برای کسانی که به دنبال درک عمیق تر از ساختارهای به طور فزاینده جهانی که عدالت کیفری را بر عهده دارند و همچنین مسائل دقیق تر به چالش کشیدن ساختارهای عدالت کیفری، این دوره فرصت های یادگیری منحصر به فرد را ارائه می دهد و انتخاب خوبی برای کسانی است که به دنبال فرصت های قانونی در سراسر جهان هستند.

این Pathway به نقاط قوت تحصیل در دانشکده حقوق بیرمنگام در زمینه حقوق بین الملل، حقوق بین الملل بشر دوستانه، قانون جرایم و عدالت و حقوق بشر تقسیم شده است، که دانش آموزان را قادر می سازد تا تخصص در طیف گسترده ای از موضوعات مربوط به حقوق بین الملل را توسعه دهند.

شما می توانید ماژول ها را در قوانین کیفری بین المللی، بین المللی و اروپایی در کنار تخصص های ریشه دار بیشتر و گستره ی ماژول های حقوق بشر مطالعه کنید. از طریق مأموریت های ضد تروریستی ما که مدتهاست اختصاص داده شده اند و کسانی که با مسائل عدالت کیفری نظری یا عملی خاص (از عدالت ترمیم به مجرمان ذهنی اختلال) و همچنین ماژول های تخصصی حقوق بشر ما هستند، ما دانش آموزان فرصت منحصر به فرد برای گسترده مطالعه و عمق تخصص.

برای کسانی که به دنبال درک عمیق تر از ساختارهای به طور فزاینده جهانی که عدالت کیفری را بر عهده دارند و همچنین مسائل دقیق تر به چالش کشیدن ساختارهای عدالت کیفری، این دوره فرصت های یادگیری منحصر به فرد را ارائه می دهد و انتخاب خوبی برای کسانی است که به دنبال فرصت های قانونی در سراسر جهان هستند.

چرا این درس را مطالعه کن

 • انتخاب ماژول - یکی از گسترده ترین محدوده های ماژول LLM موجود در انگلستان است
 • مشاغل - این برنامه یک مجموعه نادر از ماژول های تخصصی را فراهم می کند که فارغ التحصیلان منحصر به فرد برای رشد بازار کار بین المللی می باشند
 • پیوندهای حرفه ای - نمایشگاه حقوق سالانه، بازدید از شرکت های برجسته و شرکت های بزرگ

ماژول ها

شما یک برنامه مدولار (مجموع 180 اعتبار) را دنبال می کنید که شامل 6 مدرک تدریس می شود (20 واحد هر یک) و پایان نامه 15000 کلمه (60 عدد)؛ دومی در پایان سال تحصیلی ارائه می شود. دانشجویان زیر حقوق بین الملل: Pathway جرم و جنایت، عدالت و حقوق بشر حداقل سه مورد از شش ماژول را از لیست زیر مطالعه خواهند کرد.

 • مشکلات جرم و جنایت جهانی
 • حقوق بشر و عدالت کیفری
 • پاسخ های قانونی بین المللی و اروپایی به تروریسم
 • حقوق بین الملل و عدالت
 • قانون بین المللی عمومی

دانش آموزان می توانند سه مدرک باقی مانده خود را از لیست ماژول LLM کامل بیرمنگام انتخاب کنند.

یادگیری و تدریس

LLM Pathways بیرمنگام طراحی شده است تا تحلیل عمیق موضوعات مهم قانونی را ارائه دهد. ماژول ها داراي 20 اعتبار در ارزش هستند که شامل 10 سمینار دو ساعته می شود تا دانش آموزان بتوانند تخصص های قابل توجهی در هر حوزه حقوق ایجاد کنند.

دوره LLM 12 ماه گذشته، از سپتامبر تا سپتامبر اجرا می شود. تمام Pathways LLM همان ساختار اساسی را دنبال می کنند:

 • در قسمت اول از این دوره، شما را شش 20 ماژول های اعتباری: محدوده در دسترس بستگی به Pathway شما تصمیم به دنبال. ارزیابی در این ماژول ها، توسط مقاله یا معاینه رسمی، در ماه مه و ژوئن است.
 • در بخش دوم این دوره، تحقیق شما و پایان نامه 15000 کلمه در مورد موضوع انتخاب شده تحت نظارت یک عضو از کارکنان بنویسید.

الگویی مدرسه حقوق

در ابتدای دوره، یک برنامه جامع استقبال و تشویق برای کمک به شما در حل و فصل و به دست آوردن درک از LLM بیرمنگام وجود دارد. شما خود را با شیوه های مختلفی که می توانیم در طول سال از شما پشتیبانی می کنیم آشنا کنیم تا اطمینان حاصل شود که دوره LLM شما یک تجربه هیجان انگیز و با ارزش است.

دانش آموزان می توانند برای ماژول ها قبل از ورود و همچنین در آغاز سال تحصیلی ثبت نام کنند. به عنوان بخشی از فرآیند القاء، شما می توانید این فرصت را برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ماژول های موجود در دسترس و انتخاب هایی که مربوط به منافع شما است.

تحصیل در نیمه وقت

همه LLM Pathways ممکن است گرفته شده پاره وقت و در طی یک دوره دو سال به پایان. این نوع مطالعه به ویژه برای متصدیان و وکالتانی که مایل به ترکیب کارآموزی حرفه ای با تحصیلات دانشگاهی هستند، به دست آوردن امتیاز CPD در روند مناسب است.

کلاس های دانش آموزان پاره وقت در LLM برنامه ریزی می شود بین 9 صبح تا 6 بعد از ظهر و دانش آموزان معمولا بین 2-4 ساعت آموزش هر هفته. هزینه ها برای تحصیلات تمام وقت مشابه هستند اما بیش از دو سال تقسیم می شوند.

برای دانش آموزانی که از خارج از انگلستان هستند، فرصتی برای القائات برای آشنا شدن با سیستم حقوقی انگلستان وجود خواهد داشت، زیرا این مبنای ماژول های ارائه شده را تشکیل می دهد. انگلیسی برای دانشجویان بین المللی فراهم می کند طیف وسیعی از پشتیبانی در خواندن و نوشتن انگلیسی آکادمیک.

شرایط ورود

متقاضیان باید دارای مدرک لیسانسی خوب در مقطع لیسانس یا مدرک دیپلم دیگری باشند که با گذراندن دوره امتحان عمومی حرفه ای افزایش یافته است.

دانش آموزان بین المللی:

معیارهای بین المللی که معادل مدرک تحصیلی انگلستان در قانون هستند، در نظر گرفته خواهد شد.

اگر زبان اول شما انگلیسی نیست، باید مدرک زبان انگلیسی را ارائه دهید. مدارک شناخته شده عبارتند از:

 • آیلتس: 7.0 با حداقل 6.5 در هر باند
برنامه آموزش در:
 • انگلیسی
University of Birmingham - College of Arts and Law

مشاهده 6 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Birmingham - College of Arts and Law »

آخرین به روز رسانی فوریه 5, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2020
Duration
1 - 2 
پاره وقت
تمام وقت
Price
9,250 GBP
هزینه اتهامات سالانه - هزینه های سال 2019/20: UK / EU: 9،250 پوند تمام وقت بین المللی: £ 17،910 تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2020