LLM در حقوق بین الملل و توسعه حقوق بشر

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

حقوق بشر و قانون یک منطقه رشد بزرگ است، در واکنش به تحولات جدید، تهدیدات و تکامل در تفکر ما به عنوان یک جامعه، تکامل و گسترش می یابد. این اهمیت زیادی برای چالش های جهانی مهم مانند جنگ، تروریسم، جنسیت، مهاجرت و تغییرات اقلیمی دارد و رابط بسیار با تاثیرات علم و نوآوری دارد.

این LLM جدید در حقوق بشر و توسعه طراحی شده است تا شما را در درک حقوق بشر در قالب چند لایه آن، با تأکید انتقادی بر تکمیل آن با توسعه است.

این دوره ارائه می دهد طیف گسترده ای از ماژول های که معاصر، آکادمیک سخت و مهارت گرا است. شما می توانید دانش پایه ای از قوانین و سیاست های زمینه سازی گسترده تر را در این زمینه بدست آورید، در حالی که انعطاف پذیری لازم را برای انطباق درجه خود را با توجه به منافع خاص و آرمان های حرفه ای خود را با انتخاب از طیف وسیعی از قانون حقوق بشر تخصصی و ماژول های توسعه.

رتبه بندی

University of Bradford در رتبه بندی University of Bradford جهان در سال 2019 در رتبه بندی دانشگاه های تجاری و اقتصاد در رتبه بندی 301 تا 400 قرار دارد.

شرایط ورود

 • 2: 2 یا بالاتر در هر موضوع یا تجربه کار مربوطه در سطح تحصیلات تکمیلی.

الزامات زبان انگلیسی

 • آیلتس با 6.5 یا معادل آن با حداقل 5.5 در هر آزمون زیر.

اگر نیازهای آیلتس را برآورده نکنید، می توانید دوره پیش University of Bradford بخوانید.

چه چیزی را مطالعه خواهی کرد

ابتلا به 2 هفته ای شدید در آغاز دوره، تضمین می کند که تمام دانش آموزان، از جمله غیر قانون و / یا بین المللی، مفاهیم اصلی و مهارت های علمی لازم برای دستیابی به نتایج یادگیری را آموزش می دهند.

دانشجویان 180 واحد مدرک را شامل یک عنصر آموزش داده شده از 120 اعتبار و 60 داوطلب اعتبار می دانند.

دانش آموزان ملزم خواهند بود تا 40 اعتبار از ماژول های اصلی را پوشش موضوعات بر اساس اصول مقررات و اجرای، و قانون توسعه پایدار در کسب و کار و جامعه است که تم های اصلی را بررسی و ارائه زمینه لازم و گسترده تر از مطالعه این موضوع است.

علاوه بر این، دانشجویان مجبور خواهند شد تا مجموع 60 واحد از ماژول ها (20 واحد هر کدام) را که دانش خاص و عمیق را در جنبه های ویژه حقوق بشر و توسعه ارائه می دهد:

 • قانون بین المللی عمومی
 • حقوق بشر بین المللی
 • حقوق بشر بین المللی
 • قانون جنسیت
 • قانون مهاجرت و پناهندگی
 • حفظ صلح و صلح
 • حقوق بشر تجاری و محیط زیست
 • حکومت برای توسعه

آخرین مدرک اعتباری 20 لایحه LLM در قانون تجارت بین المللی، انتخابی است که می تواند از لیست انتخاب شده در بالا، از یک مجموعه گسترده تر از ماژول های تحصیلات تکمیلی از دانشکده حقوق و یا از سایر ادارات مانند مدرسه مدیریت انتخاب شده است.

لطفا توجه داشته باشید که برای ورود به سال 2020 ، اطلاعات ماژول در معرض تغییر است.

ماژول ها

هسته

 • مبانی حقوق و مهارت ها (LAW7029-R)
 • قانون توسعه پایدار در تجارت و جامعه معاصر (LAW7030-B)
 • نظریه تنظیم و تمرین (LAW7035-B)
 • پایاننامه LLM (LAW7032-E)

گزینه

 • قانون بین المللی عمومی (LAW7044-B)
 • حقوق بشر بین المللی (LAW7043-B)
 • حقوق بین الملل بشر دوستانه (LAW7019-B)
 • قانون و جنسیت (LAW7038-B)
 • مهاجرت و قانون پناهندگی (LAW7023-B)
 • تجارت، حقوق بشر و محیط زیست (LAW7041-B)
 • حفظ صلح و صلح سازی (PES7046-B)
 • حکومت برای توسعه (DEV7035-B)
 • قانون جرایم بین المللی (LAW7046-B)
 • انتخابی

یادگیری و ارزیابی

شما در گروه های کوچک در محیط یادگیری تعاملی و جذاب تدریس خواهید شد.

شما در بعضی از مؤلفه ها در آموزش و پرورش حقوقی بالینی شرکت می کنید که در آن تجربه های عملی را با موارد واقعی زندگی به دست می آورید در حالی که توسط دانشگاهیان پشتیبانی می شود.

این دوره همچنین با بازدید از سخنرانان مهمان از تمام حوزه های زندگی، از جمله حرفه های حقوقی، دانشگاه ها و کسب و کار ها افزایش یافته است.

درمانگاه قانون

کلینیک حقوقی ما دانش آموزان فرصت را برای تئوری در عمل فراهم می کند. دانش آموزان در کلینیک حقوقی ما مشغول به مشاوره از اعضای عمومی در ارتباط با دفتر مشاوران شهروندان و CHAS @ StVincent است.

دانش آموزان برای مصاحبه و مشاوره از اعضای عمومی در هر جنبه ای از قانون آموزش دیده اند. دانشجویان به عنوان بخشی از یک تیم، پرونده را مورد بحث قرار می دهند و تصمیم می گیرند که آیا مشتری نیاز به مشاوره حقوقی دارد. تحت هدایت مدیر کلینیک، دانش آموزان برای مشتری خود مشاوره می دهند.

دانش آموزان همچنین فرصت دریافت آموزش رسمی در مورد قانون مهاجرت را دارند که منجر به اعطای OISC (دفتر کمسیون خدمات مهاجرت) سطح 1 و 2 از طریق همکاری با CHAS @ StVincent است. این به دانشجویان فرصتی می دهد تا در ارائه توصیه های مهاجرت در حالی که درآمد مدارک شناخته شده را درگیر می کنند.

تیراندازی

دانش آموزان ما این فرصت را دارند تا در طیف وسیعی از مسابقات مونتاژ داخلی و خارجی شرکت کنند.

تطبیق مکمل آموزش های قانونی دانش آموزان است و راهی عالی برای یادگیری نحوه استفاده از قانون برای ایجاد استدلال قانونی قانع کننده است. دانش آموزان باید مشکلات را تجزیه و تحلیل کنند، قانون را تحقیق کنند، مدارک ارائه شده را تهیه کنند و استدلال های خود را به یک وکیل یا قاضی آموزش ببینند.

این مسابقه تقلید رویه هایی را که در دادگاه های تجدید نظر انجام می شود تقسیم می کند و فرصتی عالی برای دانش آموزان برای اعمال مهارت و دانش خود در عمل است.

حمایت شغلی

این دانشگاه متعهد به کمک به دانش آموزان در توسعه و ارتقاء قابلیت های استخدام است و این بخش جدایی ناپذیر از بسیاری از برنامه ها است. پشتیبانی تخصصی در سراسر دوره از خدمات حرفه ای و مشاغل خدماتی از جمله کمک به پیدا کردن کار نیمه وقت در هنگام تحصیل، تسهیلات، کار تعطیلات و جای خالی فارغ التحصیل در دسترس است. دانش آموزان تشویق می شوند برای دسترسی به این حمایت در مراحل اولیه و استفاده از منابع گسترده در وب سایت Careers.

بحث در مورد گزینه های با مشاوران متخصص کمک می کند تا برنامه های روشن را از طریق بررسی گزینه ها و شفاف سازی شغل شغلی. در اکثر برنامه های ما، مشاوران توسعه حرفه ای به برنامه های درسی و یا از طریق کارگاه های تخصصی تنظیم شده است.

چشم انداز شغلی

دوره های ما توسط هیئت مشاورین بین المللی دانشکده حقوق تشکیل می شود که شامل چهره های برجسته در قوه قضائیه و عمل حقوقی، دانشگاه ها و صنایع گسترده و جامعه است که به ما در مورد مهارت ها و شایستگی های مورد نیاز در محل کار فعلی و آینده توصیه می کنند. این امر به طراحی و تحویل دوره های ما کمک می کند و دانش آموزان ما دانش و تجربیات را به دست می آورند که نه تنها از لحاظ تحصیلی سخت اما با ارزش کارفرمایان است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... اطلاعات بیشتر

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. اطلاعات محدود