LLM در برنامه حقوق مالکیت معنوی

عمومی

شرح برنامه

ده برنامه برتر در مالکیت معنوی

BU Law مفتخر است که یک گروه انتخاب شده از وکلا را برای ارائه یک مدرک پیشرفته در یکی از پویایی ترین زمینه های قانونی امروز، به شما ارائه دهد: قانون مالکیت معنوی. این ابتکار بر مبنای برتری تحصیلی است که مدرسه ما را به عنوان شهرت پیشرو در زمینه کسب کرده است. طبق گزارش US News ، BU Law یکی از مدارس عالی حقوق مالکیت فکری، رتبه بندی 9 در میان مدارس حقوق دانشگاهی آمریکا در مورد مطالعات حقوق مالکیت معنوی است

شور و هیجان در مطالعه قانون آیین در مدرسه ما قابل لمس است. دانش دفاعی مالکیت معنوی جهان ما؛ گستره انتخاب برنامه های درسی در موضوعاتی مانند اینترنت و بیوتکنولوژی؛ و یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی بیش از 30 کشور با زمینه های تکنولوژی پیشرفته، مهندسی، بیوتکنولوژی، چاپ و نشر، هنر و سرگرمی، یک محیط یادگیری واقعا پرطرفدار برای مطالعه پیشرفته است.

به عنوان یک دانشجوی LLM حقوق مالکیت معنوی، شما طیف وسیعی از کلاسهای مربوط به IP و IP را که از طریق برنامه درسی JD مدرسه ارائه می شود، دنبال خواهد کرد. این بدان معنی است که شما به دانشکده حقوق دسترسی خواهید یافت که به طور مرتب در فهرست "بهترین استادان" در فهرست پرینستون بررسی قرار گرفته است. در میان مربیان دارایی های فکری ما شامل تعدادی از تمرین کنندگان برجسته در زمینه کارهای پیشرفته در بوتیک های برتر بوتیک و شرکت های بیوتکنولوژی هستند.

شما همچنین بخشی از یک دانشگاه جهانی می باشید: دانش آموزانی که به دنبال یادگیری میان رشته ای می توانند مطالعات قانونی خود را با ثبت مجدد در کلاس های مرتبط با آیین در دیگر مدارس فارغ التحصیل دانشگاه تکمیل کنند.

اگر با بوستون آشنا نباشید، به زودی متوجه خواهید شد که این بازار قوی و پر جنب و جوش برای کار و تحصیل در زمینه حقوق مالکیت فکری است و دارای بالاترین تمرکز صنایع با تکنولوژی بالا در آمریکا با نرم افزار پیشرفته، سخت افزار، بیوتکنولوژی و شرکت های پزشکی دستگاه. شما به طور مستقیم از داشتن یکی از جوامع پیشرو در آمریکا برای کشف و نوآوری سود خواهید برد.

اندازه محدود برنامه اطمینان می دهد که هر دانشجوی LLM قانون مالکیت فکری پشتیبانی خاصی از یک مشاور علمی و مدرک حرفه ای تمام وقت دریافت می کند علاوه بر توجه جدی مدیر برنامه، که در همه مسائل مربوط به برنامه ریزی و تنظیم آکادمیک مشاوره دارد .

در جهان که مردم می توانند کپی های بی نهایت از دارایی های دیجیتال را در سرتاسر جهان ارسال کنند، فورا و بدون هیچ هزینه، مشتریان مشاوره صحیح را برای محافظت از منافع قابل توجه خود در فکری به درستی ارائه می دهند. تعداد کمی از مدارس بهتر شما را برای این چالش آماده از BU Law . برای پنج سال متوالی، اخبار ایالات متحده

به عنوان یک دانشجوی LLM BU Law مالکیت معنوی BU Law ، شما طیف وسیعی از کلاسهای مربوط به IP و IP را که از طریق برنامه درسی JD مدرسه ارائه می شود، دنبال خواهد کرد. این بدان معنی است که شما باید به دانشکده حقوق که به طور مرتب فهرست برترترین اساتید پرینستون را نامگذاری کرده اید، داشته باشید. در میان مربیان دارایی های فکری ما شامل تعدادی از تمرین کنندگان برجسته در زمینه کارهای پیشرفته در بوتیک های برتر بوتیک و شرکت های بیوتکنولوژی هستند. از برنامه دستیار دین جان ریکاردی بیشتر بدانید و یا یک مرور کلی برنامه را در اینجا دانلود کنید.

علاقه مند به مالکیت معنوی، اما مطمئن نیستید که شما LLM کامل را می خواهید؟ ما همچنین در IP در برنامه قانون آمریکا تمرکز داریم.

LLM در برنامه حقوق مالکیت معنوی بسیار انتخابی است و بنابراین بسیار کوچک است. به طور متوسط، برنامه هر سال پنج یا پنج دانش آموز را ثبت می کند. تقریبا 80 درصد از دانشجویان برنامه آموزشی خارجی دارند. از جمله دانشجویان تحصیل کرده خارجی که پذیرفته شده اند، کسانی هستند که تجربه های قابل توجهی در مطالعات قبلی یا قوانین مربوط به حقوق مالکیت فکری خود دارند و همچنین یک فرمان جامع از مهارت نوشتن انگلیسی و مهارت های کلامی.

109396_Capture.JPG

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Boston University School of Law is a top-tier law school that offers a wide-ranging curriculum taught by professors recognized nationally as exceptional teachers and preeminent scholars. The core of t ... اطلاعات بیشتر

Boston University School of Law is a top-tier law school that offers a wide-ranging curriculum taught by professors recognized nationally as exceptional teachers and preeminent scholars. The core of the BU Law learning experience is superior teaching and a supportive, dynamic learning environment in which teachers guide, inspire and challenge. BU Law professors are nationally acclaimed for their legal skills and scholarship, on the cutting edge in research, writing and advising to both the public and private sectors. But what uniquely defines them is their devotion to students, academically, professionally and individually. اطلاعات محدود