بررسی اجمالی

فشار فزاینده بر منابع طبیعی ، جستجوی اشکال جدید و تجدید پذیر انرژی را برانگیخته است. در کنار سایر تأثیرات مهم بر محیط زیست ، تولید انرژی ، توزیع و استفاده از آنها به یک منطقه اولویت برای دولتها ، مشاغل و سازمانهای غیردولتی در سراسر جهان تبدیل شده است. با افزایش تقاضا برای کارمندان با دانش تخصصی حقوقی جهانی در زمینه انرژی و قانون محیط زیست ، ما این دوره را به طور ویژه برای برآورده کردن آن نیاز طراحی کرده ایم.

در این دوره کارشناسی ارشد ، تقاطعات بین انرژی ، محیط و مقررات را بررسی خواهید کرد . کارمندان خبره گرد هم آمده اند تا دانش آموزان را با درک عمیق از قوانین بین المللی انرژی و محیط زیست و همچنین زمینه های اصلی مدیریت انرژی ، سیاست های زیست محیطی و اقتصاد در اختیار دانش آموزان قرار دهند.

شما توسط کارمندان خبره حقوق ، سیاست ، اقتصاد و علوم محیط زیست تدریس خواهید شد. آنها به شما بینش واضح و روشن از مسائل حقوقی ، سیاسی و اقتصادی مربوط به انرژی و قانون محیط زیست در سطح ملی ، منطقه ای و به ویژه در سطح بین المللی می دهند.

دلیل اصلی برای مطالعه با ما

 1. تمرکز خود را بر توسعه پایدار ، تغییرات آب و هوایی و سه جانبه انرژی بگذارید.
 2. رشته های فرعی قانون محیط زیست و انرژی را از منظر بین المللی ادغام می کند.
 3. تحقیقات فشرده و متمرکز بر اشتغال.

اهداف دوره

تا پایان دوره ، شما باید:

 • دانش، درک و مهارت در سطح کارشناسی ارشد که مناسب برای حرفه های در دفاتر قانون، دولت، سازمان های بین المللی، سازمان های غیر دولتی و کسب و کار است
 • بینش های عمیق در مورد موضوعات حقوقی ، سیاسی و اقتصادی مربوط به انرژی و قانون محیط زیست در سطح ملی ، منطقه ای و بین المللی
 • درک پویایی قانون انرژی و محیط زیست گذشته و فعلی ، سیاست گذاری و حکمرانی ، و همچنین پیشرفت های احتمالی آینده در منطقه
 • بنیاد علمی برای پیشرفت در سطح دکترا

ساختن بیشتر کارشناسی ارشد

ما می دانیم که افزایش اشتغال شما برای کمک به شما در ایستادگی در مشاغل و سازمان های بین المللی ، یک عامل اصلی در تصمیم گیری برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد است. برنامه برنده جایزه "بیشترین کارشناسی ارشد" این امکان را برای شما فراهم می کند که کار خود را با یک پروژه کار محور با شرکت های انرژی و شرکت های حقوقی برای پایان نامه خود شروع کنید. این پروژه متمرکز بر راه حل خواهد بود و نیازهای تحقیق واقعی را در یک سازمان برطرف می کند.

جزئیات دوره

مسائل مربوط به انرژی و محیط زیست از مهمترین موارد در سراسر جهان است. چه در رابطه با تغییرات آب و هوایی ، از بین رفتن تنوع زیستی یا آسیب محیط زیست ، برای کاهش ، انطباق ، کاهش یا جلوگیری از اثرات قابل توجه در قانون ، راه حل ها فوراً مورد نیاز است. این مدرک کارشناسی ارشد به این نگرانی ها می پردازد و راه حل های بالقوه را برطرف می کند ، شما را قادر می سازد مهارت ها و مهارت های لازم را برای ایجاد تأثیر ماندگار و مثبت بر روی کره زمین بسازید.

در این دوره ، درک کاملی از قوانین محلی ، ملی و بین المللی انرژی و محیط زیست کسب خواهید کرد. این بخش به چالش های حقوقی ، اقتصادی ، علمی و سیاسی پیش روی جامعه می پردازد و به شما می دهد درک کاملی از موضوعات مربوطه را که باعث افزایش قابل توجهی در اشتغال شما خواهد شد ، فراهم می کند.

درس دادن

همه ماژول ها از طریق آموزش و تدریس گروه های کوچکی تحویل می شود، که فرصتی برای تعامل بین دانش آموزان و کارکنان فراهم می کند. این حمایت از توسعه مهارت های ارتباطی از طریق بحث و ارائه مسائل کلیدی است.

دانشگاهی که در تدریس مدرک تحصیلی حضور دارد، برای پژوهش های بین المللی و جهانی در حوزه های موضوعی خود مشهور است. کار آنها به خوبی در نشریات ملی و بین المللی، در کنفرانس های علمی در سراسر جهان و در رسانه ها به نمایش گذاشته شده است.

پیشروان متخصص در زمینه سیاست و انرژی و محیط زیست و سایر کارشناسان بین المللی نیز سخنرانی های مهمان را ارائه می دهند

شما انتظار دارید که مستقل مطالعه کنید و به طور گسترده از منابع مختلف مطالعه کنید. پایان نامه شما به شما فرصتی برای تولید تحقیقات مستقل در حوزه انتخابی شما می دهد و دانش و مهارت های به دست آمده خود را به نمایش می گذارد.

ارزیابی

ماژول ها با ترکیبی از دوره های آموزشی و معاینه ارزیابی می شوند، با توجه به وزن متناسب با ماهیت مواد آموزش دیده.

الزامات علمی

حداقل یک مدرک درجه دوم افتخار یا معادل آن را کسب می کند. متقاضیان فاقد این صلاحیت های رسمی اما دارای تجربه کار / زندگی مناسب و مناسب / مرتبط تشویق می شوند که متقاضی شوند.

الزامات زبان انگلیسی

اگر انگلیسی زبان اول شما نیست، باید یکی از مدارک زیر را به عنوان مدرک مهارت های زبان انگلیسی خود داشته باشید:

 • آیلتس: 6.0 با حداقل 5.5 در هر مهارت
 • کمبریج C2 مهارت (CPE) 180 با حداقل 162 در هر مهارت
 • کمبریج C1 Advanced (CAE) 169 با حداقل 162 در هر مهارت
 • تست پیرسون انگلیسی (Academic): 54 با 51 در هر جزء
 • IBT TOEFL: 80 با هیچ تست کمتر از 17

دوره های زبان انگلیسی قبل از جلسه

اگر قبل از ورود به این دوره، مهارت های زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید، شریک زندگی ما در University of Stirling دوره های آموزشی زبان انگلیسی را ارائه می دهد. این دوره های فشرده و انعطاف پذیر برای بهبود توانایی زبان انگلیسی برای ورود به این رشته طراحی شده اند.

بعد از فارغ التحصیلی

تغییرات آب و هوا به طور فزاینده ای به عنوان چالش نسل ما در نظر گرفته می شود - به همین دلیل انرژی بین المللی و قوانین زیست محیطی جزء مهمترین موضوعات اجتماعی در حال حاضر محسوب می شوند. با آگاهی از این پیشرفت ها ، موسسات حقوقی بخش های تخصصی انرژی و محیط زیست خود را افتتاح می کنند. در نتیجه تقاضای زیادی برای کارمندانی که دارای دانش تخصصی حقوقی در زمینه انرژی و محیط زیست هستند ، وجود دارد.

فارغ التحصیلان ما نیز برای پیگیری مشاغل مناسب در موارد زیر هستند:

 • شرکت های حقوقی
 • دولت و مقامات نظارتی
 • بدنهای بین المللی
 • سازمان های غیر دولتی و موسسات خیریه
 • گروه های فشار ، از جمله گروه های انرژی و محیط زیست
برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 3 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Stirling »

آخرین به روز رسانی نوامبر 6, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2020
Duration
12 
پاره وقت
تمام وقت
Price
7,000 GBP
دانشجویان خانه / اتحادیه اروپا. دانشجویان خارج از کشور: 16.950 پوند
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2020