LLM در قانون تجارت بین المللی

عمومی

شرح برنامه

وکلای مدنی بین المللی تقاضای زیادی دارند. LL.M. در قانون تجارت بین الملل برای آموزش وکلائی پیشرفته ، در سطح جهانی ، با فن آوری و باهوش بودن ، کمک خواهد کرد که در سازمانهایی که در معاملات و عملیات های بسیار پیچیده بین المللی فعالیت می کنند ، کمک های ارزنده ای انجام دهند. این برنامه جامع ، موج بعدی حرفه ای های حقوقی امروز را برای ایجاد نشانه ای ماندگار در صحنه جهانی آماده می کند.

LL.M. در قانون تجارت بین الملل به شما این امکان را می دهد که در مدیریت معاملات حقوقی جهانی رویکرد تجاری داشته باشید. گذشته از تجربه محیط متنوع و پویا در محیط دانشگاه ، می توانید در مراکز تبادلات جهانی و کلینیک های سرمایه گذاری حقوقی شرکت کنید. در مادرید ، متدولوژی عملی و مبتنی بر پرونده به شما کمک می کند تا با شرکتهای بزرگ جهانی ، موسسات حقوقی بین المللی ، سازمانها ، دولت و نهادهای دولتی یا سازمانهای غیر دولتی آشنا شوید.

علاوه بر این، این برنامه به دانشآموزان امکان مطالعه قانون ایالات متحده و کسب مدارک لازم برای ایجاد یک واقعیت جهانی را ارائه می دهد. همکاری ما با باربری، بزرگترین دوره بازبینی بار در ایالات متحده، به دانش آموزان ما اجازه می دهد تا به عنوان وکلا شناخته شوند تا LL.M. برنامه با دوره های قانون ایالات متحده است که آنها را برای گذراندن امتحان بارسلون کالیفرنیا آماده می کند و به عنوان وکیل آمریکایی واجد شرایط می شود.

آمار سریع

 • فرمت: تمام وقت - در پردیس
 • مصرف: اکتبر
 • پردیس: مادرید
 • زبان انگلیسی
 • طول: 10 ماه
 • دوره پذیرش: روند پذیرش رولینگ

LL.M. در حقوق تجارت بین الملل برای متخصصان مستقر و بین المللی مستقر با میانگین سه سال تجربه در نظر گرفته شده است.

به دنبال این هستیم که با به دست آوردن بینش ها و دیدگاه های جدید ، به آنها مهارت و تجربه خود را به سطح جهانی برسانیم که به آنها امکان موفقیت یا موفقیت و یا حل مشکلات مشتری به طور مؤثر و کارآمد را می دهد.

برای تبدیل شدن به بازیگر اصلی در صحنه جهانی در یکی از نقشهای حرفه ای زیر:

 • وابسته (LLP)
 • تحلیلگر
 • معاون خارجی
 • وکیل
 • مدرک کارشناسی ارشد
 • وکیل داخلی
 • مدیر منطقه حقوقی شرکت
 • یک تغییر دهنده در بخش امور مالی شرکت

گزینه های حرفه ای خود را در سطح جهان گسترش دهید

همانطور که ما در جهان به طور فزاینده جهانی شدن، وابسته و زندگی می کنیم و تقاضا برای حرفه ای های حقوقی که کارها و پیچیدگی های بیش از یک نظام حقوقی را درک می کنند، همچنان رشد می کنند، ما باید وکلا را با یک ذهنیت جهانی آماده کنیم.

در IE Law School ، ما متعهد هستیم که آموزش جامع حقوق بین المللی را ارتقاء دهیم تا حقوقدانان بتوانند در سراسر جهان، در سراسر سیستم های حقوقی مختلف، و مدیریت معاملات مرزی و مسائل چندجاناری را دنبال کنند.

برای برطرف کردن این شکاف، ما با باربری، دوره بازبینی بازبینی شماره یک در ایالات متحده آمریکا، به LL.M. دانش آموزان به عنوان وکلا واجد شرایط شانس برای گرفتن آزمون باربری کالیفرنیا و واجد شرایط بودن برای اجرای قانون در ایالات متحده هستند. بربری به دلیل ابزارهای نوآورانه و انعطاف پذیر آن، دوره ی بررسی بار اول را رتبه بندی کرده است. برای آنانی که دانشجویان بینبری باربری هستند که 80٪ یا بیشتر از برنامه مطالعه شخصی را تکمیل کرده اند، 76٪ از آنها امتحان دادرسی را دریافت کردند.

مشارکت ما با باربری به دانشجویان فرصتی برای مطالعه قانون آمریکا و کسب مدارک لازم برای تبدیل واقعیت جهانی به دانش آموزان می دهد. برنامۀ آمادگی بین المللی BarBRI با در نظر گرفتن سازگاری طراحی شده است. به طور خاص، آن طراحی شده است برای کمک به غیر آمریکایی و وکلای واجد شرایط ارسال سخت ترین آزمون ایالات متحده بار.

برنامه

ماژول MBA دانش گسترده ای در مورد اصول مدیریت و استراتژی کسب و کار در اختیار دانش آموزان قرار می دهد و به دانشجویان این امکان را می دهد تا علاوه بر LL.M ، گواهی مدیریت امور بازرگانی را از دانشکده تجارت IE کسب کنند. درجه. LL.M. در قانون تجارت بین المللی دانش آموزان را برای مدیریت معاملات حقوقی جهانی با رویکرد شغلی با ارائه یک تجربه بین المللی پر از صرافی های جهانی ، کلینیک های سرمایه گذاری حقوقی و یک روش عملی موردی که برای شرکتهای بزرگ جهانی ، شرکتهای حقوقی بین المللی ، سازمانها ، دولت و سایر موارد آماده شده است ، آماده می کند. بخش عمومی یا سازمان های مردم نهاد این LL.M. به دانشجویان این امکان را می دهد که از مرزهای قانونی فراتر روند تا در یک سیستم جهانی بایستند.

یک تجربه یادگیری غنی سازی

LLM در قانون بین الملل کسب و کار طراحی شده است برای تبدیل دانش آموزان به وکلای جهانی که حل کننده مشکلات و استراتژیست های کسب و کار است. از طریق مؤسسه MBA، هفته های غوطه ور شدن بین المللی، دادگاه های حقوقی و مراکز حقوقی حقوقی، دانش آموزان ما آمادگی خود را برای کنار همکاری با مشتریان آماده می کنند و رهبران بعدی در زمینه حقوق قانونی و نوآوری در سطح جهانی هستند.

هفته گردشگری بروکسل

دانش آموزان با سرپرستان فعالیت های رقابت در بین المللی شرکت های معتبر بین المللی و بخش های داخلی شرکت های جهانی ملاقات می کنند. سفر به مسافرت دانشجویان به ماشین سیاسی اروپا با بازدید از لابیگران و جلسات خود با تنظیم کننده های کمیسیون اروپا، به آنها متصل می شود.

هفته غوطه وری لندن

دانشجویان در معرض بازار قانونی سرمایه های مالی جهان قرار دارند. ما در بازار حقوقی لندن یک صندلی مقدم را در اختیار شما قرار می دهیم که در آنجا با وکلای برجسته لندن درگیر می شویم و در مورد عملکرد آنها و تغییر چشم انداز امور مالی ، حقوق بین الملل و خدمات حقوقی در لندن بحث می کنیم.

مسابقه دادگاه مسابقه وین

در طول تعطیلات عید پاک، چهار دانش آموز به وین، اتریش سفر می کنند تا در یک شبیه سازی یک جلسه داوری در مسابقه دیوان بین المللی بازرگانی ویلم C. Vis، یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین مسابقات دادگاه در جهان، رقابت کند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The future is looking for you. Anticipate the change in the legal sector and acquire a solid knowledge on legal concepts as the skills necessary to achieve success in the real world.

The future is looking for you. Anticipate the change in the legal sector and acquire a solid knowledge on legal concepts as the skills necessary to achieve success in the real world. اطلاعات محدود
مادرید , سوگویا + 1 بیشتر کمتر