LLM حقوق محیط زیست

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

امروزه زمین امروز با چالش های عمده زیست محیطی مواجه است: تغییرات اقلیمی، از دست دادن تنوع زیستی و بیش از حد بهره برداری از منابع طبیعی. رسیدگی به این موارد مستلزم ابزار قانونی و سیاستی موثر بین المللی، ملی و محلی است. داندی دارای تخصص است که شما را قادر به توسعه مهارت ها و دانش های کلیدی برای پیگیری حرفه ای در این منطقه هیجان انگیز قانون و سیاست می کند.

دانشگاه داندی دارای یکی از بزرگترین گروه حقوقدانان مدیریت محیط زیست و منابع بر روی کارمندان خود در انگلستان است. کارمندان در بالاترین سطوح مشاوره داشته اند ، در طیف گسترده ای از حوزه های قانونی از جمله مقررات زیست محیطی ، انرژی ، توسعه پایدار ، برنامه ریزی کاربری اراضی ، حفاظت از طبیعت ، جنگلداری ، آب ، مدیریت قطب شمال و قانون به طور گسترده تمرین ، چاپ و آموزش داده اند. دریا.

علاوه بر اینکه توسط متخصصان برجسته آموزش داده می شود، برنامه داندی فارغ التحصیلان قانون و دیگران را در درک مفهومی از مسائل حقوقی اصلی مربوط به حفاظت از محیط زیست و به طور گسترده تر، توسعه پایدار می دهد. این با شناخت موضوع کافی است تا بتواند ارزیابی انتقادی تحقیق و عملکرد و فعلی در این زمینه را در اختیار داشته باشد. انتخاب ماژول ها و موضوع پایان نامه به دانشجویان اجازه می دهد تا بر مسائل محیط زیستی و پایداری که برای آنها اهمیت دارد، تمرکز کنند.

داندای دانشکده حقوق

دانشکده حقوق دانتی به عنوان یک مکان عالی برای تحصیل شناخته شده است. هر دو جدول لیگ های گاردین و تایمز 2017 Dundee را به عنوان دانشکده حقوقی بالا در اسکاتلند و در 10 مقام برتر انگلیس قرار دادند و بر اساس نتایج بسیار ویژه ای در نظرسنجی دانشجویان ملی که داوطلب بارها به عنوان اولین بار در اسکاتلند رتبه بندی کرده بودند، بود. در طول دو تحقیق ملی در مورد تحقیقات، داندی تنها موسسه در انگلیس است که تمام مقالات خود را به عنوان "عالی بین المللی" و یا "جهان برتر" شناخته شده است.

تعهد ما این است که با ارائه آموزش با کیفیت بالا و با تمرکز بر ارتباط عملی ، دانش آموزان را برای یک حرفه موفق ، در خانه یا خارج از کشور آماده کنیم. ما در شروع هر ترم یک برنامه استقرا را ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل شود که دانشجویان جدید درک لازم از سیستم های حقوقی انگلستان و اروپا و آنچه در مورد آنها در یک محیط مطالعه مورد نیاز است به دنبال توسعه یادگیری مستقل هستند.

ما در پی پیوستن دانش آموزان LLM به زندگی مدرسه با دعوت نامه ها به سخنرانی ها و سمینارهای مهمان است. ما همچنین یک سالن خواندن سالانه در یک خانه زیبا در کشور داریم که در آن شما توسط کارکنان برای کار بر روی مهارت های علمی و با دانشجویان دیگر شریک می شوید.

57388_josefin-brosche-hagsgard-18388.jpg

چگونه به شما آموخته می شود

در 6 مدرک تدریس شده شما از طریق آماده سازی و مشارکت در یک سمینار دو ساعته هفتگی یاد خواهید گرفت. همه از طریق بحث در مورد سمینار گروه کوچک آموزش داده می شود. شما برای پیشبرد سمینارها آماده خواندن خواهید بود و در طی این سمینارها در بحث با سخنرانان و همکاران خود شرکت خواهید کرد. این روش آموزش به شما کمک خواهد کرد که به توانایی شما در خواندن، درک و تجزیه و تحلیل مواد و ارائه ایده های خود در برابر همتایان خود اعتماد کنید.

چطور ارزیابی می شود

ماژولهای اصلی: ارزیابی مستمر و پایان آزمونهای ترم در ماه دسامبر و مارس / آوریل. پایان نامه اجباری: 15000 کلمه.

ما در پی پیوستن دانش آموزان LLM به زندگی مدرسه با دعوت نامه ها به سخنرانی ها و سمینارهای مهمان است. ما همچنین یک سالن خواندن سالانه در یک خانه زیبا در کشور داریم که در آن شما توسط کارکنان برای کار بر روی مهارت های علمی و با دانشجویان دیگر شریک می شوید.

چه چیزی را مطالعه خواهی کرد

این برنامه با هدف ارائه فارغ التحصیلان قانون و دیگران به درک مفهومی از مسائل اصلی قانونی مربوط به مقررات زیست محیطی و همچنین دانش موضوعی کافی برای تشویق ارزیابی انتقادی از تحقیقات و عملیات فعلی در این زمینه است. دانش آموزان می توانند از طیف وسیعی از ماژول های طراحی شده برای توسعه دانش و درک خود از مسائل مربوط به محیط زیست و قانون انتخاب شوند.

ماژول ها

نیمه اول (دانش آموزان باید سه بار)

 • مقررات محیطی (اجباری)

این ماژول یک مرور کلی از مفاهیم و مکانیزم های اصلی در تنظیم تاثیر انسان بر محیط را ارائه می دهد. موضوعات مورد بحث شامل رژیم های صدور مجوز مسئولیت؛ استراتژی های اجرایی و ابزار؛ ابزارهای اقتصادی؛ و یکپارچه سازی نگرانی های زیست محیطی در فرایندهای تصمیم گیری گسترده تر.

 • اصول پایداری

این یک مؤلفه بین رشته ای است که به بررسی مبانی، تفسیر و محبوبیت مفهوم توسعه پایدار و اصول آن می پردازد. این توسط کارشناسان از تمام بخش های دانشکده علوم اجتماعی، از جمله قانون، تدریس می شود.

 • قانون بین المللی نفت و سیاست
 • حقوق بین الملل منابع طبیعی و انرژی

این ماژول توسط متخصصان قانون انرژی در CEPMLP تدریس می شود. تأثیر قانون انرژی و سیاست در مورد مسائل زیست محیطی و به طور گسترده توسعه پایدار به ویژه در کشورهای وابسته به منابع مهم است

 • چارچوب مدیریت منابع آب

این مدرک توسط کارشناسان متخصص در امور آب در مرکز حقوق و سیاست آب یونسکو آموزش داده می شود. تامین آب، خدمات، کیفیت و توزیع عادلانه، ویژگی های کلیدی قانون زیست محیطی و توسعه پایدار است

نیمه دوم (دانش آموزان باید سه بار)

 • تبدیل برای پایداری

این یک مؤلفه بین رشته ای است که روش ها، ابزارهای مورد استفاده برای اجرای موثر و تحویل توسعه پایدار را مورد بررسی قرار می دهد. یک بار دیگر، توسط کارشناسان علوم اجتماعی گسترده تر، از جمله قانون، آموزش داده می شود.

 • حقوق بشر جهانی

این مدرک توسط متخصصین در دانشکده حقوق تدریس می شود. تاثیر حقوق بشر بر سلامت محیط زیست و توسعه پایدار.

 • قانون نفت و گاز ملی و تطبیقی
 • قانون محیط زیست و سیاست برای منابع طبیعی و انرژی
 • روابط بین الملل و انرژی و منابع طبیعی

این سه ماژول توسط متخصصان قانون انرژی در CEPMLP تدریس می شود. تأثیر استفاده ما از منابع طبیعی در مورد مسائل زیست محیطی و توسعه بیشتر توسعه پایدار به ویژه در کشورهای وابسته به منابع مهم است.

 • قانون بین المللی منابع آب
 • اداره و تنظیم خدمات آب
 • سیاست محیط زیست و تغییرات آب و هوایی

این مدولها توسط کارشناسان متخصص قانون آب در مرکز حقوق و سیاست آب یونسکو آموزش داده می شود. تامین آب، خدمات، کیفیت و توزیع عادلانه مسائل کلیدی در قانون بین المللی محیط زیست است.

چندین مدول مربوطه در دانشکده حقوق و مدرسه علوم انسانی موجود است (برای نمونه هایی که توسط سیاست و شهر و برنامه ریزی منطقه ای ارائه شده است). اگر دانشجویان مایل به انتخاب گزینه دیگری از موارد ذکر شده در بالا باشند، لطفا با پروفسور راس صحبت کنید.

فارغ التحصیلان برنامه قانون زیست محیطی در زمینه حقوق قانونی محیط زیست، دولت مرکزی، سازمان های محیط زیست، سازمان های غیردولتی و چندین نفر به تحقیقات دکترای و حرفه های دانشگاهی وارد شده اند.

مقررات ورود

متقاضیان باید در سال پیش بینی شده ورود ، دارای مدرک افتخاری در رشته حقوق باشند. به استثناء ، فارغ التحصیلان غیرقانونی با تجربه حقوقی مربوطه ممکن است در نظر گرفته شوند

الزامات زبان انگلیسی

IELTS به طور کلی 6.5

 • گوش دادن 6.0
 • خواندن 6.0
 • نوشتن 6.0
 • صحبت کردن برنامه های زبان 6.0English

ما در طول سال، برنامه های مقدماتی و بنیادی را ارائه می دهیم. اینها برای آماده سازی شما برای تحصیلات دانشگاهی در انگلستان طراحی شده اند، زمانی که هنوز نیاز به زبان برای ورود مستقیم به یک برنامه درجه بندی نشده را ندارید.

درباره داندی

فرهنگ خارق العاده ، مناظر زیبا و افراد مشهور دوستانه ، اسکاتلند شور و شوق و نوآوری در قلب خود دارد و اینها فقط برخی از دلایلی است که باعث می شود مکانی شگفت انگیز برای زندگی و مطالعه باشد.

داندی در ساحل رودخانه تای در ساحل شرقی اسکاتلند واقع شده است. این به طور منظم در سطح بالای بررسی های کیفیت زندگی در انگلستان ظاهر می شود - همه چیز را در مورد زندگی شهر به ارمغان می آورد، اما دوستانه، جمع و جور و آسان برای حرکت است.

Wall Street Journal به عنوان یکی از ده مقصد مهم خود برای سال 2018 نامگذاری شده است.

جمعیت دانندی حدود 150،000 است. با توجه به دانش آموزان 1 تا 5 از جمعیت، شهر ما به سوی زندگی دانشجویی متکی است.

محوطه دانشگاه ما در قلب دنیای پرنعمت و سرگرم کننده دوندای West End، با مغازه ها، کافه ها و رستوران ها در همه جا در آستانه شماست.


مردم اسکاتلند خوب و دوستانه هستند. یادم می آید روز اول که رسیدم ، همکار دیگری که قرار بود با من ملاقات کند هنوز در آنجا نبوده است. راننده تاکسی مرا رها کرد ، من به در زدم و او در آنجا نبود ، بنابراین من منتظر بیرون بودم. شخصی آمد و از من پرسید که حالم خوب است و در حالی که منتظر ماندم از من دعوت کرد. او از من استقبال کرد و به من غذا و نوشیدنی داد ، بنابراین من از روز اول آمدنم عاشق مردم داندی و اسکاتلند شدم. "
ویلی ویلیام مارما اهل تانزانیا است و در حال تحصیل در رشته مهندسی ژئوتکنیک MSc است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Social sciences encapsulates many of the academic areas that shape society. These include how we are governed (law), where we live (architecture, planning and geography), how economies and businesses ... اطلاعات بیشتر

Social sciences encapsulates many of the academic areas that shape society. These include how we are governed (law), where we live (architecture, planning and geography), how economies and businesses function (business and management studies), the choices we make (psychology) and our politics and international relations. Essentially anything that influences how people think and behave. اطلاعات محدود