LLM در قانون بانکداری

عمومی

شرح برنامه

برنامه LLM در University of Johannesburg در زمینه حقوق بانکی طراحی شده است تا دانش ویژه ای را در رابطه با جنبه های قانونی که برای بخش بانکی بسیار مرتبط است ، در اختیار دانش آموزان قرار دهد. این طراحی شده است که توسط دانشجویان تمام وقت در طی یک سال و توسط دانشجویان نیمه وقت بیش از دو سال تکمیل شود.

این برنامه شامل یک پایان نامه جزئی (60 اعتبار) به همراه سه ماژول تدریس اجباری (اعتبار 3/40) است:

(i) قانون بانکداری (ارائه شده در نیمسال اول): این ماژول تمرکز ویژه ای در حقوق خصوصی دارد. مفاهیم اصلی پول و پرداخت از طریق معرفی مورد بررسی قرار می گیرد. این امر پس از مطالعه بانکها به عنوان واسطه پرداخت (با روشهای مختلف پرداخت داخلی و بین المللی) ، بانکها به عنوان ضامن (مستقل و لوازم جانبی) و بانکها به عنوان وام دهنده انجام می شود. سرانجام ، این ماژول به مسئولیت بانکی ناشی از قرارداد ، توقیف یا غنی سازی می پردازد. بیشتر سخنرانی ها توسط پروفسور چارل هوگو هدایت می شود که رئیس مرکز حقوق بانکی دانشگاه است. از مدرسین مهمان بعلت تخصص خاصی که دارند استفاده می شود.

(ب) تنظیم خدمات مالی (ارائه شده در ترم دوم): اهمیت تنظیم صحیح خدمات مالی با بحران مالی جهانی اخیر به خوبی نشان داده شده است. برخی از نهادهای کلیدی بین المللی همکاری های بین المللی را در این زمینه سوق می دهند. به عنوان بخشی از این فرایند ، آفریقای جنوبی تصمیم گرفته است به رژیم "دوقلوهای قله" تغییر یابد که شاهد آن است که مقررات خدمات مالی ما بین یک مقام نظارتی احتمالی (قرار گرفتن در بانک ذخیره آفریقای جنوبی قرار دارد) و یک مقام تنظیم کننده رفتار بازار تقسیم شود. . در این ماژول ، برخی از مفاهیم نظری اساسی در تنظیم خدمات مالی مورد بررسی قرار گرفته است ، از جمله ریسک سیستمیک و مسری. تنظیم مقررات احتمالی و رفتار با تمرکز بر مؤلفه های قانونگذاری که بخشی از چارچوب نظارتی آفریقای جنوبی را تشکیل می دهند ، در نظر گرفته شده است. مقررات مربوط به قانون شامل جنبه هایی از قانون بانکها ، قانون مرکز تحقیقات مالی ، قانون بازارهای مالی ، قانون کنترل طرح های سرمایه گذاری جمعی و قانون مشاوره مالی و خدمات واسطه ای است. رهبر ماژول خانم کرستن کرن است که تعدادی از مدرسان خبره را نیز در آن شرکت خواهد کرد.

(iii) قانون اعتبار (ارائه شده در نیمسال اول): این ماژول بر قانون اعتبار ملی ، که احتمالاً یکی از مهمترین بخش های قانون در آفریقای جنوبی است ، که در بسیاری از موارد گزارش شده ارائه شده است ، متمرکز شده است. با این حال ، ماژول در آن محدود نمی شود. علاوه بر این ، برخی از اصول کاربردی قانون قرارداد و انواع قراردادهای خاص مانند وام های پول عادی ، قراردادهای رهنی ، فروش اقساطی و اجاره های منقول ، معاملات امن ، معاملات تضمین شده و موافقت نامه های اعتباری اتفاقی را پوشش می دهد.

به استثناء مقررات خدمات مالی ، کلاسها یا سمینارهای موجود در ماژولهای تدریس شده عصرها در روزهای هفته از ساعت 18 تا 20:00 (یک کلاس در هر واحد در هفته) ارائه می شود. کلاس های تنظیم مقررات خدمات مالی با مشورت با کلاس به طور متفاوتی (مسدود شده) ترتیب داده می شوند. میزان پذیرش دانشجویی بعدی در فوریه 2018 خواهد بود. به طور کلی ، به عنوان حداقل نیاز به پذیرش ، دانشجویان باید به طور میانگین 65 درصد برای رشته های حقوق در مدرک LLB خود را کسب کنند. تعداد دانش آموزانی که با توجه به سطح بالای تعامل شخصی لازم بین دانشجویان کارشناسی ارشد و سرپرستان / رهبران مطالعه ، می توانند به طور مؤثر در برنامه و ماژول ها مستقر شوند ، نیز در نظر گرفته می شود.

Bursaries در دسترس هستند. دانشجویانی که برای اولین بار در سال 2018 ثبت نام کرده و مدرک کارشناسی ارشد خود را طی مدت دو سال به اتمام می رسانند ، واجد شرایط بازپرداخت شهریه کامل خود هستند (به استثنای هزینه ثبت نام و کارمزد ICT و مشروط بر شرایط و ضوابط خاص).

برای کسب اطلاعات بیشتر ، سوالات مربوط به شرایط ورود ، تاریخ های بسته ، روند درخواست و / یا محتوای دروس ، لطفاً با دانشکده تماس حاصل فرمایید:

خانم P Magongoa: پردیس دانشگاه اوکلند Kingsway
تلفن: 011 559 3843 ، ایمیل: phaladim@uj.ac.za ، وب: www.uj.ac.za/law

ثبت نام و شروع تاریخ

ثبت نام در ژانویه آغاز می شود و در فوریه برای هر دو برنامه کار دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد سخنرانی می شود.

کلیه برنامه های پژوهشی کارشناسی ارشد و دکترا می توانند در طول سال ثبت نام کنند.

تاریخ پایان: دانشگاهی از ژانویه شروع می شود و در دسامبر پایان می یابد. مهلت برنامه با مدت زمان برنامه تعیین می شود.

آخرین به روز رسانی اوت 2019

درباره این دانشگاه

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... اطلاعات بیشتر

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. اطلاعات محدود