LLM در امور مالی بین المللی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

کارشناسی حقوقی جهانی خود را با یک LLM آنلاین از دانشکده حقوق دیکسون پوون، یکی از مدارس عالی پیشرو در جهان، توسعه دهید.

بین المللی مالی

امروز جهان تجارت و مالی تحت تأثیر تجارت جهانی و جریان آزاد سرمایه و سرمایه گذاری قرار دارد. کار قانونی به طور مداوم در حال تکامل و سازگاری با محصولات جدید، بازارهای جدید و فن آوری های جدید است. نوآوری مالی در یک چارچوب دائمی در حال گسترش تنظیمات مالی شکوفا می شود که موجب ظهور بازیگران بازار جدید، محصولات مالی جدید و تکنیک های تجاری جدید می شود.

به منظور مفهومی گرفتن این پدیده ها، ما باید از تکنیک های حقوقی سنتی خود در روش های نوآورانه استفاده کنیم و اغلب سازوکار قانونی جدیدی را که بیشتر به واقعیت اقتصادی جهانی ما منطبق است، بسازیم. این امر مستلزم داشتن وکلا برای بسیاری از منابع قانونی - داخلی، بین المللی و بین المللی - و نیز استفاده از رویکرد بین رشته ای به قانون، بر اساس بینش مالی و اقتصاد است.

این قانون کارشناسی ارشد مقطع کارشناسی ارشد آنلاین 100٪ تدریس می شود، به این معنی که شما می توانید آموزش خود را بدون وقفه از کار ادامه دهید و شما می توانید مطالعات خود را در رابطه با تعهدات زندگی خود مطابقت دهید. شما می توانید از آموزش جهانی شناخته شده از کالج لندن کینگ در هر کجایی که در جهان هستید، بهره مند شوید.

این دوره برای دانش آموزانی که مایل به پیروی از حرفه ای در قانون مالی و تجاری هستند طراحی شده و برای ایالتی هایی که مایلند درک خود را از دنیای تجارت و مالی، که تحت تأثیر تجارت جهانی و جریان آزاد سرمایه است، ایده آل باشد، ایده آل است. و سرمایه گذاری. همچنین برای افرادی که در امور مالی و بازرگانی مشغول به کار هستند و نقش آنها تمرکز قانونی دارد نیز اهمیت دارد.

جزئیات دوره

آنلاین مالی بین المللی

این برنامه:

  • از منظر قوانین انگلیسی، اروپایی، بین المللی و بین المللی شما را با دانش و درک دقیق از طیف وسیعی از حوزه های حقوق مالی و تجاری (مفاهیم حقوقی، ارزش ها، اصول و قوانین) به شما معرفی می کند.
  • شما را با آگاهی از اصول پایه مالی و ارتباط آنها با قوانین شرکت های سازمانی آشنا می سازد. این برای هر کسی که بخواهد حرفه ای در قانون تجارت و مالی بین المللی داشته باشد ضروری است.
  • یک رویکرد پیشرو در جهت درک واقعگرایی تجاری که بر تصمیمات قانونی که کسب و کارها باید در اقتصاد جهانی ما ایجاد کرده اند را تحت تأثیر قرار دهد و به ایجاد آگاهی انتقادی از مشکلات موجود در طیف وسیعی از حوزه های قانون مالی و تجاری کمک کند.
  • از لحاظ فنی و قانونی از شیوه ای که در حال حاضر ابزارهای مختلف مالی صادر، برگزار و معامله می شود، ارزشیابی عملکرد و عملکرد بازارهای مالی مدرن را پوشش می دهد.

این بر اساس پیشرفته ترین قضایی قانونی است که از تجربه سیستم های عمده قانونی و رژیم های حقوق بین الملل و بین المللی محسوب می شود. شما از دانشکده حقوق Dickson Poon در زمینه حقوق بین الملل پیشرو در تحقیقات و آموزش های حقوقی بهره مند خواهید شد.

دانشگاهیان ما برای اولین بار در انگلستان برای برتری تحقیقاتی (چارچوب تعالی تحقیقاتی 2014) و یکی از 10 مدارس برتر انگلستان در سطح جهان قرار می گیرند، دانشگاهیان ما آموزش های حقوقی پیشرفته را در محیط فکری و محرمانه ارائه می دهند. کسب مدرک کارشناسی ارشد از کالج لندن King's و افزایش فرصت های شغلی خود را.

شرایط ورود

2: 1 مدرک تحصیلی (یا معادل آن در خارج از کشور) در قانون، یا در درجه ای با محتوای قانون 70 درصد و یا در دیپلم فارغ التحصیل در قانون.

در صورتی که دارای امتیاز بالا 2: 2 (یعنی 57٪ -59٪) در قانون، یا در درجه با 70٪ قانون و حداقل 3 سال تجربه کار در قانون، درخواست شما در نظر گرفته خواهد شد.

تجربه حرفه ای. متقاضیانی که در مقطع فوق لیسانس 2: 1 یا بالاتر کسب کرده اند (به عنوان مثال امور مالی یا کسب و کار) برای این برنامه در نظر گرفته می شوند، با داشتن حداقل 3 سال تجربه کاری در قانون (یعنی کسانی که در یک قانون کار می کنند شرکت به عنوان وکیل کارآموز و یا کسانی که آزمون نوار را گذرانده اند و به عنوان یک وکیل حرفه ای کار می کنند). کاندیداهای استثنایی با تجربه کاری قابل توجهی که به لحاظ قانونی نسبت به قانون بسیار نزدیک هستند، اما طبیعتا قانونی نیستند (مانند مدیران قرارداد).

مشتریان

زندگی کاری من بسیار شلوغ است. من خیلی سفر می کنم و همچنین باید با خانواده ام در خانه باشم. من می دانستم که مجبور شدم این را تحمل کنم و به نوعی در میان تعهدات دیگر قرار بگیرم. این که آیا شما در خانه یا کار هستید، می توانید در هر زمان به این درس دسترسی پیدا کنید. این دوره به شیوه ای متناسب با کار و زندگی شخصی من طراحی شده است، به همین دلیل من آن را انتخاب کردم.

- سالیو، دانشجوی آنلاین کینگ

چشم انداز شغلی

در کینگ، شما به یکی از رقبا ترین دانشجویان دانشجوی جهان می روید و به میراث فارغ التحصیلان ملحق می شوید که توسط بعضی از کارفرمایان پیشرو در این زمینه دنبال می شوند. دانشکده حقوق Dickson Poon دارای ارتباط قوی با برخی از شرکت های معتبر بین المللی و کارفرمایان بین المللی است. LLM کالج لندینگ پادشاه به شما اجازه می دهد تا در کنار دیگر متخصصان قانونی در سراسر جهان تحصیل و چشم اندازهای حرفه ای خود را افزایش دهید.

بین المللی مالی

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The Dickson Poon School of Law, King's College London is one of the oldest law schools in England and recognised globally as one of the top 10 UK law schools in the world. The School was established i ... اطلاعات بیشتر

The Dickson Poon School of Law, King's College London is one of the oldest law schools in England and recognised globally as one of the top 10 UK law schools in the world. The School was established in 1831 and has played an integral role in the life of King's since the university was formed almost 200 years ago. اطلاعات محدود