LLM امور دریایی و حمل و نقل

عمومی

شرح برنامه

آیا شما آماده مطالعه جنبه های قانونی حمل و نقل و حمل و نقل کالا هستید؟ برنامه جامع منحصر به فرد و جامع "حقوق دریایی و حمل و نقل" شما را با دانش کامل و عمیق در مورد دنیای پویا در امور دریایی و حمل و نقل به ارمغان می آورد. دانشگاه اراسموس در روتردام قرار دارد: روتردام، بزرگترین بندر اروپا و یکی است از بزرگترین مراکز لجستیک و صنعتی جهان است. تحصیل در مدرسه حقوق اراسموس به این معناست که مطالعه کردن کجا عمل است!

چه جنبه ای این برنامه را پوشش می دهد؟

به عنوان یک دانش آموز، مهارت های تحقیق، نوشتن و ارائه برای موفقیت حرفه ای را به عنوان یک متخصص قانونی یا مشاور داخلی در دنیای تجارت دریایی یا حمل و نقل ضروری می دانید. با تمرکز بر تحولات جاری و مشکلات عملی از منظر حقوق تطبیقی، شما چشم انداز بین المللی در مورد جنبه های قانونی بسیاری از حمل و نقل و حمل و نقل کالا را توسعه خواهید داد. این برنامه در بندر روتردام برگزار می شود و این برنامه حرفه ای های حقوقی را آموزش می دهد که آمادگی خود را برای پاسخگویی به چالش های بسیاری که در این زمینه ایجاد می شود، آموزش می دهد. برنامه تحصیلی به چهار بلوک از نه هفته تقسیم می شود. در اولین بلوک، مقدمه ای کلی در مورد موضوع دریافت خواهید کرد. آنها یاد می گیرند چگونه تحقیقات مستقل حقوقی و نحوه ارائه یافته های خود را از طریق ارائه و مقالات در طول 15 دوره ECTS حقوقی و مهارت های نوشتن یاد بگیرند. اتمام موفقیت آمیز این دوره پیش شرطی برای پذیرش در پایان نامه استاد است.

بلوک دوم از سه دوره تشکیل شده است: حمل و نقل کالا ، قانون کشتی و (عمومی) دریا. بلوک سوم شما 10 منشور دوره ECTS- احزاب و لوایح بارگیری و دریانوردی (5 ECTS) را دنبال خواهید کرد. آخرین بخش شامل یک پایان نامه کارشناسی ارشد (10 ECTS) و البته قانون بیمه دریایی است.

مهارت های عملی

این برنامه در بندر روتردام برگزار می شود و این برنامه حرفه ای های حقوقی را آموزش می دهد که در قانون دریانوردی و حمل و نقل بسیار خوب است. با توجه به موقعیت آن در بزرگترین بندر اروپا، این برنامه قادر به ارائه فرصت های زیادی برای رفتن به سایت و بازدید از حمل و نقل و کسب و کار های بندر برای دیدن چگونگی کار در عمل است.

چرا این برنامه را انتخاب می کنید؟

  • LL.M. برنامه حمل و نقل دریایی و حمل و نقل شما فرصت منحصر به فرد برای به دست آوردن دانش حقوقی، مهارت ها و تجربه عملی مورد نیاز برای حرفه ای در قانون حمل و نقل دریایی و حمل و نقل.
  • شما توسط کارکنان آموزش عالی آموزش دیده اید. آنها هر دو زمینه تحصیلی جامع را به عنوان یک تجربه عظیم از عمل قانونی و صنعت دریایی و حمل و نقل دارند.
  • محل تحصیل شما یک سنگ پرتاب دور از بزرگترین بخش اروپا است. شما از شرکت ها دیدن خواهید کرد تا ببینید که چطور کارها در عمل انجام می شود.
  • فارغ التحصیلان ما دیدگاه های شغلی عالی دارند!

چرا دانشکده حقوق اراسموس؟

دانشکده حقوق Erasmus آموزش و پرورش با کیفیت بالا را در یک محیط یادگیری بین المللی ارائه می دهد. دانشکده حقوق ما رویکردی بین رشته ای دارد که تفکر حقوقی ، اقتصادی ، اجتماعی و سیاسی را در هم می آمیزد.

علاوه بر این دانشکده حقوق اراسموس در روتردام واقع شده است . روتردام با بزرگترین بندر در اروپا یکی از مهمترین محرکهای اقتصاد هلند است. به عنوان یک نتیجه ، امروز روتردام یک شهر پر جنب و جوش کیهانی و چند فرهنگی است که دارای بیش از 160 ملیت و میزبان شرکت های چند ملیتی و محلی مانند یونیلور و شل است.

اطلاعات بیشتر؟

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این برنامه داشته باشید اینجا کلیک کنید !

5431

آخرین به روز رسانی آوریل 2020

درباره این دانشگاه

Erasmus School of Law is one of the schools of Erasmus University Rotterdam: a world-class university ranked 71th in the Times Higher Education World Universities Ranking. Our LLM programmes combine a ... اطلاعات بیشتر

Erasmus School of Law is one of the schools of Erasmus University Rotterdam: a world-class university ranked 71th in the Times Higher Education World Universities Ranking. Our LLM programmes combine academic thinking with practical training. اطلاعات محدود