LLM در حقوق بین الملل

عمومی

شرح برنامه

آیا به امور جاری علاقه مند هستید؟ آیا ایده مطالعه حقوق بین الملل در پرتحرک ترین شهر آفریقا برای شما جذابیت دارد؟ آیا می خواهید تحصیلات خود را در یک زمینه پر جنب و جوش و پویا از قانون ادامه دهید؟

در دنیایی که روز به روز جهانی شده است ، دیگر لازم نیست که با قانون داخلی آشنا شوید. آیا شما علاقه مند به پیگرد قانونی جنایات جنگی یا گرم شدن کره زمین هستید ، LLM در حقوق بین الملل که توسط دانشکده حقوق University of Johannesburg ارائه شده است به شما فرصتی برای تخصص در زمینه های قانونی را می دهد که نه تنها جالب توجه هستند بلکه به طور فزاینده ای نیز به کار می روند. مفید و مرتبط این دوره یک ساله یک رویکرد میان رشته ای را در پیش گرفته و سؤالات حقوقی بین المللی را از منظر حقوق بین الملل و همچنین از منظر منطقه ای آفریقا ارزیابی می کند.

سبک سخنرانی تعاملی است. دانشجویان از تماس نزدیک با مدرس خود و با کارشناسان حوزه حقوقی ذیربط بهره مند می شوند. تنوع شرکت کنندگان در برنامه LLM به تجربه تحصیلی کمک شایانی می کند. University of Johannesburg دارای کتابخانه ای عالی و منابع الکترونیکی است.

این دوره شامل سه ماژول زیر خواهد بود:

  • حفاظت بین المللی حقوق بشر
  • حقوق بین الملل کیفری / حقوق بشردوستانه بین المللی
  • قانون بین المللی محیط زیست

از دانشجویان انتظار می رود که پایان نامه جزئی را در مورد هر موضوعی در حقوق بین الملل تکمیل کنند. دانشجویان از کارگاه های تحقیقاتی که برای راهنمایی دانشجویان در روند نوشتن برگزار می شود ، بهره مند می شوند.

این مدرک را می توان به صورت تمام وقت یا مطالعه پاره وقت انجام داد. سخنرانی ها پس از ساعت 18:00 برای پذیرایی از دانشجویانی که در طول روز کار می کنند برگزار می شود.

استادان

این دوره توسط استاد میا Swart و یک گروه منتخب از استادان مهمان داخلی و خارجی برگزار خواهد شد. پروفسور Swart یک متخصص شناخته شده بین المللی در حقوق بین الملل است.

شرایط پذیرش

به طور کلی ، دانشجویان به عنوان حداقل شرایط قبولی در پذیرش ، باید به طور متوسط 65٪ برای افراد رشته حقوق در مدرک LLB خود کسب کنند.

بورس تحصیلی

بورس های تحصیلی در دسترس هستند. دانشجویانی که مدرک خود را در طی یک سال گذرانده ، واجد شرایط بازپرداخت شهریه خود هستند (به استثنای هزینه ثبت نام و کارمزد فناوری اطلاعات و ارتباطات و مشمول شرایط و ضوابط خاص).

فرصت های شغلی

بسیاری از فرصت های شغلی برای دانشجویان دارای قوانین بین المللی LLM وجود دارد. برخی از این فرصت ها شامل یک حرفه در یک سازمان بین المللی مانند سازمان ملل متحد ، صلیب سرخ ، دادگاه کیفری بین المللی و دادگاه ها و همچنین بسیاری از سازمان های غیر دولتی محلی و بین المللی مانند دیده بان حقوق بشر و عفو بین الملل است. شرکت های حقوقی بین المللی همچنین به طور فزاینده به فارغ التحصیلان با تخصص در حقوق بین الملل علاقه مند هستند. پروفسور سوارت در زمینه مشاوره به دانشجویان در این زمینه بسیار فعال است. دوره کارآموزی را می توان در سازمانهایی مانند عفو بین الملل ترتیب داد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و سوالات مربوط به شرایط ورود و مراحل درخواست و همچنین مطالب درسی با دانشکده تماس بگیرید:

خانم P Magongoa: پردیس دانشگاه اوکلند Kingsway
تلفن: 011 559 3843 ، ایمیل: phaladim@uj.ac.za ، وب: www.uj.ac.za/law

Prof M Swart: پردیس Kingsway دانشگاه اوکلند
تلفن: 011 559 3214 ، ایمیل: mswart@uj.ac.za ،

ثبت نام و شروع تاریخ

ثبت نام در ژانویه آغاز می شود و در فوریه برای هر دو برنامه کار دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد سخنرانی می شود.

کلیه برنامه های پژوهشی کارشناسی ارشد و دکترا می توانند در طول سال ثبت نام کنند.

تاریخ پایان: دانشگاهی از ژانویه شروع می شود و در دسامبر پایان می یابد. مهلت برنامه با مدت زمان برنامه تعیین می شود.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... اطلاعات بیشتر

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. اطلاعات محدود