LLM در قانون بیمه

عمومی

شرح برنامه

آیا به صنعت بیمه علاقه مند هستید و چگونه در آفریقای جنوبی فعالیت می کند؟ آیا می خواهید بدانید که محصولات بیمه در صنعت خدمات مالی چگونه عمل می کنند؟ آیا می خواهید در مورد موضوعات تخصصی مربوط به دعاوی بیمه ، دانش تخصصی کسب کنید؟

بیمه یک خرید ناخوشایند است و بسیاری از آفریقای جنوبی فقط این محصول مالی خاص را به عنوان بخشی از معاملات اعتباری به دست می آورند. انواع دیگر محصولات بیمه اغلب توسط مصرف کنندگان محتاط به عنوان بخشی از استراتژی پس انداز مورد استفاده قرار می گیرد. هر طور که ممکن است ، انواع محصولات بیمه ای در دسترس است و این محصولات روزانه به بازار عرضه می شوند. علاوه بر این ، غیرقابل تصور است که هر وکیلی که حقوق تجارت را انجام می دهد ، نباید دانش کاملی از قانون بیمه داشته باشد. بیمه همانطور که می دانیم تحولات جالبی در آفریقای جنوبی به وجود آمده است و بسیاری از سیستمهای حقوقی همانطور که می شناسیم تحت تأثیر قرارداد بیمه بودند. تحولات اخیر مانند معرفی قانون مشاوره مالی و خدمات واسطه ای 37 مصوب 2002 و معرفی سیستم به اصطلاح "Twin Peaks" تنظیم مقررات مالی ، چارچوب قانونی نسبتاً پیچیده ای را برای بیمه ایجاد کرده و این امر منجر به تنش در صنعت شده است. . بنابراین چالش بدست آوردن دانش چارچوب حقوقی ، شناسایی چالش هایی که مصرف کنندگان آفریقای جنوبی با آن روبرو هستند ، در نظر گرفتن قوانین حمایت از دارایی و سایر اقدامات حمایت از مصرف کننده و ارزیابی این سیستم با مقایسه آن با سایر سیستم های حقوقی است. بیمه ابزاری قدرتمند است که با استفاده از آن مصرف کنندگان می توانند از خود در برابر خطرات امنیتی محافظت کنند ، اما هنوز این سؤال مطرح است که آیا محصولات فعلی از ماهیت منحصر به فرد بازار آفریقای جنوبی آگاهی دارند یا خیر.

سبک سخنرانی در این برنامه تعاملی است. کلاس ها كوچك هستند و برنامه منحصراً به گروهی از دانش آموزان منتقل می شود كه از تماس نزدیك با استاد خود بهره مند می شوند. ماژول بیش از شش ماه ارائه شده است.

این دوره شامل موضوعات گسترده زیر است:

  • نقش بیمه در زمینه آفریقای جنوبی
  • روشی که قراردادهای بیمه به وجود می آیند
  • تفاوت بین بیمه بلند مدت و بیمه کوتاه مدت و اصول تفصیلی مربوط به هر یک ، و
  • روشهای بیمه آفریقای جنوبی را در مقایسه با سایر حوزه های قضایی انتخاب کنید

سخنران

این دوره توسط استاد دالین میلارد سخنرانی خواهد کرد. او نویسنده تعدادی از عناوین برجسته قانون بیمه ، از جمله بولتن قانون بیمه بیمه جوتا (انتشار سه ماهه) ، قانون بیمه مدرن در آفریقای جنوبی (ژوتا ، 2010) و همکار نویسنده قانون FAIS توضیح داده شده (2016) LexisNexis ، Durban .

شرایط پذیرش

به طور کلی ، دانشجویان به عنوان حداقل شرایط قبولی در پذیرش ، باید به طور متوسط 65٪ برای افراد رشته حقوق در مدرک LLB خود کسب کنند.

بورس تحصیلی

بورس های تحصیلی در دسترس هستند. دانشجویانی که مدرک خود را طی دو سال گذرانده ، واجد شرایط بازپرداخت شهریه خود هستند (به استثنای هزینه ثبت نام و کارمزد فناوری اطلاعات و ارتباطات و مشمول شرایط و ضوابط خاص).

فرصت های شغلی

ماژول LLM در قانون بیمه به عنوان بخشی از مدرک حقوق تجارت فارغ التحصیلان را قادر می سازد دانش خود را در زمینه امور بانکی ، دادرسی تجاری و انطباق استفاده کنند. بیمه بخشی جدایی ناپذیر از قانون تجارت است و آگاهی از این زمینه پر جنب و جوش ضروری است. این دوره پایه تئوری بسیار خوبی را ارائه می دهد و تئوری و مهارت های عملی را به منظور تجهیز دانش آموزان به برتری در حرفه خود ترکیب می کند. مدرس عضو AIDA (Association Internationale de Droit Assurances) است و به همین ترتیب ، به آخرین دانش و تحولات در قانون بیمه دسترسی دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و سوالات مربوط به شرایط ورود و مراحل درخواست و همچنین مواد درسی با دانشکده تماس بگیرید:

خانم P Magongoa: پردیس دانشگاه اوکلند Kingsway
تلفن: 011 559 3843 ، ایمیل: phaladim@uj.ac.za ، وب: www.uj.ac.za/law

ثبت نام و شروع تاریخ

ثبت نام در ژانویه آغاز می شود و در فوریه برای هر دو برنامه کار دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد سخنرانی می شود.

کلیه برنامه های پژوهشی کارشناسی ارشد و دکترا می توانند در طول سال ثبت نام کنند.

تاریخ پایان: دانشگاهی از ژانویه شروع می شود و در دسامبر پایان می یابد. مهلت برنامه با مدت زمان برنامه تعیین می شود.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... اطلاعات بیشتر

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. اطلاعات محدود