LLM در حقوق بین الملل و توسعه حقوق بشر

عمومی

شرح برنامه

حقوق بشر و قانون یک منطقه رشد بزرگ است، در واکنش به تحولات جدید، تهدیدات و تکامل در تفکر ما به عنوان یک جامعه، تکامل و گسترش می یابد. این اهمیت زیادی برای چالش های جهانی مهم مانند جنگ، تروریسم، جنسیت، مهاجرت و تغییرات اقلیمی دارد و رابط بسیار با تاثیرات علم و نوآوری دارد.

این LLM جدید در حقوق بشر و توسعه طراحی شده است تا شما را در درک حقوق بشر در قالب چند لایه آن، با تأکید انتقادی بر تکمیل آن با توسعه است.

این دوره ارائه می دهد طیف گسترده ای از ماژول های که معاصر، آکادمیک سخت و مهارت گرا است. شما می توانید دانش پایه ای از قوانین و سیاست های زمینه سازی گسترده تر را در این زمینه بدست آورید، در حالی که انعطاف پذیری لازم را برای انطباق درجه خود را با توجه به منافع خاص و آرمان های حرفه ای خود را با انتخاب از طیف وسیعی از قانون حقوق بشر تخصصی و ماژول های توسعه.

رتبه بندی

University of Bradford در رتبه بندی University of Bradford جهان در سال 2019 در رتبه بندی دانشگاه های تجاری و اقتصاد در رتبه بندی 301 تا 400 قرار دارد.

شرایط ورود

2: 2 یا بالاتر در هر موضوع یا تجربه کار مربوطه در سطح تحصیلات تکمیلی.

الزامات زبان انگلیسی: آیلتس در 6.5 یا معادل حداقل 5.5 در هر آزمون.

اگر نیازهای آیلتس را برآورده نکنید، می توانید دوره پیش University of Bradford بخوانید.

چه چیزی را مطالعه خواهی کرد

ابتلا به 2 هفته ای شدید در آغاز دوره، تضمین می کند که تمام دانش آموزان، از جمله غیر قانون و / یا بین المللی، مفاهیم اصلی و مهارت های علمی لازم برای دستیابی به نتایج یادگیری را آموزش می دهند.

دانشجویان 180 واحد مدرک را شامل یک عنصر آموزش داده شده از 120 اعتبار و 60 داوطلب اعتبار می دانند.

دانش آموزان ملزم خواهند بود تا 40 اعتبار از ماژول های اصلی را پوشش موضوعات بر اساس اصول مقررات و اجرای، و قانون توسعه پایدار در کسب و کار و جامعه است که تم های اصلی را بررسی و ارائه زمینه لازم و گسترده تر از مطالعه این موضوع است.

علاوه بر این، دانشجویان مجبور خواهند شد تا مجموع 60 واحد از ماژول ها (20 واحد هر کدام) را که دانش خاص و عمیق را در جنبه های ویژه حقوق بشر و توسعه ارائه می دهد:

  • قانون بین المللی عمومی
  • حقوق بشر بین المللی
  • حقوق بشر بین المللی
  • قانون جنسیت
  • مهاجرت
  • حفظ صلح و صلح
  • حقوق بشر تجاری و محیط زیست
  • حکومت برای توسعه

آخرین مدرک اعتباری 20 لایحه LLM در قانون تجارت بین المللی، انتخابی است که می تواند از لیست انتخاب شده در بالا، از یک مجموعه گسترده تر از ماژول های تحصیلات تکمیلی از دانشکده حقوق و یا از سایر ادارات مانند مدرسه مدیریت انتخاب شده است.

لطفا توجه داشته باشید که برای ورود به سال 2019 اطلاعات ماژول قابل تغییر است.

آخرین به روز رسانی اکتبر 2019

درباره این دانشگاه

With 50 years of academic excellence behind us as a University, we have continued to grow our international reputation and course provision. We have always been pioneers in developing new course subje ... اطلاعات بیشتر

With 50 years of academic excellence behind us as a University, we have continued to grow our international reputation and course provision. We have always been pioneers in developing new course subjects, reflecting and anticipating the needs of employers, our students, and of society as a whole. اطلاعات محدود
برادفورد , دبی + 1 بیشتر کمتر