LLM در قانون تجارت بین المللی

عمومی

شرح برنامه

این برنامه به ویژه برای فارغ التحصیلان رشته حقوق که مایل به توسعه تخصصی در قانون تجارت هستند و به ویژه توانایی درک و اعمال قانون تجارت در سناریوهای چند حوزه ای جذاب خواهد بود. این برنامه چشم انداز شغلی فارغ التحصیلان ، کسانی که شغل خود را در مشاغل حقوقی شروع می کنند ، مشاوران حقوقی نهادهای تجاری و هر وکیلی که کار آنها شامل روابط تجاری فرامرزی باشد ، افزایش می دهد.

بررسی اجمالی

چرا LLM را در حقوق تجارت بین الملل انتخاب کنیم

دانشکده حقوق

دانشکده حقوق یک گروه دانشکده هنر ، علوم انسانی و علوم اجتماعی است. در طبقه زیرین ساختمان بنیاد واقع شده است.

دانشکده حقوق نیز دارای سنتی طولانی است که متعهد می شویم از طریق پروژه هایی مانند Advanced Lawyering و Moot Court و از طریق ماژول های اصلی پیشرفته مانند حل اختلاف جایگزین ، مهارت های قابل انتقال دانشجویان را توسعه دهیم. همه این ابتکارات تفکر جامع "تصویر بزرگ" را ترویج می دهند و می توانند مهارتهای نرم دانش آموز مانند حل مسئله ، تصمیم گیری ، ارتباطات ، کار گروهی ، برنامه ریزی ، تفکر انتقادی و مهارتهای روابط انسانی را به صراحت تقویت کنند. در ترکیب با ابتکارات آموزش بالینی اجباری ما ، انگیزه یکپارچه ای را فراهم می کنند - باعث تقویت احساس انسجام در برنامه های خاص مطالعه می شود و دانش آموزان را در درک چگونگی کاربرد یادگیری در زمینه های خاص تسهیل می کند. بنابراین جای تعجب نیست که فارغ التحصیلان ما به عنوان شریک در شرکت های حقوقی بزرگ ، به عنوان شریک در شرکت های بزرگ حسابداری ، در دادگستری ، در نقش ارشد در ادارات دولتی ، سازمان های غیردولتی ، در اتحادیه اروپا ، دانشگاه و صنعت خصوصی به سرانجام رسیده اند.

دانشجویان تحصیلات تکمیلی همچنین از تصمیمات تحقیقاتی ، اعم از تصمیم به ثبت نام در LLM عمومی یا LLM متخصص (LLM قانون تجارت بین المللی ، حقوق بشر در دادگستری کیفری یا حقوق اروپا و تطبیق) ، یا تحصیل در مقطع تحصیلات تکمیلی تحقیقاتی به عنوان بخشی از موارد مهم ما ، نیز از این تخصص تحقیقاتی بهره مند می شوند. گروه دکتری دانشجویان.

این دانشکده همچنین به کار با حرفه وکالت ، ادارات دولتی ، سازمان های غیردولتی و سایر ذینفعان مربوطه در تمام رشته های حقوق متعهد است. ما به ویژه با An Garda Síochána و دفتر کمیسرهای درآمد روابط کاری قوی برقرار کرده ایم. ما همچنین پیوندهای بین المللی قوی ایجاد کرده ایم و دانشجویان ما می توانند در کانادا و ایالات متحده مستقر شوند. دانشجویان ما همچنین می توانند یک سال تحصیلی کامل را در یک دانشگاه اروپایی در مالت ، قبرس ، یونان ، ایتالیا و هلند بگذرانند. ما همچنین با دانشگاه هایی در آلمان ، فرانسه و اسپانیا ارتباط داریم که دروس را از طریق زبان مادری آموزش می دهند. ما یک گروه دانشجویی بین المللی بسیار پر جنب و جوش در دانشکده حقوق داریم. بررسی های اخیر دانشجویان بین المللی، که شامل بیش از 5000 دانش آموز بین المللی در حال حاضر در سراسر هفت ایرلندی دانشگاه تحصیل، رای دادند UL به عنوان شماره یک دانشگاه در ارائه بهترین تجربه دانش آموز، بهترین پشتیبانی دانشجویی و گرم ترین استقبال در ایرلند. UL همچنین طبق آخرین آماری که کمیسیون اتحادیه اروپا اعلام کرده است در میان 100 دانشگاه برتر میزبان اراسموس قرار دارد.

چرا LLM را در قانون تجارت بین الملل انتخاب کنیم؟

LLM در حقوق تجارت بین الملل از بدو تاسیس تاکنون یک برنامه UL بسیار موفق بوده است ، بطور متوسط بیش از 88٪ فارغ التحصیلان در طی یک سال فارغ التحصیلی شغل پیدا می کنند. این برنامه به ویژه برای فارغ التحصیلان رشته حقوق که مایل به توسعه تخصصی در حقوق تجارت هستند و به ویژه توانایی درک و اعمال قانون تجارت در سناریوهای چند حوزه ای جذاب خواهد بود.

LLM در حقوق تجارت بین الملل دانشجوی تحصیلات تکمیلی را در جنبه های دقیق تری از قانون تجارت غرق می کند ، و همچنین تحقیقات حقوقی و سایر مهارت های قابل انتقال را که کاملاً قابل اجرا است ، درگیر می کند. تأكید بر مواردی از قانون مانند اعتبار و امنیت ، مالكیت معنوی و قانون رقابت است كه برای فعالیت هر بنگاه اقتصادی در دنیای مدرن بسیار مهم است. این برنامه همچنین به افزایش بین المللی شدن تجارت با ماژولهایی در قانون رقابت جهانی و سازمانهای تجاری بین المللی توجه دارد. این تمرکز بین المللی برنامه فرصت هایی را برای فارغ التحصیلان فراهم می کند تا نه تنها در ایرلند ، بلکه در بسیاری از حوزه های قضایی دیگر شغلی پیدا کنند.

طیف گسترده ای از ماژول ها را انتخاب کنید از جمله:<UL>

قانون سازمان های تجارت بین المللقانون انجمن های تجاری بین المللی / حاکمیت شرکتیقانون رقابت جهانیحمایت بین المللی از مالکیت معنویقانون مبارزه با تروریسم و تجارت بین المللUL>

محتوای برنامه

این مدرک را می توان به صورت تمام وقت ، دوازده ماه یا پاره وقت و بیست و چهار ماهه اخذ کرد. دانشجویان تمام وقت برنامه را در طی دوازده ماه با گرفتن چهار ماژول در هر دو ترم پاییز و بهار ، قبل از اتمام پایان نامه در طول ترم تابستان ، به پایان می رسانند. دانشجویان نیمه وقت با اتمام دو واحد در ترم های پاییز و بهار هر سال ، قبل از اتمام پایان نامه در ترم تابستان سال دوم ، برنامه را در طی یک دوره 24 ماهه به پایان می رسانند. انتخاب ماژول برای هر ترم با توافق با مدیر دوره انجام خواهد شد.

موضوع پایان نامه دانشجو در طول ترم بهار ، تحت نظارت یک عضو هیئت علمی تعیین می شود و در پایان ترم تابستان ارائه می شود.

نیمه اول<UL>

مهارت های پیشرفته تحقیقات حقوقی LA6001LA6031 قانون سازمانهای تجارت بین المللLM6021 انجمن های تجاری بین المللیمعاملات تجاری بین المللی LM6011UL>

نیمه دوم<UL>

روش شناسی پایان نامهUL>

3 رشته انتخابی از<UL>

قانون رقابت جهانی LA6032قانون ضد تروریسم LA6022 و تجارت بین المللیLA6112 حمایت بین المللی از حقوق مالکیت معنویLA4062 قانون کار بین المللیLA6102 قانون اعتبار و امنیتLA6072 قانون تجارت و تجارت بین المللیUL>

نیمه سوم<UL>

پایان نامهUL>

درصورتی که دانشجو بخواهد دوره کارشناسی ارشد را طی یک دوره دو ساله تحصیلات نیمه وقت به پایان برساند ، دو واحد در هر چهار ترم و به دنبال آن یک پایان نامه 15000 کلمه ای گرفته خواهد شد. انتخاب ماژول با توافق با مدیر دوره انجام خواهد شد.

شرایط ورود

برای ثبت نام در این برنامه کارشناسی ارشد به افتخارات کلاس دوم در یک درجه حقوق کارشناسی (سطح 8 - سازمان ملی صلاحیت های ایرلند) نیاز است. در شرایط استثنایی ، متقاضی که نمی تواند شرایط کارشناسی را برآورده کند ، می تواند براساس تجربه حرفه ای مربوطه پذیرفته شود.

چه مواردی را باید با برنامه خود وارد کنید<UL>

ریز نمرات و گواهینامه های صلاحیت.صلاحیت (های) زبان انگلیسی اگر انگلیسی زبان اول شما نباشد.ترجمه انگلیسی گواهی شده رونوشت ها / گواهینامه های شما که نسخه اصلی آنها به زبانی غیر از انگلیسی باشد.کپی شناسنامه یا گذرنامه شما.UL>

الزامات زبان انگلیسی

متقاضیانی که زبان اول آنها انگلیسی نیست باید مدارک مربوط به موفقیت قبلی در دوره UL گذراندن مدرک تحصیلی آموزش داده شده از طریق زبان انگلیسی ارائه دهند یا یکی از معیارهای زیر را داشته باشند (بیش از دو سال قبل از درخواست):

مدارک قابل قبول زبان انگلیسی شامل موارد زیر است:<UL>

امتحانات تحصیلات تکمیلی از کشورهای اروپایی که انگلیسی به عنوان موضوع ارائه می شود و سطح قابل قبولی کسب می شود.ترک گواهی ایرلندی - سطح معمولی درجه D یا بالاتر.TOEFL - 580 (مبتنی بر کاغذ) یا 90 (مبتنی بر اینترنت).آیلتس - حداقل نمره 6.5 * با حداقل 6 امتیاز در هر م oneلفه.آزمون انگلیسی برای اهداف انگلیسی و دانشگاهی (ETAPP) - درجه C1.زبان انگلیسی سطح GCE 'O' / زبان انگلیسی GCSE - درجه C یا بالاتر.Cambridge Assessment English –Certificate of Proficiency in English - Grade C / Certificate in Advanced English Grade B.تابلوهای آزمون GCE - نمایندگی امتحانات محلی آکسفورد - سندیکا امتحانات محلی درجه C / کمبریج - گذرنامه گواهی مدرسه 1-6 / شورای امتحانات ورودی دانشگاه و لندن - مجوز مدارک 1-6.UL>

نتایج در امتحانات غیر از موارد ذکر شده در بالا نیز ممکن است به عنوان شرایط زبان انگلیسی ما پذیرفته شود. برای مشاوره با بخش آموزش بین الملل تماس بگیرید.

پروفیل فارغ التحصیل

LLM در حقوق تجارت بین الملل دانشجویانی را از چین ، آلمان ، هند و بسیاری از حوزه های قضایی دیگر جذب می کند. این برنامه به دانشجویان این امکان را می دهد تا در حقوق تجارت تخصص داشته باشند و انگلیسی حقوقی و انگلیسی تجاری را که در جهان تجارت تسلط دارد ، توسعه دهند. دانشجویان بین المللی به UL و برنامه واکنش مثبت نشان می دهند.

آخرین به روز رسانی اکتبر 2020

درباره این دانشگاه

The University of Limerick is a distinctive, pioneering and connected university that shapes the future through educating and empowering people to meet the real challenges of tomorrow.

The University of Limerick is a distinctive, pioneering and connected university that shapes the future through educating and empowering people to meet the real challenges of tomorrow. اطلاعات محدود