LLM در قانون آمریکا (برای وکلا غیر آمریکایی)

عمومی

شرح برنامه

تهیه وکلا خارجی برای عمل جهانی

برنامه تحصیلی LLM در برنامه قانون آمریکا به طور خاص طراحی شده است تا وکلا خارجی را برای چالش عمل جهانی آماده کند. در این برنامه، دانش آموزان به طور کامل به کلاس های JD BU Law Bureau متصل می شوند، جایی که آنها با دانشجویان آمریکایی در سنت آموزش حقوق قانونی ایالات متحده آموخته می شوند.

این بدان معنی است که شما نه تنها محتوای دکترین ایالات متحده را در تقریبا در هر زمینه ای از مالکیت معنوی مورد علاقه، معاملات تجاری بین المللی، ادغام و خرید، حل اختلافات جایگزین، تنها به چند نام می آموزید، اما چیزی را به همان اندازه مهم خواهید آموختید: چگونه وکلای ایالات متحده برای تحلیل سوالات حقوقی و حمایت از طرف مشتریان خود آموزش دیده اند.

تا پایان سال، ما انتظار داریم مهارت های شما را به وجود آورد تا شما را یک تمرین کننده جهانی موثرتر کند. شما بینش منحصر به فردی را به "ذهنیت" وکلای آمریکایی و دیگران که در قانون مشترک آموزش دیده اند، به دست خواهید آورد. شما باید چشم انداز لازم را برای کار در سراسر مرزها و با وکلا از سنت ها و زمینه های مختلف داشته باشید.

به این معنا، برنامه قانون آمریکا ما چیزی جز آمریکا نیست. واقعا جهانی است

به عنوان یک وکیل تحصیلی خارجی، شما با انتخاب های زیادی برای تحصیلات تکمیلی در ایالات متحده و سایر نقاط روبرو هستید. اجازه بدهید به شما در مورد آنچه متمایز به BU Law LLM را در برنامه قانون آمریکا و شما می توانید به عنوان یک عضو از جامعه ما انتظار:

آموزش عالی

به عنوان یک دانشجوی کارشناسی ارشد در برنامه حقوق دانشگاه آمریکایی، شما را به کلاس های JD معمولی مدرسه متصل می کند و به همین دلیل دسترسی به BU Law را دارید. چرا این موضوع مهم است؟ BU Law و علوم سیاسی BU Law همواره در رتبه پنجم آمریکا قرار گرفته است. اعضای هیئت علمی ما متشکل از محققان مشهور جهان هستند که نه تنها در مشارکت خود در تفکر حقوقی پیشرفت می کنند، بلکه در کلاس درس نیز به عنوان مربیان برتر عمل می کنند. شما می توانید آن را از دانش آموزان و فارغ التحصیلان فعلی خود بشنوید. بسیاری از شما به شما می گویند که مدرسان BU Law شما بهترین آنها هستند، هر جا. به سادگی می توانید از بهترین معلمان قانون آمریکا مطلع شوید.

انعطاف پذیری بی نظیر و انتخاب

برنامه قانون آمریکایی انعطاف پذیر ترین برنامه های فارغ التحصیل BU Law و یکی از انعطاف پذیر ترین مواردی که در هر کجا پیدا می کنید. این مجموعه طیف متنوعی از دوره ها را برای انتخاب، با حداقل تعداد کلاس های "مورد نیاز" ارائه می دهد. تو خواهی توانست:

  • انتخاب از 200 دوره و سمینارها از تقریبا هر موضوع قانون آمریکایی، یکی از گسترده ترین انتخاب های موجود در هر مدرسه قانون است.
  • بدون محدودیت، کلاس های سال اول (علاوه بر کلاس های دوم و سوم سال JD)، موضوعاتی را که در آزمون های ایالات متحده نشان داده می شود، پوشش دهید. همه مدارس به دانش آموزان LLM اجازه نمی دهند این کار را انجام دهند.
  • تکمیل مطالعات قانونی خود را با دوره های دیگر در مدرسه فارغ التحصیل در BU و یا ثبت نام در کلاس های ارائه شده توسط BU Law تحصیلات عالی فارغ التحصیل در بانکداری
  • اگر میخواهید مطالعات خود را در یکی از سه حوزه مهم حقوقی جهانی تمرین کنید: تمرکز تجارب بینالمللی، مالکیت معنوی و مالیات، «تمرکز» اختیاری را دنبال کنید.

توجه فردی و درمان شخصی

در BU Law ، شما نه تنها بالاترین کیفیت را در هر مدرک قانونی آمریکا دریافت خواهید کرد، بلکه بالاترین سطح حمایت فردی را هم از لحاظ تحصیلی و هم به صورت شخصی دریافت خواهید کرد. ما در این مورد پرشور هستیم. فارغ التحصیل

توسعه حرفه ای و کارآموزی

دفتر توسعه حرفه ای ما LLM به طور خاص و منحصرا به دانشجویان LLM اختصاص داده شده است، ارائه مشاوره و پشتیبانی فردی برای کمک به آنها در کارآموزی دوره کارشناسی ارشد و یا مشاغل دائمی در ایالات متحده و یا خارج از کشور. دانش آموزانی که علاقه مند به پذیرش امتحان بار در ایالات متحده هستند، راهنمایی های گسترده ای در مورد الزامات واجد شرایط بودن و رویه های درخواست ارائه می کنند برنامه کارآموزی قانون آمریکایی دوره های کارآموزی تحصیلی پس از فارغ التحصیلی را برای دانش آموزانی که در طول دوره های آموزش عملی اختیاری خود به دنبال تجربه زندگی واقعی در ایالات متحده هستند، فراهم می کند.

گسترش جهان شما

به عنوان یک دانشجوی حقوق آمریکایی، شما یک عضو کامل از جامعه کلی BU Law می باشید، از لحاظ اجتماعی و آکادمیک، از سایر قسمت های مدرسه جدا نیستید. شما برای شرکت در هر یک از 30 سازمان دانشجویی JD دعوت خواهید شد. و چون ما به طور جدی توسعه یک "خانواده" را در بین دانش آموزان LLM انجام می دهیم، شما به طور مرتب در رویدادهای اجتماعی و غیر حرفه ای که شما را با دیگر دانشجویان فارغ التحصیل BU Law پیوند می دهند، شرکت می کنید. در نتیجه شما اوراق قرضه با دانشجویان آمریکایی و همسایگان را تشکیل می دهید که در سال های گذشته در بوستون به خوبی پیش می رود.

مدرک با نفوذ جهانی

تحصیلات عالی در رشته BU Law مدرک MBA در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده است. فارغ التحصیلان ما LLM یکی از بیشترین جذاب ترین شرکت های تجاری و شرکت های بزرگ هستند. فارغ التحصیلان در بیش از 65 کشور خارج از آمریکا زندگی می کنند و یا در خارج از آمریکا کار می کنند و باشگاه های دانشگاهی بوستون در سراسر جهان با انجمن های بین المللی در سراسر جهان قرار دارند.

بزرگترین شهر بوستون آمریکا برای دانشجویان

همه این اتفاقات در بوستون، یکی از شهرهای پرشکوه جهان اتفاق می افتد. از هر کسی که اینجا بوده است بپرسید هیچ جایی مثل آن وجود ندارد

از شما دعوت می کنم که از فارغ التحصیلان ما در مورد تجربیات فراموش نشدنی خود بشنوید. آنها چیزهای زیادی برای گفتن دارند. در حقیقت، 98 درصد از تازه ترین دوره های تحصیلات تکمیلی این برنامه این برنامه را به یک دوست یا همکار علاقه مند پیشنهاد می کنید. با خوشحالی شما را در تماس قرار می دهیم تا بتوانید به طور مستقیم از این گروه بسیار متشکل از متخصصان برجسته و محترم بشنوید. من متقاعد شده ام که هرچه بیشتر یاد می گیرید، بیشتر از فرصت های فوق العاده ای که در BU Law انتظار می رود.

109396_Capture.JPG

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Boston University School of Law is a top-tier law school that offers a wide-ranging curriculum taught by professors recognized nationally as exceptional teachers and preeminent scholars. The core of t ... اطلاعات بیشتر

Boston University School of Law is a top-tier law school that offers a wide-ranging curriculum taught by professors recognized nationally as exceptional teachers and preeminent scholars. The core of the BU Law learning experience is superior teaching and a supportive, dynamic learning environment in which teachers guide, inspire and challenge. BU Law professors are nationally acclaimed for their legal skills and scholarship, on the cutting edge in research, writing and advising to both the public and private sectors. But what uniquely defines them is their devotion to students, academically, professionally and individually. اطلاعات محدود