LLM در حقوق بین المللی شرکت و تجارت

عمومی

برای خواندن اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب‌سایت مؤسسه مراجعه کنید

شرح برنامه

حرفه ای حقوقی جهانی خود را با یک LLM آنلاین از دانشکده حقوق Dickson Poon ، یکی از دانشکده های برجسته قانون در جهان توسعه دهید. LLM 100٪ آنلاین بین المللی حقوق شرکت و تجارت این امکان را به شما می دهد که از آموزش مشهور جهانی کالج کینگ کالج لندن در هر کجا که هستید بهره مند شوید. شما یک درک بی نظیر از زمینه های قانونی حاکم بر جهان بسیار پیچیده ، پیشرفته و پویا شرکت ها و تجارت که به طور فزاینده ای جهانی است به دست خواهید آورد.

این مدرک لیسانس مدرک آنلاین را آموزش می دهد، به این معنی است که شما می توانید تحصیلات خود را بدون برداشتن از کار یا تعهدات دیگر، پیشرفت دهید. شش نقطه ورود در طول سال یادگیری در برنامه خود را.

LLM Law International Corporate and Commercial LLM برای دانشجویانی طراحی شده است که مایلند حرفه خود را در حقوق شرکت یا تجارت دنبال کنند. این برای دانشجویانی که مایل به کار در بخش های شرکتی و تجاری هستند ، مفید است ، اما لزوماً در یک حرفه قانونی نیست. این برنامه می تواند یک پایه عالی برای دانشجویانی باشد که می خواهند تحقیقات حقوقی را دنبال کنند.

جزئیات دوره

کارشناسی ارشد حقوق بین الملل شرکت های حقوقی و تجاری بین المللی به صورت موضوعی و متناسب با چرخه زندگی یک شرکت شرکتی ساختار یافته است و درک عمیقی از شرکتهای جهانی بسیار پیچیده و پویا امروز و دنیای تجاری آن را در اختیار شما قرار می دهد. این برنامه دارای اهمیت عملی بسیار خوبی خواهد بود. این دانش آموزان را به مهارت های حل مسئله ، توانایی مقابله با مشکلات و سؤالات حقوقی در مقابل واقعیت های اقتصادی و حس خوب تجارت ، مجهز می کند. این برنامه:

  • مسائل مربوط به قوانین شرکت بین المللی را بررسی کنید، از جمله مقررات ادغام و خرید، فرم شرکت و مسائل آن، بازیگران شرکتی و امور بین المللی شرکت های بزرگ.
  • تمرکز بر معاملات کلیدی و تسهیلات حقوقی که توسط یک شرکت واحد وارد شده، از جمله تجارت، حمل و نقل، امور مالی، انرژی و معاملات مربوط به سرمایه گذاری.
  • مرحله ای را در بر می گیرد که "همه چیز به اشتباه برود"، با تمرکز بر حل اختلاف و عدم پرداخت بدهی های شرکتی. شامل دوره های داوری تجاری بین المللی و ورشکستگی شرکت های بین المللی می باشد.
  • ارائه پایه و اساس کلی قانونی و تم های مربوط به حوزه های تجاری و تجاری قانون و همچنین تقویت دیدگاه جهانی و بین المللی بر پایه این برنامه است.

این بر اساس پیشرفته ترین قضایی قانونی است که از تجربه سیستم های عمده قانونی و رژیم های حقوق بین الملل و بین المللی محسوب می شود. شما از دانشکده حقوق Dickson Poon در زمینه حقوق بین الملل پیشرو در تحقیقات و آموزش های حقوقی بهره مند خواهید شد.

دانشگاهیان ما برای اولین بار در بریتانیا برای برتری تحقیقاتی (چارچوب تعالی تحقیقاتی 2014) و یکی از 10 مدارس برتر انگلستان در سطح جهان قرار گرفته اند، دانشگاهیان ما آموزش های حقوقی پیشرفته را در یک محیط فکری و محرک محض ارائه می دهند. کسب مدرک کارشناسی ارشد از کالج لندن King's و افزایش فرصت های شغلی خود را.

اگر شما علاقه مند به تحصیل در اینجا در لندن هستید، دانشکدۀ حقوق Dickson Poon نیز گزینه های گوناگونی را در اختیار شما قرار می دهد.

شرایط ورود

2: 1 مدرک تحصیلی (یا معادل آن در خارج از کشور) در قانون، یا در درجه ای با محتوای قانون 70 درصد و یا در دیپلم فارغ التحصیل در قانون.

در صورتی که دارای امتیاز بالا 2: 2 (یعنی 57٪ -59٪) در قانون، یا در درجه با 70٪ قانون و حداقل 3 سال تجربه کار در قانون، درخواست شما در نظر گرفته خواهد شد.

تجربه حرفه ای. متقاضیانی که در مقطع فوق لیسانس 2: 1 یا بالاتر کسب کرده اند (به عنوان مثال امور مالی یا کسب و کار) برای این برنامه در نظر گرفته می شوند، با داشتن حداقل 3 سال تجربه کاری در قانون (یعنی کسانی که در یک قانون کار می کنند شرکت به عنوان وکیل کارآموز و یا کسانی که آزمون نوار را گذرانده اند و به عنوان یک وکیل حرفه ای کار می کنند). کاندیداهای استثنایی با تجربه کاری قابل توجهی که به لحاظ قانونی نسبت به قانون بسیار نزدیک هستند، اما طبیعتا قانونی نیستند (مانند مدیران قرارداد).

چشم انداز شغلی

در کینگ، شما به یکی از رقبا ترین دانشجویان دانشجوی جهان می روید و به میراث فارغ التحصیلان ملحق می شوید که توسط بعضی از کارفرمایان پیشرو در این زمینه دنبال می شوند. دانشکده حقوق Dickson Poon دارای ارتباط قوی با برخی از شرکت های معتبر بین المللی و کارفرمایان بین المللی است. LLM کالج لندینگ پادشاه به شما اجازه می دهد تا در کنار دیگر متخصصان قانونی در سراسر جهان تحصیل و چشم اندازهای حرفه ای خود را افزایش دهید.

LLM Law International Corporate and Commercial LLM برای دانشجویانی طراحی شده است که مایلند حرفه خود را در حقوق شرکت یا تجارت دنبال کنند. این برای دانشجویانی که مایل به کار در بخش های شرکتی و تجاری هستند ، مفید است ، اما لزوماً در یک حرفه قانونی نیست. این برنامه می تواند یک پایه عالی برای دانشجویانی باشد که می خواهند تحقیقات حقوقی را دنبال کنند.

زندگی کاری من بسیار شلوغ است. من خیلی سفر می کنم و همچنین باید با خانواده ام در خانه باشم. من می دانستم که مجبور شدم این را تحمل کنم و به نوعی در میان تعهدات دیگر قرار بگیرم. این که آیا شما در خانه یا کار هستید، می توانید در هر زمان به این درس دسترسی پیدا کنید. این دوره به شیوه ای متناسب با کار و زندگی شخصی من طراحی شده است، به همین دلیل من آن را انتخاب کردم.

- سالیو، دانشجوی آنلاین کینگ

آخرین به روز رسانی اکتبر 2020

درباره این دانشگاه

The Dickson Poon School of Law, King's College London is one of the oldest law schools in England and recognised globally as one of the top 10 UK law schools in the world. The School was established i ... اطلاعات بیشتر

The Dickson Poon School of Law, King's College London is one of the oldest law schools in England and recognised globally as one of the top 10 UK law schools in the world. The School was established in 1831 and has played an integral role in the life of King's since the university was formed almost 200 years ago. اطلاعات محدود