LLM دانشگاه بین المللی داوری و قانون کسب و کار

عمومی

شرح برنامه

داوری بین المللی و قانون کسب و کار LL.M. فارغ التحصیلان خود را با یک مجموعه منحصر به فرد از مهارت های داوری بین المللی همراه با تخصص جامع در قانون کسب و کار بین المللی فراهم می کند. این برنامه برای پوشش دادن جنبه های قانونی و قانونی در مورد حل اختلاف بین المللی طراحی شده است.

چه جنبه ای این برنامه را پوشش می دهد؟

داوری بین المللی

پس از موفقیت آمدن ماژول تحقیق و نوشتن، شما به طور کامل در جهان داوری بین المللی غوطه ور خواهید شد. در طول بلوک دوم سال تحصیلی، نه تنها با جنبه های اساسی قانون داوری مواجه خواهید شد، بلکه شما نیز به چالش می رود که اصول داوری بین المللی را از دیدگاه حقوق مقایسه کنید. در دوره بهار، شما نیز در معرض آینده متمایز از داوری سرمایه گذاری قرار می گیرید. شما همچنین می توانید فرصتی برای شرکت در یکی از دادگاه های بین المللی متعدد ارائه دهید.

این دوره ها توسط دانشگاهیان و متخصصان فعال در زمینه داوری بین المللی آموزش داده می شود. شما می توانید انتظار کشف جهان داوری بین المللی از مشاوران قانونی و از دیدگاه داوران را داشته باشید.

قانون کسب و کار

این برنامه همچنین تمرکز زیادی بر جابجایی تجارت بین المللی دارد. دوره 10 ECTS حقوق تجارت بین الملل، مروری جامع از قوانین بین المللی شرکت و همچنین قانون قرارداد بین المللی را ارائه می دهد. علاوه بر این، شما می توانید فرصتی برای اعمال دانش خود (و بهبود مهارت های نوشتن حقوقی خود) در طول دوره تهیه پیش نویس قرارداد داشته باشید. علاوه بر این، با انتخاب یکی از گزینه های (مانند قانون مالکیت معنوی و یا قانون کشتی)، شما فرصتی برای به دست آوردن تخصص در زمینه علاقه خود را داشته باشد.

چرا این برنامه را انتخاب می کنید؟

  • این LL.M. این برنامه دیدگاهی جامع در مورد داوری بین المللی (از جمله داوری سرمایه گذاری) و جنبه های قانونی معاملات بین المللی ارائه می دهد.
  • شما توسط straff آموزش عالی آموزش دیده اید. معلمان در این برنامه هم از لحاظ علمی و هم از لحاظ علمی و همچنین تجربه ای فراوان از رویه های تجاری و حقوقی دارند. علاوه بر این ، در طول برنامه ، شما در مورد داوری بین المللی از دیدگاه مشاوران حقوقی و همچنین از دیدگاه داوران اطلاعات کسب خواهید کرد.
  • شما در یکی از مراکز تجاری پیشرو و بزرگترین بنادر اروپا تحصیل خواهید کرد ، این بدان معنی است که شما اغلب "در سایت" می روید تا ببینید که چگونه کارها در عمل کار می کنند. این سفرها شامل بازدید از موسسات داوری پیشرو مانند دادگاه داوری دائم و مؤسسه داوری هلند خواهد بود.

چرا دانشکده حقوق اراسموس؟

دانشکده حقوق Erasmus آموزش و پرورش با کیفیت بالا را در یک محیط یادگیری بین المللی ارائه می دهد. دانشکده حقوق ما رویکردی بین رشته ای دارد که تفکر حقوقی ، اقتصادی ، اجتماعی و سیاسی را در هم می آمیزد.

علاوه بر این دانشکده حقوق اراسموس در روتردام واقع شده است . روتردام با بزرگترین بندر در اروپا یکی از مهمترین محرکهای اقتصاد هلند است. به عنوان یک نتیجه ، امروز روتردام یک شهر پر جنب و جوش کیهانی و چند فرهنگی است که دارای بیش از 160 ملیت و میزبان شرکت های چند ملیتی و محلی مانند یونیلور و شل است.

5431

آخرین به روز رسانی نوامبر 2019

درباره این دانشگاه

Erasmus School of Law is one of the schools of Erasmus University Rotterdam: a world-class university ranked 71th in the Times Higher Education World Universities Ranking. Our LLM programmes combine a ... اطلاعات بیشتر

Erasmus School of Law is one of the schools of Erasmus University Rotterdam: a world-class university ranked 71th in the Times Higher Education World Universities Ranking. Our LLM programmes combine academic thinking with practical training. اطلاعات محدود