LLM در حقوق بین الملل بشردوستانه و حقوق بشر

عمومی

شرح برنامه

LLM در حقوق بین الملل بشردوستانه و حقوق بشر یکی از ابتکاری ترین و چالش برانگیزترین برنامه های فکری در حقوق بین الملل بشردوستانه بین المللی (IHL) و حقوق بشر است که امروز در اروپا ارائه می شود. این کار در درجه اول بر کلیه قواعدی که در مورد درگیری های مسلحانه و تعامل آنها اعمال می شود ، تمرکز دارد و هم تعالی دانشگاهی و هم تفکر انتقادی مستقل را ارتقا می بخشد.

دانشجویان به یک دانشکده مشهور جهان دسترسی دارند ، از ارتباط مستقیم با بازیگران برجسته مانند کمیته بین المللی صلیب سرخ (ICRC) و دفتر کمیساریای عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد (OHCHR) بهره مند می شوند و ایده های خود را با سایر شرکت کنندگان در میان می گذارند. از مجموعه ای از سوابق حقوقی و دیدگاه ها.

این برنامه به دانشجویان اجازه می دهد تا مطالعات خود را متناسب با علایق خاص خود تنظیم کنند. در حالی که دوره های اصلی یک پایه محکم در حقوق بین الملل عمومی ، IHL ، حقوق بین الملل حقوق بشر (IHRL) در درگیری های مسلحانه ، حقوق پناهندگان بین المللی و حقوق بین الملل کیفری بین المللی (ICL) فراهم می کند ، دوره های اختیاری موضوعات مهم مانند مبارزه با تروریسم ، مسلح غیر - بازیگران دولتی ، قوانین حاکم بر انجام دشمنی ها ، قانون اسلامی درگیری مسلحانه یا کار دادگاه ها و دادگاه های بین المللی.

LLM همچنین عمیقا متعهد به توسعه مهارت های قابل انتقال برای موفقیت در دنیای حرفه ای و مسئولیت پذیری در زمینه های بشردوستانه و حقوق بشر است. برای این منظور ، کارآموزی با بازیگران پیشرو ، شرکت در مسابقه ژان-پیکوت ، اعلامیه های عمومی ، توجیهات نظامی و یک سفر مطالعاتی ، مواجهه کاملی با کارهای عملی دارد و به دانشجویان اجازه می دهد شبکه خود را گسترش دهند.

130478_130472_How-we-Work-V.jpg

برنامه

LLM (60 اعتبار ECTS) در اطراف اجزای زیر ساختار یافته است:

دوره های اصلی

دوره های اصلی اجباری است و پایه و اساس کاملی از حقوق و حقوق بین الملل عمومی ، IHL ، IHRL در درگیری های مسلحانه ، قوانین بین المللی پناهندگان و ICL را فراهم می کند.

دوره های اختیاری

دوره های اختیاری به دانشجویان این امکان را می دهد تا تخصص خود را در مورد مسئله خاص مانند بازیگران مسلح غیر دولتی در حقوق بین الملل ، انجام دشمنی ها یا قانون اسلامی درگیری های مسلحانه تقویت کنند.

کارآموزی

دانشجویان این فرصت را دارند که از طریق کارآموزی با بازیگران بشردوستانه و حقوق بشر مستقر در ژنو ، تجربه حرفه ای دست اول را بدست آورند.

دادگاه دادگاه

دانش آموزان می توانند در مسابقات معتبر ژان پیکت در IHL و همچنین در دعاوی عمومی در مورد شرایط خاص درگیری شرکت کنند.

مقاله LLM

LLM باعث تعالی دانشگاهی و تفکر انتقادی مستقل می شود. یكی از خروجی های اصلی آن مقاله LLM در مورد یك موضوع خاص است كه توسط برنامه مورد بررسی قرار گرفته و تحت هدایت یك عضو هیئت علمی نوشته شده است.

سفر مطالعاتی

دانشجویان برای یادگیری در مورد مؤسسات و سازمانهای برجسته فعال در زمینه IHL و حقوق بشر به یک سفر مطالعاتی می روند.

جلسات نظامی

این مجموعه از رویدادهای منحصر به فرد با هدف بهبود دانش دانش آموزان ما از بازیگران و عملیات های نظامی و ایجاد پل هایی بین جهان نظامی و غیرنظامی است.

یک محیط یادگیری استثنایی

LLM در اطراف جوامع یادگیری کوچک و صمیمی برگزار می شود. این یک محیط یادگیری استثنایی ایجاد می کند که برخی از باتجربه ترین و آکادمیک ترین دانش آموزان از سراسر جهان به یک دانشکده مشهور جهان در حاشیه IHL ، IHRL ، ICL و قوانین بین المللی پناهندگان دسترسی پیدا کنند.

آموزش های هفتگی به دانشجویان این امکان را می دهد تا مفاهیم و موضوعاتی را که در دوره های اصلی مطرح می شود ، تجدید نظر و بحث کنند و برای امتحانات آماده شوند.

ژنو به عنوان یک مرکز حقوق بشر و حقوق بشر ، طیف گسترده ای از کنفرانس ها و رویدادهای عمومی را شامل می شود که شامل متخصصین و مباحث اصلی و همچنین دسترسی به بازیگران برجسته در این زمینه می شوند.

با بیش از 70 رویداد عمومی ، سمینارها و کنفرانس های تخصصی که هر ساله برگزار می شود ، میزبان تعدادی از دانشگاهیان و متخصصان برجسته جهان هستیم که تحقیقات ، دیدگاه ها و تجربیات خود را با دانشجویان خود به اشتراک می گذارند و مستقیماً مباحث مطرح شده در برنامه را لمس می کنند.

پایه و اساس شغل موفق

LLM مهارت های حقوقی و عملی لازم را برای موفقیت در حرفه فراهم می کند

سازمان های بین دولتی و غیردولتی که با IHL ، حقوق بشر ، حقوق بین الملل بین المللی ، پناهندگان یا مهاجرت و همچنین مدیریت عمومی ، دادگاه های بین المللی یا نهادهای دانشگاهی سروکار دارند.

تعداد قابل توجهی از فارغ التحصیلان LLM برای ICRC ، در این زمینه و همچنین در دفتر ژنو ، در OHCHR و با سایر سازمان های بین المللی ، سازمان های غیر دولتی ، نهادهای دانشگاهی ، دولت ها ، و دادگاه ها و دادگاه های بین المللی کار می کنند.

شرایط ورود

نامزدها باید:

  • مدرک تحصیلی کامل حقوق (دریافت شده حداکثر تا ژوئن) که به متقاضی امکان می دهد در آزمون مربوط به وکالت در کشور مربوطه شرکت کند یا در صورتی که متقاضی میزان قابل توجهی آموزش در حقوق بین الملل عمومی و دوره های مربوط به برنامه ما (به عنوان مثال حقوق بین الملل حقوق بشر ، حقوق بشردوستانه بین المللی ، حقوق بین الملل کیفری) داشته باشد.
  • سوابق علمی قوی .
  • علاقه قابل توجهی به موضوع برنامه (به عنوان مثال تجربه حرفه ای ، کارآموزی ، مدرسه تابستانی ، کنفرانس های شرکت شده ، انتشارات ، و غیره).
  • یک فرمان صوتی انگلیسی . شما باید بتوانید از طریق یک آزمون شناخته شده نشان دهید که انگلیسی شما از استاندارد بالایی برخوردار است تا بتواند با موفقیت و دروس خود را در آکادمی ژنو شرکت کند. اگر (1) زبان مادری شما انگلیسی باشد ، این شرط اعمال نمی شود. (2) لیسانس یا کارشناسی ارشد انگلیسی تدریس کرده اید. (3) شما حداقل دو سال تجربه حرفه ای یا دانشگاهی در یک محیط انگلیسی زبان دارید.
  • دانش غیرفعال از زبان فرانسه یک دارایی است زیرا ممکن است دانشجویان مجبور به شرکت در کنفرانس ها و سخنرانی های کلاس به زبان فرانسوی شوند.

ارزیابی جامع

هر برنامه به طور کلی در نظر گرفته شده است ، از جمله متن ، فعالیت های خارج از برنامه و داوطلبانه ، تجربه کار ، سوابق شخصی ، نامه های توصیه ، اظهارات شخصی و مهارت های زبانی.

در بررسی هر یک از افراد ، کمیته پذیرش نه تنها به شناسایی خصوصیاتی که برای موفقیت آکادمیک در برنامه مهم هستند بلکه خصوصیات دیگری است که باعث تقویت تنوع و تعالی در بدنه دانشجویی می شود.

نه برای گویندگان بومی فرانسه

بیشتر دوره ها به زبان انگلیسی تدریس می شود. برخی امتحانات را می توان به زبان فرانسوی گذراند و سوالات در کلاس ممکن است به هر دو زبان سؤال شود. مقاله LLM را می توان به زبان فرانسه نوشت.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The Geneva Academy is a joint centre of the University of Geneva and the Graduate Institute of International and Development Studies.

The Geneva Academy is a joint centre of the University of Geneva and the Graduate Institute of International and Development Studies. اطلاعات محدود