• مدت (سال): 1.5 سال (3 ترم)
 • مدرک کارشناسی ارشد (LLM)
 • سطح صلاحیت: دوره کارشناسی ارشد (دوره دوم)
 • زبان آموزش: یونانی
 • روش مطالعه: آموزش از راه دور
 • حداقل ECTS اعتبار: 90

مشخصات برنامه

اهداف و اهداف برنامه عبارتند از:

دانش آموزان را با فرصت برای تخصص در دو حوزه خاص علم حقوقی، (a) قانون کسب و کار اروپایی و (b) حقوق بشر و عدالت اجتماعی، در سطح نظری و عملی قرار دهید. این آموزش را برای مدرسین کارشناسی ارشد در لیسانس حقوق و یا برخی از لیسانس مرتبط (علوم سیاسی، سیاست اروپا، IR، اقتصاد و غیره) فراهم می کند. عمدتا، اما نه منحصرا، خود را به افرادی که کار می کنند یا قصد دارند در زمینه های مختلف مربوط به علوم حقوقی (وکلا، قضات، مشاوران حقوقی یا کارمندان کلی شرکت ها و سایر نهادها یا سازمان های بخش خصوصی، اعضای خدمات عمومی یا بعضی از آژانس ها یا سازمان های دولتی یا نیمه دولتی، اعضای سازمان های غیر دولتی ، دیپلمات ها و غیره)

انتظار می رود که این برنامه فارغ التحصیلان خود را با مدارک اضافی ارائه دهد و در هنگام رسیدگی به مسائل مربوط به قانون، آنها را به عنوان شناختی و همچنین ظرفیت های مدیریتی خود افزایش دهند. این کمک خواهد کرد که فرصت های حرفه ای خود را غنی سازی کنند. فارغ التحصیلان این برنامه همچنین دارای فرصت برای ادامه تحصیل در سطح دکترا هستند.

این برنامه به ویژه مسائل حقوقی خاصی را که از اهمیت عالی نظری و عملی برخوردار است، تشویق می کند و رویکرد تطبیقی ​​به علم حقوقی را در بستر معاصر اروپایی تشویق می کند. مقررات قوانین ملی در همکاری نزدیک با قانون اروپا، با هدف مقابله با مشکلات و چالش های معاصر در رویکرد نظری، در حالی که عملا کارآمد است، در نظر گرفته می شود.

اهداف اصلی دانشگاهی این برنامه عبارتند از:

(الف) تعمیق دانش در حوزه های تخصصی علم حقوقی با اهمیت تئوری و عملی، و همچنین (ب) گسترش درک علم حقوقی و اجرای آن در یک مقیاس اروپایی و بین المللی. این برنامه به بررسی عملکرد ملی و ارتباط آن با قوانین اروپایی و بین المللی می پردازد. روش های تفسیر و کاربرد قانون در یک زمینه عملی تجزیه و تحلیل می شود، در حالی که تاکید بر پارامترهای نظری و اجرای عملی، با یک دید کلی برای افزایش ظرفیت دانش آموزان برای مقابله با چالش ها و مشکلات موجود، به ویژه آنهایی که ممکن است در محیط اروپایی و بین المللی در زمینه تجارت و کارآفرینی یا در زمینه حقوق بشر و عدالت اجتماعی مواجه شود.

دانش آموزان فرصت دارند تا در تحقیقات علمی و کاربرد روش های قانونی و مدل ها شرکت کنند و تخصص خاص خود را در حوزه های حقوقی اهمیت خاص بدست آورند.

لازم به ذکر است که دانشکده حقوق از سال 2013 تاکنون موفق به ارائه یک LLM مبتنی بر کلاس درس مبتنی بر قانون با تخصص در حوزه های ذکر شده (قانون تجارت اروپا و حقوق بشر و عدالت اجتماعی) شده است.

چشم انداز شغلی

این برنامه به طور عمده، اما نه به طور انحصاری، خود را به افرادی که کار یا قصد انجام این کار را در زمینه های مرتبط با علوم حقوقی دارند، شامل: وکلا، قضات، مشاوران حقوقی یا کارمندان عمومی شرکت ها و سایر نهادها یا سازمان های بخش خصوصی، اعضای خدمات دولتی یا بعضی از آژانس ها یا سازمان های دولتی یا نیمه دولتی، اعضای سازمان های غیر دولتی، دیپلمات ها و غیره

دسترسی به مطالعات بیشتر

فارغ التحصیلان این دوره می توانند به درجه سوم دوره (درجه دکتری)

معیارهای پذیرش

این برنامه دانشجویان را در ترم پاییز و بهار به رسمیت می شناسد. درخواست برای پذیرش در برنامه تنها از کاندیداهای مورد نظر که حداقل معیارهای ورودی را به عنوان زیر شرح داده اند، در نظر گرفته می شود:

 • دانش آموزان آینده نگر باید دارنده مدرک لیسانس در حقوق و یا در زمینه های دیگر مرتبط باشند
 • دو نامه توصیه شده و یک نامه از سوی دانشجوی آینده نگر به بیان علاقه خود در پیروی از برنامه، طرح بندی گزارش تحقیق خود و ذکر او از برنامه، با توجه به پیشرفت شخصی و دیدگاه های حرفه ای خود.
 • دانشجویان شرایط لازم برای زبان انگلیسی را در صورتی که درجه اول آنها به زبان انگلیسی تدریس شود، برآورده می کند. در غیر این صورت، آنها باید متوسط ​​امتیاز TOEFL 500، GCSE "O" با حداقل C یا IELTS را با نمره میانگین 5.5-6، یا نمره گذاری در سطح ENGL-100 دانشگاه انگلیسی ارائه دهند. آزمون قرار دادن این دانشگاه دوره های انگلیسی را در سطوح مختلف ارائه می دهد تا به دانش آموزان برای رسیدن به یک برنامه تحصیلی به استاندارد مورد نیاز برسند.

ارزیابی

ارزیابی دوره معمولا شامل آزمون نهایی جامع و ارزیابی مستمر است. ارزیابی مداوم می تواند در میان دیگران، میان مدت، پروژه ها و غیره باشد.

نمرات نامه بر اساس وزن امتحان نهایی و ارزیابی مستمر و علامت های واقعی عددی که در این دو مولفه ارزیابی به دست می آید محاسبه می شود. بر اساس نمرات دوره، متوسط ​​متوسط ​​نمره ترم (GPA) و متوسط ​​نمره جمع (CPA) محاسبه می شود.

شرایط فارغ التحصیلی

دانش آموز باید 90 ECTS و تمام الزامات برنامه را تکمیل کند.

حداقل میانگین تجمعی درجه (CPA) 2.0 مورد نیاز است. بنابراین، اگر چه "D-" یک درجه PASS است، برای رسیدن به CPA 2.0، درجه متوسط ​​"C" مورد نیاز است.

نتایج یادگیری

پس از اتمام موفقیت آمیز این برنامه، دانش آموزان باید قادر باشند:

 1. توسعه دانش از مفاهیم، ​​اصول، مفاهیم، ​​نظریه ها و مدل های اساسی و استفاده از آنها در زمینه های خاص در زمینه شناخت علوم حقوقی.
 2. ایجاد طرح های نظری خاص و مدل های مرتبط با محتوا و اشیاء خاصی از زمینه شناختی.
 3. دانش نظری و تجربی را با هم ترکیب کنید تا بتوانید مسائل ساده یا پیچیده ای را که در زمینه های حرفه ای مورد توجه قرار می گیرند برطرف کنید.
 4. تجزیه و تحلیل و ارزیابی مسائل، مشکلات و پیشنهادات در حوزه های خاص قانون (رویکرد هنجاری و تجربی).
 5. ارزیابی رویه هایی که هدف آن مواجه شدن با مشکلات در زمینه علوم حقوقی است.
 6. شناسایی موضوعات اولویتی که مستلزم تجزیه و تحلیل و ارزیابی در سطح ملی، اروپایی و بین المللی است.
 7. تئوری های خاص خود را که بر مبنای رویکرد بین رشته ای و روش شناختی به مسائل و مشکلات خاصی بنا نهاده شود، بسط دهید.
 8. انجام تحقیقات مستقل و ابزارهای متدولوژیک و شناختی علوم حقوقی را به شیوه ای بین رشته ای ترکیب می کند تا رویکردهای نوین و پیشنهادها را ارائه دهد.
 9. مهارتهای تحلیلی و ارتباطی مورد نیاز برای پیگیری در زمینه های حرفه ای مورد علاقه، یا در سطح ملی یا بین المللی، اجرا کنید.
 10. مهارت های مدیریتی را مطابق با الزامات حرفه ی قانونی توسعه دهیم.
 11. پس از اتمام تحصیلات خود، منابع لازم و فرهنگ مرتبط را در پیگیری بهبود مستمر مهارت ها و توانایی های فردی خود بکار برید.

بورس تحصیلی - کمک مالی

دانشگاه ارائه کمک هزینه تحصیلی و کمک مالی به دانش آموزان تمام وقت، در قالب بورس تحصیلی شایستگی تحصیلی، کمک های مالی، کمک هزینه تحصیلی ورزشی و برنامه های تحصیلی در دانشگاه.

برنامه آموزش در:
 • یونانی
University of Nicosia

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Nicosia »

آخرین به روز رسانی نوامبر 22, 2018
این دوره آنلاین
Start Date
Contact school
Duration
پاره وقت
تمام وقت
Price
5,400 EUR
Deadline
Contact school
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
آخرین مهلت تقاضا
Contact school

Contact school

Location
آخرین مهلت تقاضا
Contact school
End Date
Contact school