LLM در حقوق بین الملل حقوق بشر

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

اکنون بیش از سه دهه ، استاد حقوق در حقوق بین الملل حقوق بشر سرمایه گذاری مشترک دانشکده حقوق در Lund University و موسسه حقوق بشر و حقوق بشر رائول والنبرگ بوده است . این باعث می شود تحصیلات شما بی نظیر باشد: هیچ برنامه دیگری برای LL.M منابع مشترک یک دانشکده معتبر حقوق و یک موسسه مشهور در زمینه اجرای حقوق بشر را برای اجرای برنامه ارائه نمی دهد.

و ما معتقدیم که هیچ برنامه LL.M دیگر با کارفرمایان در حوزه حقوق بشر به خوبی تثبیت نشده است. هدف ما این است که آگاهی متنی شما ، رویکرد علمی ، شفافیت تحلیلی و مهارتهای عملی را به طور یکسان آموزش دهیم.

هم دانشکده حقوق Lund University و هم RWI بازیگران آموزشی خوبی هستند و فارغ التحصیلان ما از این واقعیت بهره مند می شوند که برنامه کارشناسی ارشد در لوند در سطح جهانی با احترام زیادی برگزار می شود. کارکنان برنامه برای اطمینان از بالاترین معیارهای علمی در تحقیق و آموزش انتخاب شده اند. ما بطور منظم میزبان اساتید میهمان برجسته و سخنرانان بازدیدکننده از تمرین و آکادمیک به طور یکسان ، از جمله قاضی دادگاه ها یا دادگاه های بین المللی ، افسران ارشد پلیس و ارتش ، دیپلمات ها و دانشمندان ، از جمله دیگران هستیم. ما دانشجویان خود چشم اندازهای زیادی را در مورد حقوق بشر ارائه می دهیم اما در عین حال با هدف تقویت برنامه های آکادمیک در طول برنامه و همچنین با هدف تقویت و اجرای حقوق بشر از طریق دانش تقویت می شود. سخنرانان مهمان گذشته دبیرکل سازمان ملل متحد ، کوفی عنان و برنده جایزه صلح نوبل شیرین عبادی بودند.

استاد حقوق در حقوق بین الملل حقوق بشر در لوند یکی از اولین برنامه های LL.M در جهان بود که بطور خاص برای تسلط آکادمیک در یک منطقه بطور فزاینده و پیچیده ساخته شده است: قانون بین المللی حقوق بشر.

چشم انداز شغلی

این برنامه درهای وسیعی از مشاغل بین المللی و داخلی را در بخش حقوقی باز خواهد کرد. فارغ التحصیلان ما با سازمان های بین المللی ، سازمان های غیر دولتی ، موسسات حقوقی خصوصی و دولت های ملی اشتغال پیدا می کنند. سیستم سازمان ملل یا سازمانهای منطقه ای ، دادگاههای بین المللی یا داخلی ، بخش عمومی یا بخش خصوصی - از انتخاب گسترده ای برخوردار خواهید شد. LL.M ما کاملاً شما را برای چالش های حرفه آینده خود آماده می کند و یک مزیت رقابتی در بازار کار به شما می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با هماهنگ کننده برنامه اصلی آندرس Tröjer ، anders.trojer@jur.lu.se تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس https://www.lunduniversity.lu.se/lubas/i-uoh-lu-JAMRÄ مراجعه کنید

چرا Lund University ؟

Lund University در سال 1666 تأسیس شد و یکی از قدیمی ترین ، گسترده ترین و بهترین دانشگاه های شمال اروپا است. این دانشگاه در بین 100 دانشگاه برتر جهان در رتبه بندی دانشگاه QS World 2020 قرار دارد و برای دانشجویان بین المللی که به سوئد می آیند - یکی از ابتکاری ترین ، پایدارترین و دموکراتیک ترین کشورها ، در بین دانشگاه های بین المللی انتخاب شماره یک است.

اگر می خواهید شبکه بین المللی خود را در یک محیط کلاس درس جهانی شروع کنید، Lund University یک گزینه عالی است. یک روش متفاوت یادگیری در یک کشور را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های جهان در ارائه آموزش عالی تجربه کنید. کار گروهی و روابط معلم و دانش آموز غیر رسمی، آموزش فراگیر را تسهیل می کنند.

دانشگاه در لند، یک دانشگاه جذاب و جمع و جور در جنوب سوئد واقع شده است، تنها 35 دقیقه از فرودگاه کپنهاگ در دانمارک. این شهر برای زندگی دانشجویی پر جنب و جوش مشهور است و همچنین به بسیاری از محوطه های برجسته تحقیقاتی و شرکت های بین المللی می پردازد.

اطلاعات بیشتر در مورد Lund University www.lunduniversity.lu.se

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A ... اطلاعات بیشتر

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A degree from Lund University is a hallmark of quality both in Sweden and abroad. اطلاعات محدود
لوند , مالمی , هلسینگبورگ + 2 بیشتر کمتر
از وب سایت مدرسه دیدن کنید