LLM در قانون تجارت اروپا

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

این برنامه درک عمیقی از جنبه های عملی و نظری حقوق تجارت در اتحادیه اروپا و نحوه عملکرد بازار داخلی در یک بستر جهانی فراهم می کند. دانش آموزان همچنین دانش قانونی قانون اساسی اتحادیه اروپا را به عنوان مبنایی ضروری برای درک کامل قانون تجارت اروپا بدست می آورند. در طول دوره به دانشجویان فرصت های گسترده ای داده می شود تا دانش خود را به کار گرفته و از دانشگاهیان و دست اندرکاران بیاموزند.

قانون تجارت اروپا یک برنامه دو ساله است ، اما دانشجویان این امکان را دارند که پایان نامه کارشناسی ارشد را در پایان سال اول میلادی بنویسند و سپس این برنامه را با مدرک یک ساله به پایان برسانند. دانش آموزانی که دوره کارشناسی ارشد دو ساله را قبول می کنند می توانند با انتخاب دوره های اختیاری متناسب با علایق و جاه طلبی های شغلی خود برنامه را تهیه کنند. این ویژگی امکان سفارشی سازی ویژه را فراهم می کند و هنگام درخواست موقعیت های آینده در بازار کار ، یک مزیت رقابتی را فراهم می کند.

چشم انداز شغلی

این برنامه با ترکیبی منحصر به فرد از مطالعات حقوقی سنتی در حقوق تجارت و مباحث مربوط به اقتصادی و بازرگانی ، و با پایه و اساس محکمی از ساختار قانون اساسی قانون اتحادیه اروپا ساخته شده است ، این برنامه یک آمادگی ایده آل برای یک حرفه در حرفه خصوصی ، کار حقوقی داخلی است. یا مقامات در نهادهای ملی یا اتحادیه اروپا. همچنین زمینه خوبی برای دانشجویان علاقه مند به دنبال شغل تحصیلی فراهم می کند.

برای کسب اطلاعات ، با هماهنگ کننده برنامه اصلی آندرس تروج ، anders.trojer@jur.lu.se تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس https://www.lunduniversity.lu.se/lubas/i-uoh-lu-JAEHA مراجعه کنید

چرا Lund University ؟

Lund University در سال 1666 تأسیس شد و یکی از قدیمی ترین ، گسترده ترین و بهترین دانشگاه های شمال اروپا است. این دانشگاه در بین 100 دانشگاه برتر جهان در رتبه بندی دانشگاه QS World 2020 قرار دارد و برای دانشجویان بین المللی که به سوئد می آیند - یکی از ابتکاری ترین ، پایدارترین و دموکراتیک ترین کشورها ، در بین دانشگاه های بین المللی انتخاب شماره یک است.

اگر می خواهید شبکه بین المللی خود را در یک محیط کلاس درس جهانی شروع کنید، Lund University یک گزینه عالی است. یک روش متفاوت یادگیری در یک کشور را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های جهان در ارائه آموزش عالی تجربه کنید. کار گروهی و روابط معلم و دانش آموز غیر رسمی، آموزش فراگیر را تسهیل می کنند.

دانشگاه در لند، یک دانشگاه جذاب و جمع و جور در جنوب سوئد واقع شده است، تنها 35 دقیقه از فرودگاه کپنهاگ در دانمارک. این شهر برای زندگی دانشجویی پر جنب و جوش مشهور است و همچنین به بسیاری از محوطه های برجسته تحقیقاتی و شرکت های بین المللی می پردازد.

اطلاعات بیشتر در مورد Lund University www.lunduniversity.lu.se

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A ... اطلاعات بیشتر

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A degree from Lund University is a hallmark of quality both in Sweden and abroad. اطلاعات محدود
لوند , مالمی , هلسینگبورگ + 2 بیشتر کمتر
از وب سایت مدرسه دیدن کنید