهای نظامی خارجی برای اعمال کنترل و یا ارائه کمک گسترش می یابد، طیف وسیعی از شرایط که دشوار است به طبقه بندی. فراتر از این، سرویس های اطلاعاتی ملی ممکن است عملیات انجام (چه در خانه یا در خارج از کشور) با (شبه) نظامی اما که به طور رسمی، در چارچوب مقررات حقوق بشردوستانه استناد نماید. تکیه بر نیروهای مزدور و دیگر اشکال برون سپاری نظامی در زمینه های متنوع از تجاوز به این لیست گسترش می یابد، و حتی بیشتر.

همه این مثال نشان می دهد که تلاش سفت و سخت و جزمی به شناسایی موقعیت که در آن حقوق بشردوستانه بین المللی می کند و یا صدق نمی کند و در نتیجه چگونه آن را با رژیم طور کلی قابل اعمال محافظت از حقوق بشر در ارتباط است حداقل مشکل و حتی ممکن است معکوس داشته باشد. بنابراین این برنامه از مطالعه پذیرای طیف گسترده ای از پاسخ های قوانین بین المللی به چالش های حقوق بشر و از اقدامات و سیستم برای حفاظت از فرد در موقعیت های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، جغرافیایی و نظامی متنوع ترین.

دانشکده تدریس برای رشته متشکل از معلمان مجرب حقوق بشر و کارشناسان از کشورهای مختلف و سنت های دانشگاهی متنوع است.

دانش آموزان از کارشناسی ارشد حقوق بین المللی حقوق بشر و برنامه بین المللی حقوق بشر دوستانه (LLM) هستند بر اساس یک رقابت توجه به نمرات خود را در دوره های قبلی، تجربه عملی خود و انگیزه خود را برای ثبت نام در این برنامه انتخاب شده است. زبان آموزش زبان انگلیسی است.

این مدرک پیشرفته فراهم می کند به طور مناسب برای یک حرفه ای در بین المللی حقوق بشر، چه در سازمان های بین المللی در سطح جهانی و منطقه ای، نهادهای دولتی ملی یا سازمان های غیر دولتی (NGO).

البته استاد شامل یک بخش قابل توجهی عملی با هدف ارائه یک پل بین مطالعه علمی از حقوق بشر و فعالیت های حرفه ای بعد، نتیجه اجازه می دهد انتخاب شغلی انعطاف پذیر و گسترده ای است. گسترش بین المللی و تجربه کارکنان آموزش و اطلاعات تماس خود را به بسیاری از موسسات بین المللی ارائه یک پایگاه امن برای کارآموزی حقوق بشر و حرفه ای فرصت های متنوع.

هدف از برنامه

برنامه مستر فارغ التحصیلان برای گرفتن فرصت های شغلی در سیاست گذاری، خدمات بین المللی، عمومی و دولتی، حقوقی دولتی و خصوصی، کار را برای سازمان های غیر دولتی، و آموزش های علمی و پژوهشی آماده می شود.

ویژگی خاص این برنامه نهفته است در ادغام آن از حفاظت از حقوق بشر به طور کلی با حمایت از حقوق در شرایط متنوع از درگیری های مسلحانه. بنابراین بسیاری از جنبه های برنامه به طور خاص به ارائه درک و بینش کلی نسبت به ارتباط بین سنت قانون بین المللی حقوق بشر و حقوق بشردوستانه بین المللی است. همچنین، این برنامه با هدف نه تنها به ارائه درک نظری جامد از مسائل، اصول، سازه، قانون اساسی و نهادهای مرتبط با این موضوع و همچنین برای کمک به دانشجویان در کسب مهارت های عملی قابل اعتماد در استفاده از دانش نظری خود را.

اهمیت ویژه ای در توسعه و ارتقاء زیر قرار می گیرد:

 • دانش جامع از سیستم در برابر فرد پوشا هر دو قانون بین المللی صلح و قوانین بین المللی جنگ های مسلحانه، از جمله مبانی فلسفی، سیاسی و تاریخی آن نظام.
 • در دانش عمیق از نظر قانونی الزام آور بین المللی و حقوق تضمین و حفاظت و تحقق آنها را در رژیم های مختلف حقوقی درمانی؛
 • مهارت های عملی در استفاده از استانداردهای بین المللی حفاظت در شرایط خاص، به ویژه در رسیدگی بین المللی دادگاه و دیگر روش های نهادی، بررسی واقعیت ها، و یا حل تعارض؛
 • مهارت ها و روش در انجام تحقیقات علمی و پژوهشی از جمله تهیه گزارش؛
 • ارتباطات بین فرهنگی و انتقال دانش، به ویژه در رابطه با (اما نه محدود به) کشورهای مرکزی، شرقی و جنوب شرقی اروپا.

نمای کلی:

 • 1.5 سال (3 ترم) برنامه LLM انگلیسی زبان
 • پوشش یکپارچه بین المللی حقوق بشر و حقوق بشردوستانه ارائه در درک عمیق از محافظ به عنوان اساس حکومت دموکراتیک، با ثبات و فقط در زمان صلح و در درگیری های مسلحانه
 • پاسخ به تحولات مهم در سیاست بین المللی، امنیت، تروریسم، درگیری های مسلحانه و حفظ صلح
 • یک برنامه آموزشی جامع توجه می دهد به توانایی های علمی از جمله تحقیق و گزارش دهی و به مهارت های عملی به ویژه از طریق کارآموزی در سازمان های بین المللی و ملی
 • دانشکده آموزش های بین المللی حقوق بشر و حقوق بشر دوستانه کارشناسان
 • مطالعه گروه کوچک در بدن دانش آموز بین المللی گوناگون
 • آماده برای طیف بزرگی از مشاغل ملی و بین المللی
 • آموزش از راه دور با 8 هفته از سخنرانی / سمینارها (یادگیری حضور) در فرانکفورت (اودر) در ترم اول و دوم
 • پذیرش باز به فارغ التحصیلان در قانون یا معادل آن
 • بورس های تحصیلی ممکن است در دسترس از DAAD شود
 • تحصیل در یک دانشگاه آلمانی واقع در فرانکفورت (اودر) در مرکز اروپا در مرز آلمان-لهستانی، در نزدیکی برلین، پایتخت آلمان
 • دیپلم و گواهی صلاحیت برای دوره های کوتاه تر از مطالعه درسی در دسترس هستند.

کمک هزینه تحصیلی و کمک های مالی

بورس های تحصیلی، حق الزحمه و یا اشکال دیگر کمک های مالی ممکن است در دسترس از منابع خارجی باشد. متقاضیان نیاز مالی بنابراین بسیار به شدت توصیه به تلاش و سوالات (به خصوص با نهادهای مربوطه دولتی، سازمان های غیر دولتی، بنیادها و موسسات بزرگ خصوصی در کشور خود) خود را دارند. Viadrina مایل به کمک متقاضیان برای به دست آوردن حمایت مالی از منابع خارجی که در آن قادر به انجام این کار است، یا با ارائه پیشنهاد و یا از طریق نامه ای از حمایت از تایید ورود به برنامه است.

VIADRINALLM101
آخرین به روز رسانی فوریه 2017

درباره این دانشگاه

The Viadrina is situated at the heart of Europe – internationality is its trademark. Its students and instructors hail from over 80 countries. It should come as no surprise that students have the oppo ... اطلاعات بیشتر

The Viadrina is situated at the heart of Europe – internationality is its trademark. Its students and instructors hail from over 80 countries. It should come as no surprise that students have the opportunity to take foreign language courses at the university’s language center and study or complete internships abroad. اطلاعات محدود
فرانکفورت an der Oder