LLM حقوق بین الملل و حقوق بین الملل

عمومی

شرح برنامه

حقوق بشر در سیاست های معاصر و حکومت بین المللی متمرکز است. آنها تبدیل به یک زبان غالب مبارزه سیاسی شده اند، که در آن اقدامات دولت ها و سایر نهاد ها مورد قضاوت، توجیه و به چالش گرفته می شود.

این LLM فراهم می کند درک مفاهیم پیشرفته و عملی از چگونگی حقوق بین الملل حقوق بشر را ترویج و به نقض آنها پاسخ می دهد. این دوره حقوق بین الملل را در زمینه های فلسفی، تاریخی و اجتماعی وسیع تر خود قرار می دهد و دانشجویان را در مطالعه بین رشته ای از فرآیندهای حقوقی بین المللی طراحی می کند تا از تحقق آنها اطمینان حاصل کند. همچنین دانشجویان را تشویق می کند تا به انتقاد از محدودیت ها، ابهام ها و تناقض های جنبش بین المللی حقوق بشر انتقاد کنند.

چرا حقوق بین الملل و حقوق بشر در Kee را مطالعه کنید؟

دانشکده حقوق Keele دارای سابقه طولانی در زمینه تخصص آکادمیک در زمینه حقوق بین الملل و حقوق بشر است. این موضوعات در Keele توسط کارشناسان مشهور جهان مانند مایکل آکورست و پاتریک Thornberry آموزش داده شده است. در سال های اخیر، دانشکده حقوق Keele Law در زمینه حقوق بین الملل و حقوق بشر به شدت سرمایه گذاری کرده است. دانش آموزان توسط کارکنان مدرسه پویا با طیف وسیعی از تخصص و منافع تحقیق آموزش داده خواهند شد.

Kee یک پیشگام و رهبر در آموزش متقابل انضباطی است. دانش آموزان در LLM در حقوق بین الملل و حقوق بشر در مدرسه حقوق و مدرسه سیاست، روابط بین الملل و محیط زیست (SPIRE) مدول را دریافت خواهند کرد. دانش آموزان نیز فرصت مطالعه زبان های مدرن - از جمله زبان های کلیدی سازمان ملل متحد - را به عنوان بخشی از درجه خود، افزایش طیف وسیعی از مهارت های حرفه ای. Keele در حال حاضر دوره های عربی، ماندارین چینی، فرانسوی، آلمانی، ژاپنی، روسی و اسپانیایی را ارائه می دهد.

ساختار دوره

این برنامه را می توان در 12 ماه تمام وقت، و یا 24 ماه نیمه وقت کامل. همچنین یک فرصت برای انجام دوره به صورت مدولار وجود دارد، ماژول ها را در عرض 2 تا 5 سال گسترش می دهد و امکان حداکثر انعطاف پذیری را فراهم می آورد.

شرایط ورود دانشگاهی

شما باید در رشته حقوق یا رشته مرتبط با مدرک درجه اول یا درجه دوم (یا معادل خارجی آن) باشید. برنامه های کاربردی از متخصصان قانونی کنونی یا هر فرد دیگری که دارای تخصص حرفه ای و / یا تجربه حرفه ای هستند، خوش آمدید.

شرایط ورود به زبان انگلیسی برای دانشجویان بین المللی

متقاضیانی که انگلیسی زبان اول زبان نیستند باید مدرک تحصیلی را در زبان انگلیسی ارائه دهند. حداقل نمره برای ورود به LLM آیلتس آکادمی 6.5 (یا TOEFL 91) است. دانش آموزانی که یکی از مدارک تحصیلی زبان انگلیسی را دریافت کرده اند اما نمره لازم را به دست نیاورده اند ممکن است به این برنامه پذیرفته شوند، در صورتی که در دوره پیش زبان انگلیسی دوره تحصیلی خود را قبل از شروع تحصیلات خود تحصیل کنند.

Keele University در حال حاضر تست های Tofel iBT را که خارج از انگلستان انجام شده است، می پذیرد. تمام تست های Tofel iBT باید بیش از دو سال قبل از تاریخ شروع در Keele انجام شود و باید با ETS قابل تایید باشد. اگر تست خود را در انگلستان انجام دادید، برای دریافت اطلاعات بیشتر با تیم پذیرش تماس بگیرید.

شغل

LLM در حقوق بین الملل و حقوق انسانی دروازه ای برای طیف وسیعی از فرصت های اشتغال است. اینها عبارتند از شغلی در سازمان های غیر دولتی حقوق بشر، سازمان های خیریه، سازمان های بین المللی مانند سازمان ملل متحد، مراکز مشاوره ای، گروه های حمایت، دولت و دانشگاه ها. به طور فزاینده، بخش خصوصی نیز با توجه به توسعه سریع CSR (مسئولیت اجتماعی شرکت) و استانداردهای کسب و کار و حقوق بشر به دنبال حرفه ای هایی با پیشینه قوی در حقوق بشر است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction ... اطلاعات بیشتر

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction in the Guardian University League Table 2019, in addition to having been ranked No.1 in England for student satisfaction in the 2018 National Student Survey, of broad-based universities. We were also awarded Gold in the recent Teaching Excellence Framework. اطلاعات محدود