آیا شما علاقه مند به مذاکره ، تهیه پیش نویس و اجرای قراردادها هستید؟ آیا ایده مطالعه قانون قرارداد در مرکز تجاری پر جنب و جوش آفریقای جنوبی برای شما جذاب است؟ آیا می خواهید دانش و مهارت های لازم را برای تعالی در تهیه قراردادها بدست آورید؟

در یک فضای تجاری که قوانین و مقررات روز افزون ، حقوق مصرف کننده را تبلیغ می کنند و جایی که زبان ساده در حال فزاینده شدن است ، پیش نویس قراردادهای امروزی دیگر نمی تواند به برش و چسباندن عبارات منسوخ شده ، باستانی و حتی غیرقانونی متوسل شود و از این طریق با یکدیگر همجوشی کند. قرارداد. در عوض ، آگاهی از قانون فعلی مربوط به تهیه و تفسیر قراردادها و مهارتهای عالی زبان ، ابزاری است که توسط وکلاء مذاکره و پیش نویس قراردادها لازم است. در واقع ، دانش عملی و همچنین تئوریک در مورد تهیه و تفسیر قراردادها برای وکلا عملی ضروری است.

سبک سخنرانی در این برنامه تعاملی است. کلاس ها كوچك هستند و برنامه منحصراً به گروهی از دانش آموزان تعلق می گیرد كه از تماس نزدیك با استاد خود و پزشكان خبره در زمینه حقوقی مربوطه بهره مند می شوند. این برنامه طی دو سال ارائه شده است. در سال اول ، دانش آموزان یک کلاس در هفته دارند. در ترم اول سال اول ، کلاس به تفسیر قراردادها می پردازد. ترم دوم سال اول به حقوق و زبان می پردازد. در صورت لزوم ، کلاسها ممکن است در روزهای شنبه در قالب تعدادی کارگاه آموزشی ارائه شود.

ترم اول سال دوم به تدوین قراردادها اختصاص دارد و هفته ای یک کلاس وجود دارد. در طول ترم دوم سال دوم ، دانشجویان انتظار دارند پایان نامه جزئی خود را نهایی کنند. University of Johannesburg دارای کتابخانه ای عالی و منابع الکترونیکی است. این منابع به همراه تکالیف نوشتن هفتگی به دانشجویان در نوشتن پایان نامه های جزئی خود کمک می کنند.

این دوره شامل چهار ماژول زیر خواهد بود:

  • تفسیر قراردادها؛
  • قانون و زبان؛
  • تهیه قراردادها و
  • یک پایان نامه جزئی.

این مدرک طی دو سال به صورت پاره وقت گرفته می شود. سخنرانی ها پس از ساعت 18 یا شنبه ها به منظور پذیرش دانش آموزانی که در طول روز کار می کنند برگزار می شود.

مدرسین:

این دوره توسط پروفسور دالین میلارد ، دکتر ماریکه روز ، دکتر ایسا فردریکس و کارشناسان دعوت شده برای سخنرانی مهمانان برگزار می شود.

شرایط پذیرش:

به طور کلی ، دانشجویان به عنوان حداقل شرایط قبولی در پذیرش ، باید به طور متوسط 65٪ برای افراد رشته حقوق در مدرک LLB خود کسب کنند.

بورس تحصیلی:

بورس های تحصیلی در دسترس هستند. دانشجویانی که مدرک خود را طی دو سال گذرانده ، واجد شرایط بازپرداخت شهریه خود هستند (به استثنای هزینه ثبت نام و کارمزد فناوری اطلاعات و ارتباطات و مشمول شرایط و ضوابط خاص).

فرصت های شغلی:

LLM در تهیه و تفسیر قراردادها دانش و مهارت را به فارغ التحصیلان می دهد که آنها را قادر می سازد تا در این زمینه پیچیده و پویا سرآمد باشند. مهارت های عالی در زمینه تهیه پیش نویس ، در مذاکره ، تهیه پیش نویس و اجرای کلیه قراردادها ، دست برتر را به وکلا می بخشد و این مهارت به ویژه در رویه های تجاری بسیار ارزشمند است. کسانی که به عنوان مشاور حقوقی یا مقامات دولتی درگیر در تهیه تدارکات هستند ، می یابند که ترکیب تئوری قرارداد و مهارت های عملی ، توانایی برتری در زمینه های خود را فراهم می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و سوالات مربوط به شرایط ورود و مراحل درخواست و همچنین مواد درسی با دانشکده تماس بگیرید:

خانم P Magongoa: پردیس دانشگاه اوکلند Kingsway
تلفن: 011 559 3843 ، ایمیل: Phaladim@uj.ac.za ، وب: www.uj.ac.za/law

ثبت نام و شروع تاریخ

ثبت نام در ژانویه آغاز می شود و در فوریه برای هر دو برنامه کار دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد سخنرانی می شود.

کلیه برنامه های پژوهشی کارشناسی ارشد و دکترا می توانند در طول سال ثبت نام کنند.

تاریخ پایان: دانشگاهی از ژانویه شروع می شود و در دسامبر پایان می یابد. مهلت برنامه با مدت زمان برنامه تعیین می شود.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 14 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Johannesburg »

آخرین به روز رسانی آگوست 12, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
ژانویه 2020
Duration
تمام وقت
Price
3,500 USD
برآورد شهریه در هر سال | تخمین مسکن: 2500 دلار در سال
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
ژانویه 2020
آخرین مهلت تقاضا