LLM در قانون تجارت بین المللی

عمومی

شرح برنامه

بررسی دوره

LLM در حقوق تجارت بین المللی به شما دانش و مهارت می دهد تا راه را برای طیف وسیعی از مشاغل هیجان انگیز در این زمینه مهم و متنوع قانون هموار کنید.

با یادگیری کارشناسان با تجربه علمی و عملی سطح بالایی ، درک عمیقی از چالش های حقوقی و عملی پیرامون معاملات تجاری بین المللی کسب خواهید کرد.

این مدرک LLM با داشتن دانش و مهارت هایی که توسط کارفرمایان بسیار ارزشمند است ، به شما کمک می کند تا در رشته حقوق تجارت متخصص شوید.

چرا قانون تجارت بین الملل در سوانزی؟

به عنوان دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد در دانشکده حقوق هیلاری رودهام کلینتون ، شما با عضویت در یک دانشکده حقوق شناخته شده در سطح جهان ، با محیطی پر رونق دانشگاهی متعهد به تعالی در تدریس و تحقیق و ارائه یک تجربه دانشجویی استثنایی خواهید بود.

شما از الزامات سطح 2 عضویت در CIArb معاف می شوید ، بنابراین می توانید پس از اتمام موفقیت آمیز ماژول داوری تجاری بین المللی ، برای سطح عضو مؤسسه (MCIArb) اقدام کنید.

Swansea University برای کیفیت تحقیقات در انگلیس در رتبه 26th و رتبه 22 برای تأثیر تحقیقات (REF 2014)

تجربه حقوق بین الملل تجاری شما

در این مدرک LLM ، شما دانش و تجربه لازم را بدست می آورید تا به یک وکیل یا پزشک متخصص خدمات حقوقی قرن بیست و یکم با درک تخصصی و عمیق از حقوق تجارت بین المللی تبدیل شوید.

مدارک تحصیلات حقوق کارشناسی ارشد ما این امکان را به شما می دهد که از دانشگاهیانی که متخصص صنعت هستند ، با داشتن تجربه علمی و کاربردی فرا بگیرید.

شما همچنین از طریق این موارد یاد خواهید گرفت:

  • سخنرانی میهمانان به شما می دهد تا بینش خود را از تمرین در این زمینه ارائه دهد
  • مسابقات شکایت
  • مدارس تابستانی در خارج از کشور

فرصتهای شغلی بین المللی حقوق تجارت

فارغ التحصیلان LLM در حقوق بین الملل تجارت برای تحریک و پاداش دادن فرصت های شغلی از موقعیت مناسبی برخوردار هستند.

بهبود اشتغالزایی شما برای ما یک اولویت اساسی است و ما مجموعه ای از رویدادها را برای کمک به شما برگزار می کنیم ، از جمله نمایشگاه سالانه مشاغل LLM ، که به شما فرصتی برای دیدار با موسسات حقوقی محلی و بین المللی و همچنین شبکه سازی رویدادها و بازدید از شیوه های پیشرو را می دهد. در شهر لندن.

شرایط ورود

شرط ورود این LLM در حقوق تجارت بین الملل یک مدرک افتخاری 2: 2 است که به طور ایده آل در یک رشته شناختی است.

داوطلبان با تجربه مربوطه نیز به درخواست تشویق می شوند.

ما از برنامه های دانش آموزانی از سراسر جهان استقبال می کنیم و مستلزم مطالعه قبلی است که معادل شرایط ورود باشد.

اگر زبان انگلیسی اولین زبان شما نباشد ، در یک مدرک معتبر زبان انگلیسی مانند آزمون آیلتس (با نمره کلی حداقل 6.5 و حداقل 6.0 در هر مؤلفه) به یک پاسپورت قابل قبول نیاز خواهید داشت.

کلاس های رایگان زبان انگلیسی در دسترس هستند که برای کمک به شما در بهبود تفکر انتقادی و نوشتن انتقادی طراحی شده اند.

فرصت های شغلی و مشاغل

فرصت های شغلی و کارآفرینی آکادمی کارآفرینی Swansea (SEA) شما را در هر مرحله از سفر حرفه ای خود به شما کمک می کند تا آینده ای روشن را ایجاد کنید.

خدمات پشتیبانی حرفه ای ما عبارتند از:

  • کارگاه های اشتغالزایی ، مذاکرات کارفرمایان ، نمایشگاه های موقت و نمایشگاه های شغلی.
  • مشاوره و راهنمایی فردی از مشاوران حرفه ای شغلی.
  • برای یافتن شغل ، کارآموزی ، مکانهای شغلی و فرصت های داوطلبانه کمک کنید.
  • دسترسی به منابع اطلاعاتی در طیف گسترده ای از موضوعات مدیریت شغلی.
  • سرمایه گذاری برای حمایت از فرصت های کارآموزی دانشجویی و رویدادهای انجمن دانشجویی / باشگاه.

ما نیز تا دو سال پس از فارغ التحصیل شدن، کمک و مشاوره برای فارغ التحصیلان Swansea University ارائه می دهیم.

اشتغال در دانشکده حقوق

دانشکده حقوق با داشتن یک مأمور اختصاصی در زمینه اشتغال و جایگاه ، برای پیشبرد اشتغال فارغ التحصیلان از یک رویکرد پیشگیرانه استفاده می کند. این مدرسه طیف وسیعی از مکانهای کاری محلی ، ملی و بین المللی ، دوره های حرفه ای ، مشاوره و پشتیبانی را برای شما در توسعه مهارتهای مورد نیاز برای دستیابی به جاه طلبی های خود ارائه می دهد.

افزایش اشتغال دانش آموزان ما یک اولویت اساسی است. برای انجام این کار ، ما تعدادی از ابتکارات را برای دانشجویان LLM از جمله نمایشگاه سالانه LLM Careers برگزار می کنیم که به دانشجویان این امکان را می دهد تا با نمایندگان شرکتهای حقوقی محلی و بین المللی ، رویدادهای شبکه سازی و بازدید از شیوه های پیشرو در شهر لندن ملاقات کنند. .

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... اطلاعات بیشتر

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. اطلاعات محدود