LLM در حل اختلافات بین المللی (داوری)

عمومی

شرح برنامه

بررسی اجمالی

برنامه های آنلاین دانشگاه ملین مری لندن در حل اختلاف بین المللی هدف الهام بخشیدن به نسل جدیدی از وکلا را برای بازنگری رویکردهای سنتی درگیری و حل و فصل آن و تجهیز آنها به ابزار مورد نیاز برای موفقیت در این زمینه. آنها زمینه سازی نظری جامع، آموزش های بین رشته ای گسترده و فرصت ها برای مطالعه فردی و توسعه مهارت ها را ترکیب می کنند. علاوه بر این، برنامه های پویای ما طراحی شده اند تا به شما در ارائه فرصت های عالی آموزش در محوطه دانشگاه، بدون محدودیت زمان و مکان ثابت.

برنامه های آنلاین در حل اختلاف بین المللی می تواند به عنوان بخشی از زمان به عنوان کارشناسی ارشد (LLM)، دیپلم کارشناسی ارشد (PGDip) و یا گواهی کارشناسی ارشد (PGCert) مورد مطالعه قرار گیرد. PGDip و PGCert نسخه های کوتاه تر از برنامه LLM هستند. بر خلاف LLM، آنها نیازی به تکمیل پایان نامه ندارند، بلکه محتوای سطح کارشناسی ارشد را ارائه می دهند. تفاوت بین PGDip و PGCert تعداد ماژول های مورد نیاز است (PGCert کوتاه تر از PGDip است).

ساختار

LLM در حل اختلافات بین المللی در دسترس است برای مطالعه نیمه وقت ارائه شده در طول دو سال تحصیلی. در آن زمان شما چهار مدرک تدریس و یک پایان نامه 20،000 کلمه را خواهید گرفت. برای هر یک از ماژول، شما 30 اعتبار به شما اعطا می شود و شما بیش از 60 اعتبار برای پایان نامه خود دریافت خواهید کرد. برای فارغ التحصیلی شما باید 180 اعتبار کامل داشته باشید که شامل تکمیل هر جنبه ای از ماژول ها و انتقال تمام وظایف مربوطه می شود.

ماژول ها

دو مدرک اصلی در مورد داوری تجارتی به طور خاص دانش آموزان را ارائه می نماید که مفصل ترین مسائل قانونی را که در روند رسیدگی به داوری وجود دارد، ارائه می دهد. این به شما دانش و مهارت های مورد نیاز برای پیشرفت در این زمینه را، به عنوان وکلای داخلی، غیر از مشاوران، دانشگاهیان و داوران، تجهیز خواهد کرد.

 • Arbitration Commercial Commercial: Theory and Context
 • داوری تجاری بین المللی: مسائل انتخاب شده
 • قرارداد سرمایه گذاری قرارداد
 • arbitration سرمایه گذاری: حفاظت محرمانه
 • پایان نامه

شرایط ورود

برای واجد شرایط برای ورود به برنامه LLM، PGDip یا PGCert International Dispute Resolution شما باید موارد زیر را داشته باشید:

فارغ التحصیلان قانون

 • شرایط معمول برای ورود به برنامه یک درجه حقوق است، یا درجه با محتوای قانونی قابل توجه، حداقل 2.1 افتخار (یا معادل بین المللی).
 • فارغ التحصیلان قانون با افتخارات 2.2 که دارای مدارک قانونی دیگر و / یا حرفه ای قانونی حرفه ای نیز می توانند واجد شرایط باشند.

فارغ التحصیلان غیر قانونی

 • فارغ التحصیلان غیر قانونی دارای حداقل 2.2 مدرک تحصیلی که همچنین در آزمون سراسری حرفه ای (CPE) یا دیپلم فارغ التحصیل در قانون (GDL) شناخته شده توسط سازمان های حرفه ای انگلستان (یا 60 درصد) را کسب کرده اند نیز ممکن است واجد شرایط باشند.
 • فارغ التحصیلان غیر قانونی نیز ممکن است براساس تجربه حرفه ای قابل توجه در یک منطقه قانونی یا یک منطقه مستقیما با برنامه تحصیلی خود در نظر گرفته شوند.

در همه موارد، برای ارزیابی عادلانه و تصمیم گیری لازم است یک برنامه کامل آنلاین مورد نیاز باشد. هر پرونده براساس شایستگی و با توجه به اسناد کاربردی جامع در نظر گرفته می شود.

CV کامل و دقیق برای تمام برنامه های کاربردی مورد نیاز است و به ویژه در مورد جایی است که تجربه حرفه ای باید مورد توجه قرار گیرد.

متقاضیان بین المللی

در ملکه مری، ما به جامعه جهانی ما افتخار می کنیم و ما یک تاریخ طولانی از استقبال دانشجویان از سراسر جهان داریم. در طول سالها، هزاران نفر از فارغالتحصیلان بین المللی ما به دنبال موفقیت حرفه ای بوده اند.

برای اینکه بتوانید بیشتر از ماژول ها و تدریس را در پیشنهاد ارائه دهید و به بحث و گفت و گو آنلاین بپردازید، تمام متقاضیان باید حداقل حداقل استاندارد آکادمی زبان انگلیسی برای پذیرش را داشته باشند. شما نیاز دارید که شواهدی از توانایی زبان انگلیسی کافی را مطابق با الزامات استاندارد انگلیسی ما ارائه دهید. الزامات آیلتس 7.0 در کل و حداقل 7.0 در جزء نوشتن است.

اگر شما سطح زبان انگلیسی مورد نیاز را نبرده اید، باید به آزمون های زبان انگلیسی در کشور خود ادامه دهید تا به سطح مورد نیاز برسید.

چگونه ارزیابی می شود؟

به عنوان یک دانش آموز در Queen Mary Online، ما از شما می خواهیم که در بخش کسب مهارت و دانش خود نقش فعال داشته باشید. ما از یک مخلوط از انجمن های بحث و گفتگو و گروه های وب استفاده می کنیم، طراحی شده برای ایجاد بحث آگاهانه در مورد موضوعات مجموعه.

هر یک از ماژول ها شامل وظایف ارزیابی، یک مقدمه ماژول و تمرین ارزیابی نهایی (امتحان خانه) خواهد بود. ارزیابی مستمر رابطه روابط دانشجویی و معلم را افزایش خواهد داد و شما را از طریق بازخورد منظم توسط آموزگاران متخصص ارائه می دهد. شما همچنین قادر به پاسخ دادن به سوالات و نگرانی ها به طور مستقیم به کارفرما و مدیر دوره خواهید بود.

پایاننامه نهایی مورد نیاز برای LLM شامل مطالعات عمیق تر و تحقیق مستقل در موضوع می شود که با سرپرست شما موافقت شده است.

کجا می توانستیم شما را هدایت کنیم

ما از داستان های موفقیت LLM ما فارغ التحصیلان انواع حرفه ای که احتمالا برای شما در بازپس گیری موفقیت آمیز این دوره باز است. همانطور که انتظار می رود بخش بزرگی دانش خود را به طور مستقیم به عنوان وکیل، وکیل، وکلا، همکاران حقوقی و یا حقوق قانونی اعمال کرده است. دیگران در زمینه هایی مانند مقررات مالی و انرژی، مشاوره، اختراعات و علائم تجاری کار می کنند. بسیاری از دانش آموزانی که در حال حاضر به طور کامل واجد شرایط و برای چندین سال تمرین کرده اند خود را قادر به پیشبرد موقعیت خود در شرکت موجود خود و یا تخصص در یک منطقه جدید از قانون هستند. تعداد قابل توجهی از آنها در زمینه حقوق دکترا بوده اند و در جذب سرمایه گذاری برای این پروژه ها یا در QMUL یا سایر دانشگاه های انگلستان یا خارج از کشور موفق بوده اند.

مهارت های توسعه یافته از طریق برنامه ما - همراه با فعالیت های فوق برنامه در ارائه ما - فارغ التحصیلان اخیر ما را قادر به حرکت در حرفه ای در انگلستان و در سراسر جهان در شرکت های مانند:

 • هربرت اسمیت یخچال
 • دنتون ها
 • بیمه Cubb
 • نومورا
 • دلوته
 • لاتام
 • نمایندگی اتحادیه اروپا
 • فرگم
 • هوندا
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Queen Mary Online offers four part-time, 100% online programmes delivered by the Queen Mary University of London – a world-leading Russell Group university. Gain access to cutting-edge research, a glo ... اطلاعات بیشتر

Queen Mary Online offers four part-time, 100% online programmes delivered by the Queen Mary University of London – a world-leading Russell Group university. Gain access to cutting-edge research, a global community, and world-class teaching that will empower you to make a global impact. By choosing to study online with Queen Mary, you still enjoy the same status and access to exemplary teaching as our campus students. The advantage you have is the flexibility to pursue your future career at a time and intensity suited to your own unique circumstances and without interrupting your income and career progression. اطلاعات محدود