داوری بین المللی و قانون کسب و کار LL.M. فارغ التحصیلان خود را با یک مجموعه منحصر به فرد از مهارت های داوری بین المللی همراه با تخصص جامع در قانون کسب و کار بین المللی فراهم می کند. این برنامه برای پوشش دادن جنبه های قانونی و قانونی در مورد حل اختلاف بین المللی طراحی شده است.

چه جنبه ای این برنامه را پوشش می دهد؟

داوری بین المللی

پس از موفقیت آمدن ماژول تحقیق و نوشتن، شما به طور کامل در جهان داوری بین المللی غوطه ور خواهید شد. در طول بلوک دوم سال تحصیلی، نه تنها با جنبه های اساسی قانون داوری مواجه خواهید شد، بلکه شما نیز به چالش می رود که اصول داوری بین المللی را از دیدگاه حقوق مقایسه کنید. در دوره بهار، شما نیز در معرض آینده متمایز از داوری سرمایه گذاری قرار می گیرید. شما همچنین می توانید فرصتی برای شرکت در یکی از دادگاه های بین المللی متعدد ارائه دهید.

این دوره ها توسط دانشگاهیان و متخصصان فعال در زمینه داوری بین المللی آموزش داده می شود. شما می توانید انتظار کشف جهان داوری بین المللی از مشاوران قانونی و از دیدگاه داوران را داشته باشید.

قانون کسب و کار

این برنامه همچنین تمرکز زیادی بر جابجایی تجارت بین المللی دارد. دوره 10 ECTS حقوق تجارت بین الملل، مروری جامع از قوانین بین المللی شرکت و همچنین قانون قرارداد بین المللی را ارائه می دهد. علاوه بر این، شما می توانید فرصتی برای اعمال دانش خود (و بهبود مهارت های نوشتن حقوقی خود) در طول دوره تهیه پیش نویس قرارداد داشته باشید. علاوه بر این، با انتخاب یکی از گزینه های (مانند قانون مالکیت معنوی و یا قانون کشتی)، شما فرصتی برای به دست آوردن تخصص در زمینه علاقه خود را داشته باشد.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط Erasmus School of Law - Erasmus University Rotterdam »

آخرین به روز رسانی نوامبر 6, 2018
این دوره واقع در پردیس
Duration
12 
تمام وقت
Price
2,083 EUR
برای دانشجویان اتحادیه اروپا / EEA. € 11،900 برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا / EEA.