LLM حقوق بین الملل و کسب و کار

عمومی

شرح برنامه

در اقتصاد به طور فزاینده ای جهانی شدن، تقریبا تمام تجارت ها در سطح بین المللی کار می کنند. تجارت، سرمایه گذاری و مالی بر اساس مرزهای ملی است و توسط یک وب سایت پیچیده قوانین و مقررات فراملی اداره می شود. در نتیجه، تقاضا برای متخصصان با درک غنی از اینکه چگونه قانون و کسب و کار در سطح جهانی عمل می کنند، همچنان رشد می کند. این LLM در حقوق بین الملل و کسب و کار ارائه می دهد دانش آموزان با دوره های کارشناسی در حقوق و یا کسب و کار فرصت برای تحصیلات پیشرفته در هر دو رشته و آماده شدن برای چالش های مشاوره شرکت ها، دولت ها و دیگر موسسات در موضوعاتی مانند تنظیم تجارت بین المللی، سرمایه گذاران خارجی حقوق و دادرسی های بین المللی.

چرا حقوق بین الملل و کسب و کار در Keele را مطالعه کنید؟

دانشکده حقوق Keele دارای سابقه طولانی در زمینه تخصص آکادمیک در زمینه حقوق بین الملل است. حقوق بین الملل در Keele توسط متخصصین مشهور جهان مانند مایکل آکورست و پاتریک Thornberry آموزش داده شده است. در سال های اخیر، مدرسه حقوق Keele در زمینه حقوق بین الملل به شدت سرمایه گذاری کرده است. دانش آموزان توسط کارکنان مدرسه پویا با طیف وسیعی از تخصص و منافع تحقیق آموزش داده خواهند شد.

Keele همچنین پیشگام و رهبر در آموزش متقابل انضباطی است. دانش آموزان در LLM در حقوق بین الملل و کسب و کار خواهد مدول در مدرسه حقوقی و مدرسه کسب و کار. دانش آموزان نیز فرصت مطالعه زبان های مدرن را به عنوان بخشی از درجه خود، افزایش طیف وسیعی از مهارت های حرفه ای خود را دارند. Keele در حال حاضر دوره های عربی، ماندارین چینی، فرانسوی، آلمانی، ژاپنی، روسی و اسپانیایی را ارائه می دهد.

LLM شامل سفر آموزشی به ژنو می باشد که دانشجویان از موسسات بین المللی نظیر سازمان ملل، سازمان بین المللی کار و سازمان تجارت جهانی بازدید می کنند.

ساختار دوره

این برنامه را می توان در 12 ماه تمام وقت، و یا 24 ماه نیمه وقت کامل. همچنین یک فرصت برای انجام دوره به صورت مدولار وجود دارد، ماژول ها را در عرض 2 تا 5 سال گسترش می دهد و امکان حداکثر انعطاف پذیری را فراهم می آورد.

شرایط ورود دانشگاهی

شما باید در رشته حقوق یا رشته مرتبط با مدرک درجه اول یا درجه دوم (یا معادل خارجی آن) باشید. برنامه های کاربردی از متخصصان قانونی کنونی یا هر فرد دیگری که دارای تخصص حرفه ای و / یا تجربه حرفه ای هستند، خوش آمدید.

شرایط ورود به زبان انگلیسی برای دانشجویان بین المللی

متقاضیانی که انگلیسی زبان اول زبان نیستند باید مدرک تحصیلی را در زبان انگلیسی ارائه دهند. حداقل نمره برای ورود به LLM آیلتس آکادمی 6.5 (یا TOEFL 91) است. دانش آموزانی که یکی از مدارک تحصیلی زبان انگلیسی را دریافت کرده اند اما نمره لازم را به دست نیاورده اند ممکن است به این برنامه پذیرفته شوند، در صورتی که در دوره پیش زبان انگلیسی دوره تحصیلی خود را قبل از شروع تحصیلات خود تحصیل کنند.

Keele University در حال حاضر تست های Tofel iBT را که خارج از انگلستان انجام شده است، می پذیرد. تمام تست های Tofel iBT باید بیش از دو سال قبل از تاریخ شروع در Keele انجام شود و باید با ETS قابل تایید باشد. اگر تست خود را در انگلستان انجام دادید، برای دریافت اطلاعات بیشتر با تیم پذیرش تماس بگیرید.

شغل

LLM در حقوق بین الملل و کسب و کار دروازه به طیف وسیعی از فرصت های اشتغال است. اینها شامل مشاغل با شرکت های پیشرو بین المللی حقوق، مشاورین داخلی برای شرکت های بزرگ چند ملیتی، موقعیت های در موسسات بین المللی مانند بانک جهانی، کمیسیون اروپا یا سازمان تجارت جهانی، مشاغل مشاوره مدیریت، خدمات حقوقی دولتی یا دانشگاه ها هستند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction ... اطلاعات بیشتر

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction in the Guardian University League Table 2019, in addition to having been ranked No.1 in England for student satisfaction in the 2018 National Student Survey, of broad-based universities. We were also awarded Gold in the recent Teaching Excellence Framework. اطلاعات محدود