LLM در حقوق خصوصی تطبیقی ​​و اروپایی

عمومی

شرح برنامه

شرح برنامه

این برنامه با هدف شما را در درک عمیق از زمینه های اصلی حقوق خصوصی در سراسر دو سنت قانونی اروپا، قانون مشترک و مدنی به شما آموزش می دهد. این به شما فرصتی را برای به دست آوردن یک مدرک پیشرفته ارائه می دهد که هر دو از لحاظ تحصیلی دقیق و حرفه ای مفید است.

با توجه به سنت های مدنی و عرف عمومی، این مطالعه مطالعه تطبیقی ​​زمینه های کلیدی حقوق خصوصی با پویایی ابتکارات هماهنگ اروپا را ترکیب می کند. این به ویژه برای کسانی که در معرض طیف وسیعی از موضوعات حقوق خصوصی در مقطع کارشناسی تحصیل کرده اند، مناسب است، هرچند که برای کسانی که مقطع لیسانس مقطع کارشناسی آنها تخصص های دیگر را نیز در بر می گیرد، مناسب است.

ساختار برنامه

این برنامه به شما طیف گسترده ای از موضوعاتی را ارائه می دهد که با جنبه های مختلف حقوق خصوصی از دیدگاه مقایسه ای و اروپایی برخورد می کنند، که شما را قادر می سازد تا LLM را برای رفع منافع خاص خود به کار گیرید. دوره های آموزشی توسط اعضای انجمن علمی دانشکده حقوق تدریس می شود که کارشناسان این حوزه هستند.

شما باید 180 اعتبار تحصیلی را تکمیل کنید - 60 رشته در رشته اجباری گرفته شده و 120 رشته باقی مانده در دوره های تدریس گرفته شده اند. شما حداقل 80 اعتبار از دوره های اجباری و حداکثر 40 اعتبار دوره های انتخابی را انتخاب خواهید کرد.

لطفا توجه داشته باشید که با توجه به شرایط غیر قابل پیش بینی یا عدم تقاضا برای دوره های خاص، ممکن است ما نتوانیم تمام دوره هایی را که در سال های تحصیلی اعلام می شود، اجرا کنیم.

نتایج یادگیری

این برنامه طراحی شده است تا دانش آموزان را با آموزش عالی در مقطع کارشناسی ارشد در امور خصوصی اروپا آموزش دهد.

شما آموزش های حقوقی پیشرفته را در اختیارتان می گذارید تا بتوانید مشکلات مربوط به حقوق خصوصی را با استفاده از ابزار تحلیل تطبیقی ​​شناسایی و تفسیر کنید.

علاوه بر ارائه آموزش در زمینه تحقیقات حقوقی، شما درک چالش های اصلی حقوق مقایسهای مدرن، از جمله مسائل مربوط به هماهنگی اروپا را خواهید آموخت. این برنامه همچنین دانش آموزان را قادر می سازد تا به دکترا پیشرفت کنند اگر آنها بخواهند.

شرایط ورود

حداقل 2: 1 مدرک از دانشگاه انگلستان یا معادل بین المللی آن در قانون است.

ما همچنین کاندیدانی را با مدرک مربوط به رشته مربوطه که شامل مطالعات قبلی مرتبط است، در نظر خواهیم گرفت.

ورود به این برنامه رقابتی است. ملاقات حداقل الزامات مورد نظر برای ارائه یک مطالعه تضمین نمی کند.

الزامات زبان انگلیسی

تمام متقاضیان باید یکی از مدارک زیر را به عنوان مدرک توانایی زبان انگلیسی خود داشته باشند:

  • یک مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد که به زبان انگلیسی در اکثر زبان انگليسی به ترتيب توسط ويزا و مهاجرت انگليسی آموزش داده شد

  • آیلتس: مجموع 7.0 (حداقل 6.5 در هر ماژول)
  • TOEFL-iBT: مجموع 100 (حداقل 23 در هر مدول)
  • PTE (A): مجموع 67 (حداقل 61 در هر بخش "مهارت های ارتباطی")
  • CAE و CPE: مجموع 185 (حداقل 176 در هر ماژول)
  • تثلیث ISE: ISE III با عبور از تمام چهار اجزاء

مدارک تحصیلی و ارزیابی به زبان انگلیسی باید در ابتدای برنامه تحصیلی شما بیش از سه سال باشد. آزمون زبان باید در ابتدای برنامه تحصیلی شما بیش از دوسال باشد.

فرصت های شغلی

این برنامه به شما یک پایه عالی برای هر دو پژوهش دکترا در زمینه رو به رشد حقوقی و حقوقی تطبیقی ​​و خصوصی اروپا در شرکت های حقوقی بین المللی و یا استخدام در سازمان های بین المللی را فراهم می کند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years.

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years. اطلاعات محدود
ادینبورگ , UK آنلاین + 1 بیشتر کمتر